0 oy
62 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (2 puan) tarafından

Kızlar merhaba 8 yaşında olan kızımın saç derisine yapışık sarı kabuklar var yıkanınca bu kabuklar kopuyor ve kızarıyor kopan yerler tararken de acıyor tam tepesinde var fotoğraf ekliyorum acaba bu nedir bu yaştaki çocukta konak olur mu?

image

1 cevap

0 oy
tarafından
egzama olabilir belki cnm onda da boyle deri dokuluyor ama konak bilmiyorum 8 yas icin olmaz herhde
(2 puan) tarafından
Yazın güneşte şapka takmiyo malesef denizde dışarda hep böyle ne zaman tatile gitsem dönüşte kafa derisi böyle oluyor egzama belirtilerine baktım kabuk  rengi farklı yazıyor bende anlamadım sanırım cildiyeye götürmem gerekicek zeytinyağı falan sürünce konak taragiyla tarayinca yok oluyor ama zeytinyağının da zararları varmış badem yağı diyor bazı yerlerde de
tarafından
belki derisi mi yenileniyor acaba yani cocuk kafa yapisi da buyuyor ya.. sen gotur en iyisi.. saf zeytinyagi zararli olmaz herhalde ben bebegime surdum kimse zararli demedi acikcasi
(2 puan) tarafından
Bende hep sürüyordum hatta saçı besler diye biliyordum yani bugün bı sürüp masaj yapayim ama götürürüm kesinlikle.... Şimdi başka bı kız cocugunda gördüm resim paylaşılmış burda onunla aynı kafasında çıkan şeyler ama 8 yaş içinde konak çok saçma geliyo
-Reklam-

İlgili sorular

0 oy
2 cevap 151 göst.
0 oy
0 cevap 48 göst.
5 Ağustos 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Mislimisli003 (3,895 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 75 göst.
10 Nisan 2023 Diğer kategorisinde Cinar_efem00 (417 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 176 göst.
4 Nisan 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu

377,221 soru

11,288,968 cevap

34,697 kullanıcı

...