0 oy
2,139 göst.
Diğer kategorisinde (161 puan) tarafından

Boşanmak istiyormuş başka bişey yazmaya gücüm yok :(

29 Cevaplar

+1 oy
(2,747 puan) tarafından
Eski postlarını okudum şimdi. Başka bir kadın var sanırım. Görümcen de bunu biliyor . S.k.ti.r et gitsin. Sakın ama sakın güçsüz durma
(161 puan) tarafından
Ama nasıl işte telefonunu asla vermiyor takipte edemiyorum çocuk var hamilelik var
tarafından
Avukata söyle telefon kayıtlarını talep etsin iyi bir avukat olursa yapar canım. Hangi sehirdesin sen ? Benim avukatım var hesaplı da bakiyor Konya dayım
(161 puan) tarafından
Aa öyle mi bende karamandayım keşke Konya'da olsaydım bende daha önce avukata gittim ama önden para istediler benimde param olmadığı için hiç acamadim davayı şimdi de dımdızlagım ne yapacağımı bilemiyorum
tarafından
Canım bir şekilde dava parasını ayarlayıp adliye den kendin aç davayı daha sonra avukata devret. Yada istersen ben vereyim numarayı görüş karaman uzak değil avukat gelebilir oraya. Esimin adını söylediğinde çok yardımcı olur zaten.
(161 puan) tarafından
Teşekkür ederim canım bir dusuneyim ben ulaşırım yine sana
-Reklam-
0 oy
(2,747 puan) tarafından
Ne oldu ki olay ne
(2,747 puan) tarafından
Doğumu niye bekliyorsun
(2,747 puan) tarafından
(161 puan) tarafından
Annemgil doğumda orda kalmam için ısrar ediyordu boşanmak için gittigimi bilseler kabul etmezler
(2,747 puan) tarafından
He iyi annenlerin yanına doğum diye gitcen aslında ama sonradan sölücen
(161 puan) tarafından
Aynen öyle kuzum
0 oy
tarafından
Gerekçesi neymiş? 
(161 puan) tarafından
Konuşmak istemiyorum sana hesap vermiycem falan sacma sapan konuştu eski postlarimi okudun mu bilmiyorum hastaneye gitmemissin neden yalan söyledin dedim ee şununla gittim gezdik geldik falan dedi bende dedim bişey mi diyecektim sanki gezmeye gitmiyormusun sanki neden güvenimi yikiyorsun falan dedim haklı çıkacak ya bir sürü laf söyledi bidaha eve gelmiycem vs vs
0 oy
(1,437 puan) tarafından
Bi kadının gücünü en çok başka bir kadın yıkar 

Gerekçesi başka bir kadın mi 
(161 puan) tarafından
Şimdi nasılsın canım inşallah iyisindir
(1,437 puan) tarafından
Benim bu olay üzerinden çok geçti canım bosandim calistim çocuğumu buyuttum ve evlendim simdi 3 aylık bir kızım var
(161 puan) tarafından
Allah bağışlasın kuzum hep mutlu ol
(1,437 puan) tarafından
Peki sen ne yapacaksın
(161 puan) tarafından
Ailem kabul etmiyor ama doğumda orda kalmam için ısrar ediyorlardı gün verince orda kalmaya baslayacagim sonra yavas yavaş söylerim sonrası ne olur bilmiyorum
0 oy
tarafından
Ne yapmıştı ki 
(161 puan) tarafından
Hastaneye gidiyorum dedi gitmemiş gecenin bir yarısı bir kaç şey daha var eski postlarimi okudun mu bilmiyorum yazıyor
tarafından
Okumadım bilmiyorum da aldatıyor mu yani
(161 puan) tarafından
Büyük ihtimalle tam kanıtlamadım
0 oy
(3,344 puan) tarafından
Foyasi ortaya çıktı diye bu tavırlari  güçlü ol boşver boşansin da görsün anyayi konyayi 
(161 puan) tarafından
Aynen öyle kuzum bugün söyledim yalan söyledin hastaneye gitmedin diye ondan sonra böyle konuştu zaten
0 oy
(118,488 puan) tarafından
sakin direnme bosa al nafakani oylesinden hayr gelmez
(161 puan) tarafından
Öyle yapacağım kuzum
0 oy
tarafından
Çok üzüldüm yeminle Allahindan bulsunlar elalemin gül gibi kızlarını acimadan solduruyorlar 

Umarım hayat hiç olmadığı kadar güzel olur senin için ❤

Güçlü dur ama aglamak istersen de ağla bağır çağır tek başına taşıyabileceğin bi yük değil 

Ondan alabileceğin ne varsa maddi yönden al 
(161 puan) tarafından
Teşekkür ederim canım alyansima kadar sattı da bitcoine yatırdı inşallah dala vere yapmaz da çocuklarım için biseyler alırım banyoya kapatip aglayasim var bağıra bağıra ama evde küçük çocuğum var onun için güçlü durmak zorundayım
0 oy
(1,810 puan) tarafından
Çok zor bir durum ya Allah yardımcın olsun hele de eski postunda okudum eve farklı çorapla gelmesi vs insanın tüyleri diken diken oluyor ihanet çok acı bir şey inşallah sebebi bu değildir Allah korktuğuna uğratmasın Rabbim hidayet versin de düzelsin inşallah kimsenin yuvası yıkılmasın
(161 puan) tarafından
Amin teşekkür ederim canım yukardaki yorumlarimi da boş vaktinde okumanı istiyorum
(1,810 puan) tarafından
Okudum canım onları da gördüm hep hastaneyi e nabızı sormuşsun off şüphe korkunç bir şey ya kurt gibi kemiriyor insanın kalbini. Dilim varmıyor ama sanırım başkası var hayatında yoksa bu kadar rahat yalan söyleyeceğini sanmıyorum. Tartışmak yerine sakin bir şekilde konuşmayı dene affedecekmişsin gibi çok umursamıyor gibi dertleşir gibi konuş erkekler böyle yapınca hemen itiraf ediyormuş sen de bir denemiş ol keşke pişman olsa da kendi özür dilese ama hiç öyle yapacak biri gibi değil. Ah canım ya daha yaşın da genç çocuğun küçük bir tane de karnında Allah ahını bırakmasın inşallah
(161 puan) tarafından
Kuzum hastaneye gitmemiş zaten gece gece arkadasigile gitmiş güya oda evli gülerek söyledim hemen üste çıktı zaten amin inşallah teşekkür ederim
0 oy
tarafından
Allah islah etsin dogru yola iletsin kocani 
(161 puan) tarafından
Amin kuzum
0 oy
(450 puan) tarafından
eski postlarinin bazilarini okudum esin seni aldatiyor ve bariz belli ediyor birden cikip hastaneye gitcem demeler corabi degisik halde eve gelmeler bariz aldatiyorsun biri var hayatinda onun icin bosaniyorsun  aldatan insanla zaten devam etmem de bakalim ne diycek
(161 puan) tarafından
Bugün gelirse diyeyim kuzum
0 oy
tarafından
Eşim hastnye gitmms diyen kadinsn demi canın hayir olsn neyms derdi 
(161 puan) tarafından
Evet hastaneye gitmemiş dün dedim neden yalan söylüyorsun hastaneye gitmemissin o gece kıvranarak çıktın bide diye güldü nereye gitmişim ya dedi bende bilmiyorum ama eminim gitmemissin dedim sonra arkadasgile mi gitmişim dedi brnde bilmiyorum dedim hala guluyo nerden biliyorsun falan diye bende dedim baktım internetten hemen üste çıktı sana hesap mı vercem konusma benle çocukların ikiside sende mı kalacak falan dün aksamda ne kadar kilo almışsın falan zırvaladı var kesin hayatında biri
0 oy
(1,634 puan) tarafından
Sen nasıl bir insanın ****** adam hamile kadına bunu yasatma gücünü kendinde nasıl buluyorsun 
(161 puan) tarafından
Aldattı kesin pislik dün aksamda ne kadar kilo almışsın falan zırvaladı
(1,634 puan) tarafından
Hamilesin kilo alman normal ******** herif
0 oy
(3,446 puan) tarafından
Adiii serefsiizzz
(161 puan) tarafından
Öyle maalesef
0 oy
tarafından
Neden peki              
(161 puan) tarafından
Kuzum dedim hastaneye gitmemissin diye gitmediğini anlayınca ben afedersin bı yeri tutuştu herhalde üste cıkti kavga etti ben gülerek dedim nasıl profesyonel yalancısın evden kıvranarak çıktın falan ondan sonra konuşmak istemiyorum sana hesap mı vercem çocukların ikiside sende mı kalacak bir sürü şey söyledi aksaminda da ne kadar kilo almışsın falan diye zırvaladı aldatıyor kesin
0 oy
(770 puan) tarafından
Allah'ın belası ne buluyorlar başkasında anlamiyorum Allah sana güç kuvvet versin bişey yap demeyeceğim yasamadigimz şey hakkında konuşmak kolay ama bariscak olsan bile ona muhtaç gbi davranmaki elinde görmesin 
(161 puan) tarafından
Asla barışmam tek istediğim ispatlamak kuzum Allah büyük bana yardımcı olacak eminim
0 oy
(393 puan) tarafından
Tum postalarini yeni okudum Allah'ım sabir versin. Senin yerinde olsam o evden ben cikmazdim o ciksin gitsin kiradaysan kirani ödesin severek mi evlendiniz acaba merak ettim
(161 puan) tarafından
Amin kuzum evet konusarak severek evlendim ev kredi ile ve benim altınlarımla alındi evlendikten sonra kredi borcu sürüyor ödemezse ipotek konula bilir o zaman ne yaparım bilmiyorum
0 oy
tarafından
Hakkında hayırlısı olsun 
(161 puan) tarafından
Teşekkür ederim
0 oy
(13,787 puan) tarafından
Sbeep neymiş yani anlamadım tkip ediyordun sanırım:⁠-⁠(
(161 puan) tarafından
Evet hastaneye gitmediğini söyledim ondan sonra bir sürü laf söyledi
(13,787 puan) tarafından
Rabbim yardımcın olsun canım hamile halinle o bebeğin günahına da girdi Rabbim görüyor
(161 puan) tarafından
Aynen öyle kuzum teşekkür ederim Allah'a havale ediyorum artık onu ben ne yaparsam boş
0 oy
(6,668 puan) tarafından
Peki sormadin mi kim bu hayatindaki kisi diye sana git diyorsa kim olduğunu da söylesin
(161 puan) tarafından
Kuzum aldatıyor eminim ama kanıtım yok odq itiraf etmedi sadece hastaneye gitmediğini anladığım için çok öfkelendi haklı çıkmaya çalıştı
(6,668 puan) tarafından
Peki sen neden bosanmak istiyor sun de elbet bı cvp verir bu kadar koca yureklikle ayrılalım diyorsa her seferinde hayatindaki kişiyi de soyler
(161 puan) tarafından
İşten gelince konuşayım canım umarım dediğin gibi olur

İlgili sorular

0 oy
3 cevap 73 göst.
26 Mayıs 2022 Aile kategorisinde Cansell (339 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 75 göst.
26 Eylül 2021 Diğer kategorisinde Nisa Nur && (7 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 63 göst.
13 Ağustos 2021 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde EsleminAnnesi (3,099 puan) tarafından soruldu
0 oy
19 cevap 972 göst.
10 Ocak 2022 Diğer kategorisinde Tugbamelis (1,009 puan) tarafından soruldu

374,705 soru

11,208,228 cevap

34,512 kullanıcı

...