0 oy
86 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (7,036 puan) tarafından
Kızlar omuzumda kas sıkışması olmuş arada ağrı yapıyor evde ne gibi şeyler yaparsam geçer 

4 Cevaplar

0 oy
tarafından
Masaja git :)) bende de acayip kulunç vardı kuş gibi hafifledim keşke yine gidebilsem :)) 

Ya da masaj aleti al rahatlatır arkadaşımın var çok memnun bende alayım diyorum kaldı gitti.
(7,036 puan) tarafından
Varsada başka türlü olanlardan dur :Dahahhaha gidip rezil olmim
tarafından
Aman Allah korusun kız :)
 Burda hamam var içinde spa da var, önce hamam sonra masaja gittim bende gerçekten çok rahatlıyor insan. Dur bakayım linkini bulursam atarım aletin
(7,036 puan) tarafından
TM cnm çok sağol ahahha bide gazeteciler basiyirmus hepinize tek tek selam yolarim başta mihri Fatma Esma sevda olmak üzere hahahahha
tarafından
Visss yok artık :)) benim üç bebem var çekmeyin dersin :D
(7,036 puan) tarafından
Ahahhaha tövbe tövbe yarabiiii sen gösterme Allah'ım :D valahi memleketin diline düşerim
-Reklam-
0 oy
tarafından

image

onunki bundan
0 oy
tarafından

image

ama ben bundan istiyorum buna daha iyi diyorlar 
(7,036 puan) tarafından
Anladım kuzzum gece gece senide zahmete soktuk çok sağol
tarafından
Rica ederim ağrısını bildiğim için ins faydası olur , yel girmesin ona da dikkat et geçmiş olsun.
(7,036 puan) tarafından
Sağol cnm vala ona dikkat etmiyorum vala
0 oy
(3,257 puan) tarafından
Benimde sabah omuzlarım tutulmuş halen daha omurgamın 2 tarafinda omuzdan aşağı ağrıyor ben sabah kas gevşetici ağrı kesici iğne vurdum kendime yoksa hiç hareket edemiyordum
(7,036 puan) tarafından
Benim kas gevseticikere alerjim var :(

İlgili sorular

0 oy
3 cevap 55 göst.
11 Ağustos 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 139 göst.
17 Kasım 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Cinarimmmm66 (150 puan) tarafından soruldu
0 oy
0 cevap 25 göst.
7 Nisan 2024 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Guzelanne1 (36 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 38 göst.

377,295 soru

11,290,985 cevap

34,706 kullanıcı

...