0 oy
341 göst.
Diğer kategorisinde (93 puan) tarafından
Kızlar ben eşimi sürekli rüyamda başka kadınlarla birlikte olurken görüyorum bu sürekli oluyor dün de eski karısıyla gördüm bir ağlıyor bu sonra birlikte olurken gördüm kadın evlenmiş kocası çocugu falan vardı resmen gerçek gibiydi ki benim rüyalar hep ne yazık ki aşırı gerçekçi oluyor eski eşiyle de barışması konuşması iki dünya Bi araya gelse mümkün degil bu arada. Kadın 2 çocugu var biri 1.5 yaşında bırakmış kız şimdi 5 yaşında ona babaannesi bakıyor büyük kız da benim yanımda 11 yaşında şuanda kadın bir gün aramadı çocukları görmek istemedi benim evlenelim yarın 3 seneye giriyor bu rüyalar nşye bir türlü anlam veremiyorum kocama güvenim sıfır ama bunu o yaptı ne yazık ki çok şey yaşadım benim güvenimi öyle böyle sarsmadı dışarı gidip 2 saat gelmese bir iş karıştırıyor diyorum kendi kendime bilmiyorum ya ama bu rüyalar beni iyice darlandırdı artık... 

2 Cevaplar

0 oy
(5,954 puan) tarafından
Bizde derler toton açık kalmış:) 

Şaka bir yana bilinç alti cok düşünüyorsan ondandır.
(93 puan) tarafından
Düşünmüyorum aslında düşündürüyor biliyor musun bak düşün kocana küstün baba evine gittin sen gider gitmez bir saat geçmeden face açtı bir sürü de kadın kız ekledi? Güvenir misin buna gizli instagram gizli faceler yakaladın iki kişiye yazdıgını gördün tanımıyorum dedigi kadınlar yüzünden yeminler edip sonra seni dövmeye kalkıp aylar sonra da aslında onu tanıdıgın ı itiraf etti sen küsüp gittiğinde başka kadınlarla yemege çıktı bunu da rahatça söyledi gel düşünme mümkün mü?
(5,954 puan) tarafından
Allah yardımcınız olsun güven yoksa zaten sevgi de olmaz sevmedim sey yalan ce 3 cu şahıs girdi an ipi orda kesmek lazim yoksa zor
-Reklam-
0 oy
tarafından
Eski karısı değil de bence kocana güven sorunun olabilir. Güvenmediğin için bilinç altı hep kuruyor kendini demek ki 
tarafından
Güven maalesef tek seferlik bende de bi kez giderse yeniden güvenemem güvenmek te istemem. Hak edene hak ettiği gibi davranmak lazım
(93 puan) tarafından
İşte o yüzden sürekli Bi şeyler karıştırıyor gibi bende de öylr daha ben asla güvenemem bu defa da bir şeyini yakalarsam ki umarım yapmıyordur bir şey onu çok kötü rezil edecegim inşallah rahat duruyordur
tarafından
Allah yardımcın olsun  birde ikinci evliligiymis insan korkar bu da giderse ne yaparım diye
(93 puan) tarafından
Benim de ikinci evliligim ben 5 ay evli kaldım çocugum falan yok yeni bebegim oldu bu evliligim den onun iki tane çocugu var bilmiyorum korkmalı mu öz güven patlaması var bizimkinde
tarafından
Canım ben 4 sene yanliz yaşadım. Evlenmeyi düşündükten sonra tek şartım denk olmaktı. Yani benim gibi evlenmiş boşanmış ve çocuğu olmamaliydi. Anne olmadan başkasının sorumlulugunu alamıyor inşallah çünkü.  Yaşayacağın varmış demek ki ne diyelim

İlgili sorular

0 oy
8 cevap 347 göst.
30 Eylül 2023 Diğer kategorisinde Glstanbeste (253 puan) tarafından soruldu
0 oy
39 cevap 842 göst.
26 Eylül 2022 Diğer kategorisinde Miniminnaķ (2,852 puan) tarafından soruldu
+1 oy
7 cevap 370 göst.
17 Ağustos 2022 Diğer kategorisinde Ipek41 (7,376 puan) tarafından soruldu
0 oy
20 cevap 645 göst.