0 oy
264 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (2,550 puan) tarafından
Bazılarıda hemen acilemi gidilir demiş bence bazen çok bilmişlik iyi değil. Oglum 37 de soguk havale gecirdi ates konusunda kimseye doktoramı gidilir diye yorum yapmayın oglum atesliydi esim biraz daha dur bakalım dedi 2 saat içinde oglum kaskatı kesildi agzından kan geldi lutfen kimse ates konusunda bilmeden yorum yapmasın 2 bucuk yasında havaleden 5 gun yattık hafife aldıgım 37derece atesle 

9 Cevaplar

0 oy
(2,550 puan) tarafından
Ve suan cocuklarımın atesi 37 bucuk olunca hemen hastanede oluyoruz o oglumun hali gözümün onunden gitmiyor
-Reklam-
0 oy
(1,810 puan) tarafından
Eşimin amcasının oğlu öyle oldu 37 buçuktu ateşi yükselirse gideriz dediler çocuk bir anda ağızdan burundan kustu titremeye başladı korkunçtu gerçekten ateş ihmale gelmez 
(2,550 puan) tarafından
Ay kuzum ya cok iyi anlıyorum aynılarını yasadım benim oglumda ambulansta kakasını cicişini yapmıştı giderken haataneye yatış yapıldı ates 38 5ten assa düşmedi 4 gün boyunca
0 oy
tarafından
Ateş en korktuğum şeydir benimde çok korkuyorum ateş çıkınca ister çocuk ister büyük olsun acil müdahale gerektirir 
0 oy
(8,782 puan) tarafından
Bütün annelerin korkulu rüyası ateş. Allah kimseye vermesin valla stresi çok zor. 
0 oy
(2,014 puan) tarafından
Ben şeyide anlamıyorum ateşi bekleyip hiç ilaç falam vermeyenleri. Benim işyerimde 2 abla var ilaca aşırı karşı insanlar. Çocukları 40 derecd ateşli bile olsalar şurup vermezlermiş. Ben sizim kadar rahat duramam 37,5u gördümmü şurup veririm diyorum bana kızıyorlar çocuğa boşu boşuna ilaç verme diye. Ateş bu allah korusun 
0 oy
(88 puan) tarafından
Tabiki hiç kimseye sebep olmamak lazım ateşten hep korkmusumdur yaşadığım acı tecrubede kapak oldu üstüne oğlumu goturmustuk soğuk algınlığıydi hava verilecekti bekliyordum bir kız çocuğu geldi annesinin kucağında kadın ateşi var dedi tamm dediler ama stajerler var ilgilenecekler gelmediler tamm diyolardi sürekli kadina dedimki kızın iyi gozukmuyo gözleri kayiyo doguluydu tam Türkçesi yoktu ben seslendim çocuk iyi değil gözleri kayiyo diye bağırdım bağırma kalmadı 5 dakika içinde arkaya doğru düşüp titremeye başladı biz çığlık çığlığa koşup geldi lanetler aldılar kızı çıktılar oğlum hava aliyodu gidemedim peşinden sonra hastanede aradım kadını buldum bir süre bekledim onunla baktım uzun sürecek kadının nosunu alıp çıktım hastaneden Allah korusun birşey olursa ben şahidim ilgilenmediler aklım kalacak ararım dedim sonuç ertesi gün kaybetti kızını hergun aradım konuştum kadın davacida olmadı olan yavrucaga oldu ihmal ve geç kalma yüzünden gitti kız aylarca kendime gelemedim ateş en berbat hastalık bence Allah korusun hele iç ateş rabbim evlatlarimizi korusun inşallah kimseye sebep olmamak lazım kimse doktor değil malesef
(4,889 puan) tarafından
Çok üzüldüm:(
(2,550 puan) tarafından
Of içim kötü oldu oglumu o halde görünce bende olecek demiştim çok berbat bişey ya
(88 puan) tarafından
Rabbim korusun inşallah hepsini verilmiş sadakaniz varmış çok sukurki atlatmış o kızın yüzü gözümün önünden gitmiyo 3 sene oldu tombik esmer kıvırcık saçlı dünya guzeliydi 2 yaşlarındaydı devlet hastaneleri maselef o yönden ihmal ediyo birdaha oğlumu o hastaneye goturmedim
(2,550 puan) tarafından
Allahım annesine ailesine sabır versin
0 oy
tarafından
Ateşi varsa tabikide hastaneye gidilir bazen gerçekten saçmalıyolar 
0 oy
tarafından
Şuan oğlun nasıl canım 
(2,550 puan) tarafından
Cok sukur canım daha iyi
tarafından
Şükür canım sevindim
0 oy
(265 puan) tarafından
Çok geçmiş olsun gercekten Çok üzüldüm peki durumu nasıl şimdi yavrunun ;(
(2,550 puan) tarafından
Sürekli takip halindeyiz 4 yasında halen bizimle yatıyor arada hasta olunca tıtreme durumları yasıyor 5 yasına kadar bizimle yatackmış gözlem için en ufak seyde korkuyorum biz 1 ssenede 3 kere gecirdik havaleyi

İlgili sorular

0 oy
9 cevap 561 göst.
8 Aralık 2019 Aile kategorisinde Ummuhanemir (748 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 176 göst.
0 oy
12 cevap 371 göst.
2 Şubat 2020 Diğer kategorisinde Burcu miray (181 puan) tarafından soruldu

374,707 soru

11,208,296 cevap

34,514 kullanıcı