0 oy
794 göst.
Diğer kategorisinde (161 puan) tarafından
Dün yine gideceğim arkadaşla demişti yemek falan hazirlamadim tabi ben baktım saat geç oluyo kızımla bana makarna yaptım sonra kalktı uyuyodu yemek yapmadım gideceğim demiştin dedim makarna yaptım yersen dedim neyse yiyoruz o hızla yedi kalktı beni süzüyor noldu dedim sismanlamissin iyice kilo almışsın falan bir sürü şey söyledi bende dedim ki son aylardayım az kaldı doğuma ben minyonum sadece göbeğim var bol giyince kimse fark etmiyor bile hamile olduğuma sasiriyorlar bu demek oluyor ki artık beni beğenmiyor ve çoğunuzun dediği gibi var başka biri hayatında ispatlamadan bu evliliği bitirmek istemiyorum nasıl ispatlarım onuda da bilmiyorum gerçi ama 

13 Cevaplar

+1 oy
(1,872 puan) tarafından
Ya Allah aşkına o kadar bilindik bir senaryo ki şimdi sana diyecek sen kendini saldın hamilesin diye benimle ilgilenmedin kendi derdine düştün ben de mecburen dışarıya yöneldim diyecek seni aldatmak zorunda kaldığını söyleyecek yine seni suçlu çıkaracak şaka gibi urganı geçirip boğacaksın vallahi ya 
(161 puan) tarafından
Hah aynen öyle kuzum gideceğim zaten inşallah ispatlarım gitmeden ben birdaha asla guvenemem bu saatten sonra ona
(1,872 puan) tarafından
Zaten çorap meselesi geç gelmeleri hastane bahanesi falan gayet açık net belli de inşallah güçlü bir kanıt bulursun da hakkından gelirsin
(161 puan) tarafından
Amin inşallah canım
-Reklam-
0 oy
(3,448 puan) tarafından
Kendin için mi ispatlamak istiyosun yoksa ailen için veya elalem için mi 
(161 puan) tarafından
Kendim için çünkü bu kadar kötü bir şeyi gözümle görünce eminim daha çabuk güçlenirim diye düşünüyorum
0 oy
tarafından
Hem boşanalım diyor hem böyle. Niye ağzının payını vermiyorsun? Kendilerini vazgeçilemez sanıyorlar 
(161 puan) tarafından
İspatlamadan bişey yapmak istemiyorum o yüzden daha iyimser konuşuyorum
tarafından
Sen iyimser oldukça tepene çıkar birde hamilesin canım.  Hiç umursama ne yapıyorsa yapsın karnındakini düşün.  Rabbim yardımcın olsun
(161 puan) tarafından
Haklısın kuzum amin teşekkür ederim
0 oy
(12,561 puan) tarafından
İspatla hatta mahkemede de kullan iki evlat vermiş hamile bir kadına kusur bulmaması gerektiğini öğrensin 
(161 puan) tarafından
İnşallah canım nasıl yapacağım bilmiyorum ama
0 oy
(590 puan) tarafından
Niye bukadar sakinsin sen hamilesin ne kilosundan bahsediyo senin ***** eşin 
(161 puan) tarafından
Haklısın kuzum ama bir yandan iyi oldu bunu söylemesi çünkü belli etti yani hiç konusmamasından iyi emin oldum başka biri olduğuna
0 oy
(3,101 puan) tarafından
E adi seref.siz  senin evladini dunyaya getirmek icn aldi aldysa .. yanina gttigi  o or.s lara benzemedigin icin de   gurur duy kendinle.pis  aşsalikk.ay bian kendim yasadim allah sana sabirlarin en buyugunu versin  insallah.
(161 puan) tarafından
Amin Allah razı olsun benim sevdiğim insan bu kadar vicdansız aşağılık bir herif değildi hevesi gecene kadarmış işte kuzum en fazla 60 kiloyumdur ya minyonum zaten oda belli olmuyo
0 oy
tarafından
Sanki sen çok karizmasin deseydin yaa
(161 puan) tarafından
Demedim valla kuzum o an yaşadığım duyguyu az çok tahmin edersin konuşamadım pek
0 oy
tarafından
Madem başkasına gözün kayacak ne diye çocuk yapıp senin hayatını mahvediyor 
(161 puan) tarafından
Kuzum öyle laflar söyledi ki sen bakmıyorsun ama başkaları bakıyo falan bende dedim senin neyine bakcam kıvranarak çıktın hastayım diye de yalan söylemişsin
0 oy
(6,669 puan) tarafından
Ya takip etsene bacı sen takip edemiyor san baskansina takip ettir 
(161 puan) tarafından
Kimse yokki takip ettirebilecegim ah o telefonunu bı elime geçirsem herşeyi bulurum ama yok mümkün değil
0 oy
(10,741 puan) tarafından
Ne kadar vicdansız. İnsan gebe karısına boyle mi der ya. Gerci ne diyim eski kocamda oyleydi. Ha direk demezdi boyle birsey bogaedım onu da. O da bana bir sen mi gebesin derdi
(161 puan) tarafından
Hah aynen kuzum bir sen mi hamilesin bir senin mi çocuğun var hep milletin karısıyla kıyaslar durur
(10,741 puan) tarafından
Beni de ablasıyla kıyaslardı.gebeydim, birde cocuk 6 yasında. Ütü yapamadım. Yok ayaktanduramıyorum dogurmama az kalmış. Bana bir sen mi gebesin ablma bak hiç ütüsü birikiyor mu dedi. Beni kıyasladıgı yanlız yasayan cocugu olmayan ablası.
(161 puan) tarafından
Pislik herif Allah'ım herşeyin hayırlısını versin bekarmış bide 2 buçuk yaşında kızım var o uyumyinca doğru düzgün iş yapamıyorum ben vallahi büyüdükçe istekleri dertleri büyüyor cocuklarin Allahindan bulsun oda inşallah pişman olur da sana dedikleri yüzünden hiç bir zaman vicdanı rahat etmez
(10,741 puan) tarafından
Pişman zaten yalvarıyor.
0 oy
tarafından
Nasıl dayanıyorsunuz gerçekten sabır taşı olsa çatlar senin yerinde olsam 1ndk sakin kalamam ya dünyayı dar ederim ona 
(161 puan) tarafından
Ailem kabul etse bende dayanamam yalana asla gelemem ama hayat mecbur bırakıyor kendimi dizginlemem icin
0 oy
(802 puan) tarafından
Hamilesin sen ustelik onunda cocugunu tasiyorsun. Son aylarda zaten ödemden iyice sisiyorsun 30 dan sonra ben cok sismistim. Sana değer vermiyor seni ezik gosterip kendi egosunu tatmin ediyo. Onu oyle bir ortada birakki gorsun dunya kac bucakmiş. 
(161 puan) tarafından
Çok haklısın kuzum başka birini beğeniyor bence ama
(802 puan) tarafından
Istedigini begensin sen tekmeyi koyunca kuzuya doner pislik
0 oy
(14,837 puan) tarafından
Takip edeceksin bence en iyisi
(161 puan) tarafından
Ama nasıl bence o telefonun içinde var herşey ama elime gecmiyor işte
(14,837 puan) tarafından
Kız saklar şifresini. Acamazsin ki. Minareyi çalan kılıfını hazırlar. Açsan da silmis olur heralde

İlgili sorular

0 oy
7 cevap 237 göst.
25 Ağustos 2023 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
+1 oy
11 cevap 476 göst.
26 Ocak 2023 Diğer kategorisinde Happymommy (1,872 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 277 göst.
29 Mayıs 2022 Aile kategorisinde Esilayet (77 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 179 göst.