0 oy
83 göst.
Diğer kategorisinde (103 puan) tarafından
Kızlar bebegim çok öksürüyo ya hastaydı ateşi falan gitti ama o öylr öksürdükçe benim içim gidiyo ne yapabilirim bildigin iz bi karışım varmı   birde bagışıklıgını güçlendirmek için ne yapıyorsunuz 

8 Cevaplar

0 oy
(4,282 puan) tarafından
Kac aylik bebek 
(103 puan) tarafından
2 yaşında canım
(4,282 puan) tarafından
Sarimsakli zeytinyagi yapıyorum 4 saat karanlik ortam da beklettikten sonra gece yatmadan önce ayaklarina surup corap giydiriyor sonra yatmadan önce karabiber pekmez karışımı veriyorum 1 tatlı kaşığı baby vicks ile sırtını surup yatiriyorum yatirirken yastiginin yüksek tutmaya özen gösteriyorum gun içinde ıhlamur ve ılık su icir ve odayı havalandir surekli
(103 puan) tarafından
Teşekkür ediyorum canım çok saol
(4,282 puan) tarafından
Kizima surekli bunları yaparım ertesi güne biseyi kalmaz inşallah sizlere de sifa olur
(103 puan) tarafından
İnşallh canım çok saol
-Reklam-
0 oy
(3,452 puan) tarafından
Keçiboynuzu özü veriyorum canım sabah akşam 
0 oy
(1,736 puan) tarafından
Çok derin öksürüyorsa bronşit olabilir bi doktora götürürn tekrar. Kaç aylık bebeğiniz 
(103 puan) tarafından
2 yaşında canım öksürdükçe boğazından sesi yokmuş gibi öksürüyo canım  anlatamadım ama
(1,736 puan) tarafından
Tereyağ ve pekmez karışımı yapabilirsiniz. Bi de grintus öksürük şurubu var, bitkisel tamamen. Eczaneye bi sırun isterseniz, reçete ile verilmiyor ama
0 oy
(194 puan) tarafından
Sirtina havlu koyuyom surekli hafifletiyor balli ilik su veya sut birde sarimsakli corba fln   bi keresinde doktora gitmistim surup verdi ama kullanmamistim 1 hafta surer oksuruk dedi 
0 oy
(6,705 puan) tarafından
sarımsaklı zeytinyağı sürüyorum ayaklarına. Ihlamur ve süt içiriyorum. Geçmiş olsun canım 
0 oy
(4,889 puan) tarafından
1 tatlı kaşığı tereyağını erit benmari usulü . Bir çay kaşığı pekmez ekle karıştır içir. Hep yaparım 
(103 puan) tarafından
Teşekkür ederim canım saol
0 oy
tarafından
Tereyağ ı eritip içine biraz pekmez bir damla da limon damlatıp veriyorum hemen etki ediyor 
0 oy
(350 puan) tarafından
Biosalnatur diye bitkisel şurup var bana doktor verdi 1 yas sonrası kullaniliyo al onu verince oğlum çok rahatlıyor 

İlgili sorular

0 oy
3 cevap 92 göst.
7 Nisan 2023 Moda kategorisinde Seymaokrali (34 puan) tarafından soruldu
0 oy
35 cevap 452 göst.
29 Mart 2023 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 150 göst.
8 Eylül 2022 Diğer kategorisinde Aysemm (103 puan) tarafından soruldu
0 oy
10 cevap 184 göst.
23 Temmuz 2022 Diğer kategorisinde ❤Prensesannesi❤ (4,525 puan) tarafından soruldu

374,603 soru

11,204,039 cevap

34,506 kullanıcı

...