0 oy
815 göst.
Diğer kategorisinde (2,565 puan) tarafından
Zorla olmaz diyo.Sen gel ama istemiyolarsa getirmiceksin diyo

26 Cevaplar

0 oy
(2,565 puan) tarafından

En İyi Cevap
Sağolun kızlar cevaplar için.Kızımı ölsemde bırakmam.Annemi aradım.Sizin eve gelmiyorum dedim.Polis çağırıp merkeze gidicem.Ordanda ya ablama ya arkadaşıma gidicem 

Şu an yine konusuyolar.Ona göre cikicam yola
(6,046 puan) tarafından
Ayy emine bende tam bunu geçirdim içimden. Asla arkadaşına gitme
(2,565 puan) tarafından
Bebeğimle baba evine gidemem.K.pederle babam kardeş.Cocugu onlara geri verir
(6,046 puan) tarafından
Ablana git.o zaman. Arkadaşına gitme
(2,565 puan) tarafından
En iyisi ablam galiba bu durumda
(2,565 puan) tarafından
Yok gitmem.Bekliyorum esma
-Reklam-
0 oy
(7,768 puan) tarafından
Lütfen bebeğini BIRAKMA senin dayanamadığın çekip gitmek istediğin yerde o nasıl dayansın polisi çağır
(2,565 puan) tarafından
Bırakmak aklimin ucundan bile gecmiyo.Ama napicam
(7,768 puan) tarafından
Ne yapacağınıda söyledik polis çağır baban sana kapısını açmazsa sığınmaya gidersin dile kolay gibi ama değil bak o evde bebeğin kötü etkileniyor kendin paylaşmışson
0 oy
(7,035 puan) tarafından
Boşver babanın ne dediğini al kızını kendileri verdi de al git gittikten sonrada asla verme 
(2,565 puan) tarafından
Bilmiyorum inanki
(7,035 puan) tarafından
Bilmiyorum demekle olmaz kızını sakın brakma asla
0 oy
(3,501 puan) tarafından
Ne olursa olsun bak ne olursa olsun çocuğunu bırakma 
(2,565 puan) tarafından
Asla bırakmam.Zaten ateşler içinde
(3,501 puan) tarafından
Ah yavrum ya naptın gittin mi
0 oy
(118,484 puan) tarafından
o bebegi birakma
(2,565 puan) tarafından
Bırakmam asla ama napicam nereye gidicem
(118,484 puan) tarafından
ara 155 anlat al bebegini hit ailene
0 oy
tarafından
Tamam bazı şeyler güzellikle olsa daha iyi ama sen ayrı kalabilecek misin de . Bırakma bence 
(2,565 puan) tarafından
Bırakmam asla.Nereye gidicem
tarafından
Babanın evine git biliyormuş zaten
0 oy
tarafından
Nasıl getirmem o benim evladım deseydin 

Allah'ım yaa
(2,565 puan) tarafından
Nereye gitcegimi bilmiyorum
tarafından
Al çocuğunu da git babanın evine kovacak hali yok ya geleceğini biliyormuş zaten
0 oy
(1,155 puan) tarafından
Cocugunu bırakma ilerde pişman olursun 
(2,565 puan) tarafından
Asla birakmam
0 oy
(1,569 puan) tarafından
Daha 18 aylık ya nasıl bırak diyo  baban 
(2,565 puan) tarafından
Nasıl bi akla sahip bende bilmiyorum
(1,569 puan) tarafından
Rabbım sana Bi hayır kapısı açsın
(3,973 puan) tarafından
Benım dedem annemı ıstedı sadece 4 kardesız en kucugu 6 aylıktı kabul etmedi hıcbırımızı. Annemı sutlerı sacılıp kardesım aclıktan aglardı aylarca yine de kabul etmedı. Annem bızı bırakmadı baktı buyuttu okuttu ben evlendim. Dıgerlerı mezun oldu o gunlerı hıc unutmayacağım. Annem hem anne hem baba oldu tek basına buyuttu bızı. Sende sakın bırakma cocugunu
0 oy
tarafından
Kendinde biliyorsun o bebeği orda bırakıp gidersen kendinde kötü olacaksin kalbinin sesini dinle o küçük masumu orda bırakma çünkü o sana muhtaç baba olmasada olur ama annesiz olmaz 
(2,565 puan) tarafından
Asla dayanamam zaten.Babam kabul etmezse nereye gidicem
tarafından
Allah bir kapı açar sen Allah'a güven canım baban kabul eder seni sen nasıl bir parça yavruyu birakamiyorsan oda seni bırakmaz sen de onun evladısin
0 oy
(4,648 puan) tarafından
Al çocuğunu bırakma.babana nasıl bırakırım bebeğimi de.

Sen beni nasıl bırskmıyorsan ben de evladımı bırakmıcam de
(2,565 puan) tarafından
Biraakmam da nereye gitcem
(32 puan) tarafından
Ara polisi kadın sığınma evine git baban kabul etmezse yada babasına veriri bebegimi diye düşünüyorsan bir süre kalırsın  sonra bakarsın bi çaresine babanın evine dönersin babanda ozaman anlar senin yavrundan ayrılmayacağıni ama asla bırakma bebeğini asla
0 oy
(194 puan) tarafından
18 aylik emmeyi biraktimi emiyorda sizin yaninizda olmasi lazim size verirler polis gelsede
(2,565 puan) tarafından
Emiyor tabi.Hasta bide.Asla birakmam
0 oy
(194 puan) tarafından
Sorun ailesiyle bi yolu bulunamazmiydi ayri eve cikun gerekirs esinizle iyiyseniz babasi annesi ayrilan cocuklara cok uzuluyorum ben 
0 oy
(4,426 puan) tarafından
Erkekler öyledir kafaya esince hemen herkesten vazgeçerler senin evladından vazgeçmen mümkün değil ihtimal değil tabiki alıp gideceksin evladını sen kulak asma soylenenlere
0 oy
(7,416 puan) tarafından
Bırakma yavrunu kimse annesi gibi özenli bakmaz çocuk perperişan olur günah.
0 oy
tarafından
Kadın sığınmaya git polisi arayıp. Çocuğun hastaymış sizi hastahaneyede götürürler ilaç vs lazımsa alırlar 
0 oy
(2,564 puan) tarafından
Bebegini bırakma canım babanında kafası nasıl çalısıyor bilmiyorum 
0 oy
(11,978 puan) tarafından
Babana söyle sen babasın ve bu yaşta olan ben bile sana ihtiyaç duyuyorum benim el kadar bebeğim benden nasıl ayrılsın 
0 oy
(93 puan) tarafından
Bnde yillardir baba evinde gidip geliorum esim ya ailen ya yuvan dior cocugu bnden almaya kalkti dedim ki yiyorsa al ben cocugum icin katilde olurum dunyayi basiniza yikarim o bildiginiz melk kizi seytana cevirmeyin dedim bni tehtit etti para yigarim avukatlar vs fln elinden geleni ardina koyma dedim cunku devlet anneye verior ve esim cok sinirli biri o bakamaz cocuguma kaynanamda devlete veririm kimseye yar etmem diordu oda bakamiycno bilior ama anne baba imzasi olmadan kimse devlete veremez sen ne kadar suclu olursan ol devlet anneye verior babamda dedi cocugu cok istiyolar madem birak onu gel 2 gun bile bakamaz ararlar seni dedi ama bn vermem dedim gerekirse ailemi siler devlete siginirm devlet dul cocuklu insanlara herseyi saglior 
(93 puan) tarafından
Asla ama asla evladini birakma ben anasiz ailedn yoksun buyudum anam olmasina ragmen oyle berbat bisiy ki hayati alt ust oluyor insanin devlet var sıgın devlete
0 oy
(597 puan) tarafından
Napicam ne demek ? 

Offf türkiye off cehalet ne haldesin ?!?!?! 

Ben sadece 1haftaligina oglumu babasiyla halasiyla turkiyede biraktim izindeydik, benim almanyaya gelmem gerwkiodu izini yarida birakip. Ya babamla kus olduguma ragmen babam agzima etti (aff edersiniz). O senin oglun, garantin, nasil birakirsin cocugunu diye (sanki temelli biraktim ve sanki kavgali, kus geldimde kizdi hakbuki 1hafta sonra tekrar izine doncekdim. 

Bir ana baba nasil der sen gel cocugunu birak diye ya aklim almiyor inanki. Benim cocugumu istemeyen benide istemesin !!!  Al cocugunu git bi arkadasina, kadin siginma evine, polise vs vs vs ya imkan vardir elbet turkiyedede 

İlgili sorular

0 oy
44 cevap 975 göst.
+1 oy
23 cevap 713 göst.
1 Kasım 2021 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde EsleminAnnesi (3,099 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 476 göst.
21 Ağustos 2020 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
19 cevap 1,063 göst.
15 Nisan 2020 Aile kategorisinde Aselasel1 (14 puan) tarafından soruldu

374,649 soru

11,206,193 cevap

34,507 kullanıcı

...