0 oy
730 göst.
Diğer kategorisinde (1,007 puan) tarafından
Kızçeler oğluma kışlık alacaktım dedim bakayım neler var diye e bebek civil falan bi baktım anaaa fiyatlar 250 300 diyor alt üst takımlara. Şaka gibi dedim bu fiyatlara nasıl olur diye. Oluyormuş kısacası herkes battı. 2 3 cocugu olana rabbim yardım etsin cidden bu kadar olmaz 

22 Cevaplar

0 oy
(1,392 puan) tarafından
tarafından seçilmiş

En İyi Cevap

Bu fotoğraf herşeyi açıklıyor Allah sonumuzu hayır etsin :D

image

-Reklam-
+3 oy
tarafından
marka olmak zorunda degıl zaten bır kıs giyiyor kuculuyor o yuzden cıkıyorum carsıya alıyorum 50 tl ye alt ust takım 20 ye badi 20 ye kulotlu corap gayette bulunuyor marka yada lux magaza sart degıl dıye dusunuyorum 
tarafından
Bizim burda pazar pahalı ben parçaci dan alıyorum günlük kıyafetleri. Ablam ve gorumcem de çocukların kuculenlerini veriyor bir dünya oluyor. Bi derler ya el içine çıkmalik 2 şer tane güzel şeyler alıyorum yada uyku tulumu ,pijama vs bunlar demirbaş bunları iyi şeyler alıyorum birde kizimin iç çamaşırlarını kaliteli alıyorum.  Kalanı 10 TL 20 TL üstelik esimin geliri gayet iyi kendi gelirim de var . Ne gerek var ona vereceğime en güzellerini alıp yediriyorum
(1,378 puan) tarafından
Ama artık pazarlarda pahalı pazardan aldığım takım 185 dedi mağazada 140 dedi fiyatlar çok farklı Rabbim yardımcımız olsun
(48,368 puan) tarafından
bizim burda uygun o zaman pazarda uygun sergiler var
jide giysa diye mağaza var yalovadada var baska yerde var midir bilmem uygun şeyler oluyo
(10,153 puan) tarafından
İkbal burada yok balım ya. Yani olan da ne bileyim allı pullu sevmem ben
tarafından
Valla kızlar ben pazar demedım yerel magazalardan var bızım burda kulis var bugun kalın evde gıymelık kapsonlu yelegı  35 e ıkı tane kalın sweetı 50 şerden 100 e bıtane normal kalınlıkta alt ust takımı 50 ye bıtane alt pijamayı 30 a aldım yanı gayette kalıtelı her zaman alısverıs yaptıgım yer ne dolma olıyo ne bısı esofman lar az bı dız yağıyor oda hep hareketlı normal cok kalıtelı de olsa habıre yerde oynuyor dız tapıyor pazar fiyatını bılmem hıcte gıtmem  ama yerel magazaları gezerım
+1 oy
(5,267 puan) tarafından
Dolaptan satılıyor benm kız çocuğu kışlık kazak pijama var hepsi yeni parça 5 TL cnm ama senin erkek bebekmis yoksa yaridmci olurdum mağazalar ki çok pahalı 
(5,267 puan) tarafından
Vala 1 yaşından 2 yasa kdr gyliyir biir iki tanesi de 3 yaş var pijama var
(6 puan) tarafından
Küçük Muş 6 7yas temiz giyilmiş arıyorum bende
(5,267 puan) tarafından
Vala benm kizimda 2 yaşında ona kuculenleri satiyirum bnm kizda 4 5 yaş kıyafetleri giyoyri
(19 puan) tarafından
Dolap adın ne baci
(5,267 puan) tarafından
rabiaikra04 cnm adım
0 oy
(7,223 puan) tarafından
Vala ben dolap tan etiketli ürünler alıyorum kendime çocuklara hiç giyilmemiş oluyor ve yarı fiyatina yoksa asgeri ucret hiç birşeye yetmicek 
(1,007 puan) tarafından
Onlar nasıl oluyor bacı hiç bakmamıştım vallahi. Kız çocuk kıyafeti el kadar kıyafet yani altınla yarışıyor resmen. Valla napıcanı şaşırıyor insan.
(7,223 puan) tarafından
Canım alıyorlar çocuğuna olmuyor yada giymiyor daha etiketi üstünde satışa çıkartıyorlar
(1,007 puan) tarafından
Aaa bi bakayım bacı
(13,825 puan) tarafından
Evet bnde dun gardropstan aldım kışlık iki tane üst LCW 65ti ikisini bir aldım 50 den verdi nrmlde bı üst 150
0 oy
(1,736 puan) tarafından
Ben mayıs haziran gibi kışlık alışveriş yapmıştım. Lcw da ramazan indirimleri falan baya kovaladım aldım. 70 e aldığım takımlar olmuş 200, 120 yr aşdığım 3 lü tulumlar 380 olmuş şok oldum. Eşimde bu kadar alıp durma diyordu şimdi iyi ki aldın zamanında diyo. Ya bi yaka önlüğü alacam 2 tanesi 80 lira. Şaka gibi gerçekten.  2 tane oğlum var, Allah tan büyüğünün montu, botu falan duruyor, küçüğüne
(1,007 puan) tarafından
İşte bende tek olunca mecbur alıyorum bacı. Eli avcu yeni topladım alıyım dedim fiyatları görünce bi şok oldum
tarafından
Sende benim gibi olmuşsun . Bende kıştan yazlıkları aldım geçen sene bir sürü 20 e 30 a bile takım oldum şimdi olmuş 150 200 lira eşim çok söylendi ne gereği var vs diye şimdi her yerde konusu olursa iyi ki almışız diyor :D sanki kendi almış
0 oy
(1,750 puan) tarafından
İki gun önce e bebekden tek tek tek aldım 69 lira fiyatları takımdı tabi ayrıydı sadece renkleri vardı yani diper türlü çok pahalı oluyodu
(1,007 puan) tarafından
Acaba outlet kısmı nasıl ebebeğin ya :/
(1,750 puan) tarafından
Hiç bilmiyorum canım şubat ayında genel indirin oluyomuş gelin bakın dediler
0 oy
(1,437 puan) tarafından
Pazarda neler var neler mağazadan alacağım 1 takim parası ile pazardan 3 takim alırım canım marka olmak zorunda değil sonuçta 
tarafından
İstanbul da var görüyorum bn bn Sivas'ta oturuyorum güzl değil aynı fiyat
(1,437 puan) tarafından
Bende İst da değilim canım bandırma da oturuyorum gerçi buraya da küçük İst derler:)
tarafından
:) burada olsa alirm işte herşey pahalı
(1,007 puan) tarafından
Burdaki pazara gittim sebze var hep kıyafet yoktu bacı valla
0 oy
(25,224 puan) tarafından
Almıyorum almıyorum almıyorum :D . Sarı pazarında harika bir tezgah var waikiki kalitesinde hepsi zaranın yan sanayisi zaten. Ordan alıyorum takım 100 tl istersen tek aşt tek üst al kendin kombin oluştur her hafta 2 takım alıyorum. Pazar gezin sağlam tezgahlar var gerçekten 
tarafından
Neresi canım bizim burada solms seyler var ve pahalı
Post sahibi değilim
(1,007 puan) tarafından
Burdaki pazar öyle büyük değil bacı 1 defa gittim hep sebze
(25,224 puan) tarafından
İstanbul şişli halil rıfat paşa pazarı
0 oy
(1,045 puan) tarafından
3 kızım var ve kız kıyafetleride aşiri pahalı kara kara düşünüyorum 11 haftalık hamileyim onuda düşünüyorum nasıl yapicam diye
(1,007 puan) tarafından
Vuuuu bacı valla rabbim yardım etsin cidden
0 oy
(15,769 puan) tarafından
Ben dün da çarşıya çıktım aldım oğluna fiyatlar bana internete ve burdan gördüğüm postlara göre  nornal geldi. Takımlar 100 den başlıyordu. 200e kadar çıkıyordu ama 100 tl olan takımlar öyle kötü de değildi bir alt 40 tl üst de 50 tl idi. Mont aldım 200 tl den. Kendime alt üst takım almıştım 180 tl den. Kendime ve oğluma aldığım şeyler toplqm 560 tuttu oğluma 2 alt 2 üst ve mont aldım 380 tuttu
tarafından
Neresi orası canım , söyle artık insanlar internet yapıyor alışveriş i magza fiyatı bilinmiyor
(15,769 puan) tarafından
Sıradan bir çocuk giyim mağazası iste neresi olduğunu kim ne yapsın. Aslında insanlar istese uygun yerler varda herkes lüks yerlere bakıyor
tarafından
Ben carsya çıkamıyorm bebekten haftaya çıkıp bakacagim dedgnz Gibi belki daha uygundr
(15,769 puan) tarafından
Çarşıda her zaman daha uygundur ben internetteki indirim hikayelerine inanmıyorum 160 tl ye adidas takımı gördüm  ne kadar güzeldi onu internetten 250ye ancak buluruz.
(1,007 puan) tarafından
Burdaki esnafa gittim bebek kıyafetlerinin fiyatları farksızdı internetten bacı :/
0 oy
(420 puan) tarafından

image

image

image

Bu üç takımı 300 aldm o sayfadan bugün yarın gelir kargo sende bak canım oraya

(1,007 puan) tarafından
Ürünlerinin kalıpları nasıl bacı?
(420 puan) tarafından
Daha gelmedi oğlum 16 aylık ben 24 36 ay istedim olur gibime geliyor bakalım
0 oy
(909 puan) tarafından
Canım dün çıktı tek üst 150 180 arası değişiyor şaştım kaldım. Erkek yeğenlerim var onlardan alıyorum yoksa asla para yetişmez. E bebek pijama takımı çok uyguna buldum aldım hemen 49 TL :) dedim oğlumun şansı. Dolap uygulamasından uyguna bakıcam alırım ordan 
(1,007 puan) tarafından
Ebebek outlet mağazasına bakıcam bende bacı valla. Dolaba da bakıcam simdi
0 oy
(2,220 puan) tarafından
Ben trendyodan takım aldım bikaç tane 90a. Artık ne gelir bilmiyorum inşallah iade etmek zorunda kalmayız:D Çok pahalı her yer.
(1,007 puan) tarafından
90a aldıysan insallah güzel gelir bacı ya valla
0 oy
(32 puan) tarafından
Bebemer ve güneş bebe diye bi site var çok uygun ve kaliteli ürünleri ben oralardan yapiyorum marka takıntım yok çok şükür zaten çocuklar çok çabuk büyüyor eskimeye bile fırsat kalmıyor küçük geliyor bi bak istersen 100 takimalr var çokta güzel bence
(32 puan) tarafından
Attım canım bakarisin
(1,007 puan) tarafından
Teşekkür ediyorum bacımmm
(32 puan) tarafından
Rica ederim bacım
0 oy
(3,257 puan) tarafından
Valla öyle battık. İndirimlerle biseyler almaya çalışıyorum. Geçen çiçek sepetinden 110tl ye alt ust takim aldım kızıma kalitesi nasıldır diye bakayım dedim çok güzel geldi bi takım daha aldim
(1,007 puan) tarafından
Bende araştırıyorum bacı valla:/
0 oy
(39 puan) tarafından
Ben o yüzden yazlıkları yaz bitiminde kışlıkları kis bitiminde alıyorum . Hem marka hem uygun oluyo
(1,007 puan) tarafından
Ben elimi denkleyemedim bacı yoksa öyle yapacaktım ama böyle giderse millet kredicekecek kıyafet almak icin
0 oy
(3,024 puan) tarafından
Bende gittim öyle yapacak bişey yok. Hatta benim begendiklerim 350 -400 falan di uçmuş gitmiş. Allah olmayanlara kolaylik versin. Eskiden olsa pazara gider alırdık ama burda pazardaki fiyatlar da aynı. 
0 oy
(1,491 puan) tarafından
Ev ici gecen seneden var. D8sari içinde marka alamicam. Indirimde olmaz kis icinde kisliklar icin.. Moda cocuj hatay dan felan bakacam
0 oy
(548 puan) tarafından
Kız takimi geldn geçtin geçen çocuğumun ayağına çorap bulamıyorum koton varmış oraya gittim 2 li olarak 3 tane aldim çorap incecik bi yerden bak diğer taraf görünür bulamıyorum diye mecbur aldım kasaya geçtim 100 tl tuttu ben şok bırakamadım da mecbur aldım ya içme çöktü valla :/herşey ne kadar pahalı bir mont baktım 800 lira nasıl olcak bilmiyorum vallahi Allah yardımcımiz olsun 
0 oy
(13,825 puan) tarafından
Dün arkadaş söyledi burdan gardropsda etiketli ürünler var uygun oluyor ordan bakabilirsin

İlgili sorular

0 oy
18 cevap 494 göst.
14 Ağustos 2021 Alışveriş-Hediye kategorisinde Medusa (360 puan) tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 312 göst.
2 Mayıs 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 40 göst.
3 gün önce Diğer kategorisinde Alya23 (4,047 puan) tarafından soruldu
+1 oy
16 cevap 337 göst.
24 Mart 2024 Aile kategorisinde Seher yildizi (37 puan) tarafından soruldu

377,164 soru

11,287,427 cevap

34,692 kullanıcı