0 oy
1,153 göst.
Aile kategorisinde (150 puan) tarafından
Annesi beni görür görmez oğluna hiç yakistirmiyor bi gün tartışırken yanıma yakışmayan kadını ne diye aldiysam dedi çok zoruma gitti unutamıyorum hâlbuki severek evlendik :(

25 Cevaplar

0 oy
(118,978 puan) tarafından
tarafından seçilmiş

En İyi Cevap
bakalim o sana yakisiyomu
-Reklam-
+4 oy
tarafından
E demek kı eşin kaypak terbıyesız arsız bır adam, kendını bır bk sanıyor cok kaldırmıssın adamın bıyerını
tarafından
Ooo ısvec fatıhıııı gelmısss tatıl bıtttııı dımı :D canımsınn
(11,217 puan) tarafından
He postlarımıda mı gormuon pıttı hıh
(150 puan) tarafından
Hiç böyle değildi sonradan değişti çok pişmanım ewlendigime bide oğlum War 6 aylık
tarafından
Kız bu aralar pek gıremıyorum ya gecelerı gırıyorum gormemısım hiççç kurkcu dukkanına hosgeldınnn
(11,217 puan) tarafından
Ay bende girmiyordum zaten. O yogunlukta burayı ne edım. Hosbulduk valla kürkte aynı dükkanda: D
+1 oy
tarafından
Önünü ardını düşünmeden konuşan cahil toplumu. Bunlar toplumdan arındırılmali. Annesi olacak insan bu şekilde konuşmamalı bir kere. Adamın bilinçaltına yer edinmis demek ki. Çocuklarına eşini sevmeleri kıymet bilmeleri gerektiğini anlatmak yerine neden böyle konuşur ya siz o kızı anne babasından emanet olarak aldınız herşeyden önce eşler Allah'ın emanetidir. Nasıl bu şekilde konusuyorlar anlamıyorum emanete böyle mi bakılıyor. 
0 oy
(7,816 puan) tarafından
Açıkçası çok merak ettim seni 
(150 puan) tarafından
Benim boyum kısa eşim babayiğit yanında kız kardeşi gibi duruyorum o yüzden
(11,217 puan) tarafından
O sana boyundan dolay yakısmıyan dıo sense bunu demesıne ragmen onu babayiğit diye tasvir edıosun. Devede de boy var güzellim hersey boy dgl;)
(2,529 puan) tarafından
Benim eşimde 1.88 ben 1.60 sjsjs ama bir kere olsun boyumla ilgili tek kelime etmedi tanıştığımızda da bu boydaydim yani uzayacak değilim bu yaştan sonra. Senin kocan karaktersiz maleseff canım
0 oy
(4,857 puan) tarafından
Sende çok ciddiye alma onu üzme kendini daha bakımlı daha özgüvenli ol o sana dedgi lafı yedirt ona . Al harca ye iç. Bakımını eksik etme tamamdr
(150 puan) tarafından
Bakım konusunda sorun yok canım sadece boy meselesi War napiyim Allah wergisi bn istermiydim kısa olmayi
(4,857 puan) tarafından
Kız kısa boylular daha güzel seviliyor çiti pıtı. Hoş ben uzun boyluyum ama ;) severim bn kısa boylu kızları ya  hiç öle düşünme cnm ya
0 oy
(2,972 puan) tarafından
Asıl ben seni yanımda niye tasiyorsam bende suç senin gibi bir gavatla evlendim derdim ben olsam
(150 puan) tarafından
Kalktım ewlilik cüzdanini yirttim
0 oy
tarafından
O zaman hicbirsey için geç değil bosanabiliriz deseydin kendini ezdirme özgüvenin yüksek olsun kaynananda kendisine baksın ilk önce Allah'ım ya sinir oldum 
(150 puan) tarafından
Dedim eşyalarımı toplayip gidecektim gondermedi
tarafından
Esin kendisini bulunmaz Hint kumaşı falan zannediyor heralde sakın kendini ezdirme kuzum
0 oy
(22 puan) tarafından
Ay bende takılıyorm böyle şeylere ayıp etmiş senin gibisini bulmuşta kendi prens mi sanki. Bana da bikere eşim kavgada 33 senedir bir kere yüzüm gülmedi dedi bende çok üzülmüştüm çünkü çok severek evlendik oğlumuz oldu 
0 oy
tarafından
Ay daha ne görürüm dedikçe bir yenisini görüyorum yuh artık 
0 oy
(2,610 puan) tarafından
Bu kelimeyi kullandığına göre çokta sevmişe benzemiyor anasının lafıyla hakaret etmiş resmen 
(150 puan) tarafından
Benimde aklıma geldi demekki sewmemis
0 oy
(3,586 puan) tarafından
Daha niye evlenmiş o zaman hemde severek evlenmissinz
0 oy
tarafından
Sende benm yanıma yakışmıyosn ama yedik bi bokk deseydin 
0 oy
(2,965 puan) tarafından
Benim eşim de babanın evine bırakırım demişti çok zoruma gitmişti sonradan da pişmanım diyor ben desem neler derdi senin ki çok ağır konuşmuş hele anasına sebepse daha kötü o zamandayken ayrılsaydı madem daha senin hayatını niye darmadağınık etti
0 oy
(1,105 puan) tarafından
Özgüvenine tüküreyim onun alırken aklı nerdeymiş insan eşine böyle birsey nasıl söyler hayret birşey ya kendi Brad Pitt falan da sen mi elinde ki cevherin farkında değilsin acaba böyle ukala kendini beğenmiş insandan nefret ederim ama hatanın başı annesi olacak yarım akıllı da insan oğlunu neden bu şekilde yönlendirir huzurunu bozar hiç anlamıyorum 
0 oy
(1,925 puan) tarafından
Çok büyük konuşmuş Allah bi yerlerini yamultursa görür kim kime yakışmıyo.
0 oy
(192 puan) tarafından
Aman takma boşver bizde tartışırken neler neler diyoruz birbirimize. Hep o anneleri sokuyor öyle şeyleri kafalarına baya etkiliyor onların kışkırtmaları çünkü 
0 oy
(1,928 puan) tarafından
Unutmamam çok normal. Eşinin kurduğu cümle çok yanlış. 
0 oy
(2,016 puan) tarafından
Tam cahillik etmis nefsine yenik dusmus yarin yuzune bakacak kadina ne laf etmis tuzsuz derim buna ben 2 gun sonra hicbirsey olmamis gibi davranir bunun gibiler.. Canim cok zor gercekten bana da dese benim de zoruma gider belki daha kotu sonuclar dogar
(150 puan) tarafından
Ewt hiç bişey olmamış gibi bakıyor yüzüme utanmaz
(2,016 puan) tarafından
O zaman her kavga aninda bunun gibi kelimelr cumleler duymaya hazir ol sert tepki vermezsen kafasina saksi dusurmezsen boyle konusmaya devam edecek
(150 puan) tarafından
Werdm wermezmiyim altta kalmadım asla kalmam ewlilik cüzdanini yirttim eşyalarımı toplayip gitmek istedim gondermedi
0 oy
(832 puan) tarafından

Anası da babasına yakissaydi adam gibi adam efendi gibi efendi bi evlat yetistirirdi. Mayası bozukmuş demek ki..

0 oy
(147 puan) tarafından
S3nde kaunana na esim beni beywndi aldi sen yqkistirmiyosan yqkistirma  ya hi esleride var .... neyasinlar anasi diyo oda der tabi esin kendini bilmezmis o belli 

İlgili sorular

0 oy
13 cevap 684 göst.
25 Eylül 2022 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
+1 oy
37 cevap 694 göst.
0 oy
11 cevap 292 göst.
0 oy
9 cevap 487 göst.
30 Nisan 2022 Diğer kategorisinde Mevah (1,450 puan) tarafından soruldu

377,144 soru