0 oy
112 göst.
Güzellik-Bakım kategorisinde (686 puan) tarafından
Kizlar oğlumun saçları kivircikti sarı saçlı kel yaptık düzenli çıksın diye ve çok terluyordu şimdi yeniden büyümeye başladı sertmi çıkar yine aynı kıvırcık mi çıkar ilk saçları gibi 

4 Cevaplar

0 oy
tarafından
Biz 7 gunlukken kestik canım aynı eskisi gibi cikti
(686 puan) tarafından
Oo maşallah baya erken kesmissiniz bizimki ilk doğduğu saçları kendi dokulmustu ama simsiyahti bu bebegimmi dedim yani o derce peruk gibi saçları vardı akiyodu ensesine sonra döküldü yenisi sarı kıvırcık çıktı şimdide gece ışığında belli sarı parlıyor dipleri ama şeklini çok merak ediyorum sert cikarmi diye
tarafından
Maasallah kuzuya nazara gelmesin. Sünnet diye kestik hala çok az saci sünnet olmasa o zaman da kesmezdim canım. Erkek bebekte de kızda da uzun saç seviyorum:)
(686 puan) tarafından
Amin canım hepimizin ki inşallah ,,evet ya bende duymuştum sünnet diye ama biz yapamadık o aralarda ,,uzun saç çok yakışıyor gerçekten bakalım düzenli güçlü büyüsün dedik bakalım teşekkür ederim canim yorumun için
-Reklam-
0 oy
(487 puan) tarafından
Oğlumun saçları dipleri düz uçları kıvır kıvır di.herkes bayilirdi 1 yaşında sadece bir numaraya vurmustuk. Sonra tamamen düz çıktı eskisi gibi olmadı kız yegenimde aynı sekilde sanki uçlara masa yapilmis gibiydi ve çok uzundu kisaltinca o kivirciklar gitti düz oldu. Şimdi kızım 2.5 yaşında uçlar kıvırcık hiç kesmedim ama sanırım ilerde dahada uzayınca kesersem oda tamamen düz olur yani genetik olmayinca olmuyor galiba :)
(686 puan) tarafından
Dimi ya bende öyle düşündüm renk degismiycek gibi ama sert çıkarsa uzulcem galiba çok güzeldi iNsan kiyamıyor ama mecburen kesiyoruz özellikle erkeklerde çünkü kız olsa toka takcaz yani rahatsiz olucakti uzuyunca e birazda düzenli buyumeli bakalım bende merakla bekliyorum bana benzerse yine dalgalı kıvırcık olur teşekkürler cnm
0 oy
(3,950 puan) tarafından
Malesf ki ayni olmuyor benekken yumusacikti 1 yasindan sonra kestik ve cok sert ciktilar uclari kıvırcıkti simdi uzatinca dümdüz oluyor
(686 puan) tarafından
Dimi yaa bencede öyle olucak teşekkürler cnm
0 oy
(1,169 puan) tarafından
Ben 3 aylikken kestirmiştim saçlarını saklıyorum karsilastirdigimda biraz kalınlaşmış olarak çıkmıştı 
(686 puan) tarafından
Hadiya daha güçlü çıktı ozaman canim
(1,169 puan) tarafından
Evet zaten büyüdükçe kalinlaşıyor saç telleri
(686 puan) tarafından
Teşekkürler cnm

İlgili sorular

0 oy
1 cevap 52 göst.
2 Temmuz 2023 Diğer kategorisinde Serpilayazz (54 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 181 göst.