0 oy
51 göst.
Aile kategorisinde (686 puan) tarafından
Bizim oğlan aşırı hareketli ve sürekli tehlikeli işler peşinde buaralar dışarda el tutmak istemez ,,tutturmalaf ,,yükseklere çıkma oyuncakları fırlatıyor ara ara sinirleniyor aslında çok mutlu ve neşeli duygusal yeri gelince çizgi film izlerken gölge oyunu yapmislar mesela ondan korktum Dior ne bilim ayı koşuyor bişey yakalamak için korktum Dior tüm duyguları belli ediyor yemeğini ister yer bazı seçimleri var tabii yemedikleride ,,ama altını aldırmak istemior kaçıyor uyku zamanları yastığı alır firlatior zor yatiririm birde dişlerinden şüpheleniyorum acaba arka dişlerimi cikcak onu sinir yapıyor diorum ağzını acmazki bakayım yani anlayacaginiz biz 2 yas sendromunami girdik ki kizlar sizler ne durumdasiniz 

1 cevap

0 oy
(4,651 puan) tarafından
Aşırı hareketlilik sinirlilik hayır dediğimde oyuncak fırlatma yolda trafiğin içme dalma el tutturmama mesela asla önlük taktırmaz.altını üstünü ancak şarkı türkü söyleyerek alırız değiştiririz.

Anne baba dede mama meme teyze dayı Allah Allah gitti hadi diyo ama bişey steyeceği zaman elimden tutar kaldırır mızıldanarak. Ayy yazarken yoruldum :)
(686 puan) tarafından
Demekki bu aylar hep bu şekilde desenize bizimki böyle saniodum bende evet bizimkide beni kaldırır bazı dediği kelimeleri unutuor bazen anane derdi demior dede demior baba en çok gel kalk karpuz mama meme patates datdis domats deee anne demior bana bu arada ,,,araba aaaa der bunun gibi genelde aglior bu aralar daha çok birde meme düşkünü hala birakmadik bakalım neler beklior sizinki emiormu
(4,651 puan) tarafından
Yok kuzu meme derken emzikten bahsediyor :)
Allah yardımcınız olsun sağlıkları yerinde olsun yeterki.
Benimki de elma ile anne yi karıştırdı bu ara. anne de diyom elma diyo :))
(686 puan) tarafından
Haha oda güzelmiş,,ben anne de dediğimde o ısrarla baba Dior bazende babasina babam Dior kıskanıyorum ,, emzik emmeside güzel olmjs ben çok uğraştım ama basaramdim o konuda daha çok anne memeye düşkün oldu ve gece kaç kez kalkior sayamiyorum
(4,651 puan) tarafından
Hahaha benimkine de babası gel oğlum diyo kollarını açıyor direkt benım kucağıms koşuyo babası kıskanıyo :) emzik iyi oldu ya aldı Allah'tan..
Olsun annesi emsin sağlıcakla büyüsün
(686 puan) tarafından
Evet kurtarıcı gerçekten emzik,,amin canım hepimizinki inşallah
-Reklam-

İlgili sorular

0 oy
9 cevap 143 göst.
2 Eylül 2023 Aile kategorisinde Serappppp (384 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 74 göst.
25 Ekim 2022 Aile kategorisinde neslihan yilmaz (160 puan) tarafından soruldu
0 oy