0 oy
156 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (5,186 puan) tarafından
Progestanla lekelenmem durdu çok şükür doktor düşük olacaksa ilaçta fayda etmiyo dedi parça gelirse gelirsin dedi dinlenecem artık dikkat edicem Allah'ın izniyle Allah razı olsun iyiki varsınız 

5 Cevaplar

0 oy
tarafından
İkinci oğlumda ayni oldum ben sonra tutundu bana cok yorma kendini gecmis olsun inşallah canim 
(5,186 puan) tarafından
Benim yavrum da tutunur inşallah canım kalp atışını gördüm ya nasıl mutlu oldum dinlenecem artık canım
tarafından
Dinlenmeden bi tık fazlası canim ilişkiye girme sonra kabız bile olma bile olma bi zaman sen tedbir al taktir Allah'ın inşallah abdest al gir yatağa tesbih cek dua et inşallah tutunur hakkında hayırlı olsun inşallah
(5,186 puan) tarafından
Yok canım ilişki ilkindede olmadı düştü ama kist vardı kabızlık var şuan ona çare bulmam lazım çok sağol canım
tarafından
Kayısı ye cok su ic corba ye ekmek cok yeme zati ilk hamileyken oluyo çoğunda bunlari dene olmadı surup var onu iç ben ilk oglumda ölüyodum kapizliktan dr sor zorlama kendini
(5,186 puan) tarafından
Tamam canım çok sağol denicem suyu çok içiyorum
-Reklam-
0 oy
tarafından

Yaaa canım hamile olduğunu şimdi öğrendim Rabbim sağlıcakla kucağına almanı nasip etsin inşallah.

Dua et bol bol.

Doktorun tavsiyelerine uy. Sakin kendini yorma Allah'ın izniyle hiç bir şey olmaz :'(

(5,186 puan) tarafından
Tamam canım inşallah bu yavrumu alırım koynuma pek bişey demediki devletteyim dinlenecem artık
tarafından
Esmosum valla eve döndüm temizlik falan giremiyorum ki buraya. Bak ipek ten bu haberi bekliyordum onu bile kaçırmışım ☹️.

İmkanın varsa özele git balım. Devleti kötülemek değil maksadım çok iyi doktorlar var evet ama yoğunluktan bazen ilgilenemiyorlar. Özel de daha iyi takipte olursun
(5,186 puan) tarafından
Tamam canım herkes bekliyomus Allah razı olsun sizden
0 oy
(6,710 puan) tarafından
Geçmiş olsun canim bol bol dinlen . İnşaallah bebeğin sana tutunur. ❤️
(5,186 puan) tarafından
Sağol canım Allah razı olsun tamam öyle yapicam ☺️❤️
0 oy
(584 puan) tarafından
Rabb'im korktuğuna uğratip seni bebeğin ile sinamasin bacım sağlıkla tutunsun sağlıkla kucağına al acısını yaşatmasın Rabb'im 
(5,186 puan) tarafından
Tamam canım öyle yapicam amin
(5,186 puan) tarafından
Ayaklarımı yukarı kaldırayim mi canım
(584 puan) tarafından
Evet Daha güzel olur
(584 puan) tarafından
Kan dolaşımı hızlandığı için rahat edersin
(5,186 puan) tarafından
Tamam canım Allah razı olsun

İlgili sorular

0 oy