0 oy
156 göst.
Diğer kategorisinde (1,439 puan) tarafından
Hanimlar kapı açılınca disari kelebekler uçuyor başına gelen var mı bakliyat odasında olmus herseyi de atmak istemiyor nasil temizlenir oda ev yiyecekler 

7 Cevaplar

+1 oy
(2,972 puan) tarafından
Pirinçleri balkona alsın tepsiye sersin eli ile temizlesin sonra havalandırsin ya atacak ya böyle yapacak başka çare yok 

Bacı sıcakta bakliyalar dışarda olmazki niye dolaba koymamış 
(1,439 puan) tarafından
Princi attik canim diğerlerine de geçmiş mıdır diye
-Reklam-
0 oy
(1,404 puan) tarafından
Evi yaksin direk. Kelebek fobisi olan biri olarak soyluyorum tabi bunu
0 oy
(7,223 puan) tarafından
Keske kavanozlara koysaymis posetinde olunca oluyor canim ya tepsilere ya döküp temizleyecek ya atacak mecbur 
(1,439 puan) tarafından
Yogrt kovalarinday di canim princi attı diğerlerine de gecmismidir
(7,223 puan) tarafından
Icinde kurt varsa gecmistir canim bi elesin hepsini hemde haavalansin komsumda bana 1 dis sarimsak at demisti bu sene yaptim balkonda durdu pirincim birsey olmadi bi denesin bakalim
0 oy
tarafından
Vallahi hepsini atacak mecbur o evi de sirkeli suyla her yerde dolapları her yer üst temizleyecek
(1,439 puan) tarafından
Odayı tüm boşaltmak gerekiyor değil mi
tarafından
Aynen önce süpürge makinasiyla iyice supurun sonra sirkeyle siliniz o güve sirke kokusuna gelemez konamaz süpürge makinasini bosatimizdada iyice uzak yere boslatin yumurtaları vardır tekrar kelebeklenir bu guveler benim başıma da geldi vala bidahada olmadı bide hiç beseyi açık birakmiyayiniznizelikle  baklagil kapaklı olsun iyice kapatınız
0 oy
(3,542 puan) tarafından
Bütün bskliyatlari tepsiye serip dışarı çıkarın sonrasında cam kavinizkarackoyun icinede ikişer adet küp şeker atın nereye koyuyorsa orayı da çamaşır suyu ile iyice silin dua edin yatak yorgan güve olmasın 
0 oy
tarafından
Onlardan nasıl kurtulur bilmiyorum ama kaynana söyle defne yaprağı kullansın her bakliyatin içine atsin

İlgili sorular

0 oy
1 cevap 56 göst.
3 Haziran 2022 Diğer kategorisinde Ruhugencanne.. (613 puan) tarafından soruldu
0 oy
11 cevap 343 göst.
25 Ağustos 2023 Diğer kategorisinde Uuusssaaagiii (335 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 582 göst.
17 Mayıs 2022 Diğer kategorisinde Huriyenur (181 puan) tarafından soruldu
0 oy
10 cevap 532 göst.