0 oy
124 göst.
Diğer kategorisinde (462 puan) tarafından
tarafından düzenlendi

image

image

Selam bacımsılar benim beyaz eşyalarım siyah ( çoook aşık olarak aldım )  rengine zarar vermeden dışını ne kullanarak temizleyim parmak lekelerinin gitmesi için :):) aslında benim hiç gözüme batmıyor çok severek aldığım için çünkü laf söylesem eşim gebertir beni sen siyah istedin diye :):)')  şimdi çocuktan dolayu evde olduğum için bi battı gözüme :)')

6 Cevaplar

0 oy
tarafından
benımde grı esyalarım ama tost makınam sıyah cam  ve fırınım sıyah  az bır asperox sarı guc sıkıyorum beze onunla siliyorum sonra sadece ıslak bez en son cam bezı ıle kuruluyorum ız falan kalmıyor
(462 puan) tarafından
Benimde ankastrem siyah ama cam olunca sıkıntı olmuyor. Diğer eşyalar cam değil o yüzden asperoks sıkmaya korkuyorum
tarafından
benım tost makınam ın sapı mat siyah ustu cam bı sıkıntı yasamadım fırın da beyaz esya ın siyahı doku olarak normal beyaz esya yanı ondan da renk atma vs sıkıntı yasamadım ozon suyu ve kırec cozucu den gözun gibi sakın ama benım makınanın ust kısmında hafıf renk attı tezgahta almıs birazcık
(462 puan) tarafından
Hıı ben ozon falan kullanmıyorum korkumdan :)
-Reklam-
0 oy
(402 puan) tarafından
Benimde gri çok iz oluyor. Toz bezleri varya iz bırakmayan yada cam bezi onları yıkayıp iyice sıkıp onla siliyorum hergün hiç bir iz kalmıyor. Daha hiç kimyasal kullanmadım.
(462 puan) tarafından
Bende öyle yapıyorum ama sanki leke bırakıyor gibi. Cam ankastrede leke kalmıyor ama buzdolabında kalıyor
(402 puan) tarafından
Benim ki gri belki ondan kalmıyordur. Ama kimyasalında zarar vereceği kadar kötü bir malzemeden yapıldığını düşünmüyorum açıkcası. Mutfakta kullanılan bir ürün sonuçta.
(462 puan) tarafından
Olabilir canım denerim bi
0 oy
(3,974 puan) tarafından
Benımde esyalarım grı ankastrem siyah.. Ben cıfın paslanmaz çelik yüzey fısfısını kullanıyorum cok memnunum pırıl pırıl yapıyo 
(462 puan) tarafından
Acaba buzdolobında da işe yarar mı cM olsa temizliği daha kolay olurdu
0 oy
tarafından
Sihirli bez diyolar ya canım ondan al deterjan kullanmadan yıka sil tertemiz yapıyor.

Ben nevia marka kullanıyorum 2 3 yıl oldu alalı halen daha tertemiz siliyo iz birakmadan
(462 puan) tarafından
Nereden aldın canım onu
tarafından
Ben Instagram sayfasından almıştım ama şuan Trendyol satışları var diye biliyorum canım bı bak istersen
(462 puan) tarafından
Tamam canım saol
0 oy
tarafından
Temizliği hakkında bi fikrim yok ama evde nasıl göründüğünü merak ettim,  alışılmışın dışı olduğu için . En azından mutfağını bizimle paylaşır mısın 
tarafından
Dosya ekle kısmından fotoğraf yükleyebilirsin.  Siyah aşığı biri cesaret edip almadım. Evde duruş şeklini çok merak ettim
(462 puan) tarafından
Dediğim gibi mutfağım küçük olduğundan kendini belli etmiyor hiç ;) ama ben çok severek aldım
tarafından
Çok güzel güle güle kullan canım,  tam benim mutfağa yakışırmış.  Siyah beyaz benim mutfağımda
(462 puan) tarafından
Saol canım benim daha güzelleri senin olsun Benim mutfağımda dolaplar beyaz mermer siyah ama çok küçük o yüzden kendini göstermiyor :)
tarafından
Olsun böyle de çok güzel
0 oy
tarafından
Siyah pişmanlıktir ben memleketteyken sağolsun eşim siyah buzdolabı almış gunde on defa siliyoum aynı 
(462 puan) tarafından
Ay hiç pişman değilim vallahi bir daha olsa bir daha alırım :)

İlgili sorular

0 oy
6 cevap 161 göst.
0 oy
17 cevap 919 göst.
0 oy
3 cevap 94 göst.
0 oy
3 cevap 83 göst.

374,706 soru

11,208,363 cevap

34,514 kullanıcı