0 oy
105 göst.
Aile kategorisinde (113 puan) tarafından

Selamlar,

Sorum yukarıda; tecrübesi & bilgisi olanlar cevaba :)

12 Cevaplar

0 oy
(13,601 puan) tarafından
tarafından düzenlendi
Sana bunu anlık görselle cevapliyorum. 3.5 yaşindan bildiriyorum. 
(113 puan) tarafından
eyvahlar olsun :)  yani 4 yaşa kadar normal diyorlar ama... Benim oğlum emzik hiç almadı belki bu sebepledir bilemiyorum..Bir de çalıştığım için özlüyor bu sebeple yapıyor diyorum.. bakalım nasıl atlatacağız bu süreci..
Maşallah bu arada , Allah bağışlasın evladınızı :)
(13,601 puan) tarafından
Sağol canim. Benimki ilk dönemler kisa süreli emzik emdi ama parmak emmek daha tatli geldi emziği birakti. Inanir misin meme emerken bile araya başpamarğini sokup onu emiyordu. Dişleri ve çene yapisi için birakmasi lazim ama uyurken ve sakinleşmek istediğinde emiyor. Kizim artik büyüdün yapma diyorum ama anne  emmezsem sakinleşemiyorum diyor. Dişarda ve başkasinin yaninda yapmiyor.
-Reklam-
0 oy
(7,743 puan) tarafından
6 buçuk yaşında hala baş parmağını emiyo ne yapsam birakmiyo
(113 puan) tarafından
eyvah eyvah :/ umarım tecrübeli birisi çıkar ve paylaşır bizimle... Allah bağışlasın ,sağlıcakla büyüsünler :)
(7,743 puan) tarafından
Amin inşallah cumlemizin
0 oy
(474 puan) tarafından
Ben çok iyi hatırlıyorum 2 halamda evlenirken hala parmagını emiyordu babannem en küçük halamı dügününde gelin odasinda dövmüştü damadin yaninda emdigi için parmagını dügünden sonra birdaha yapmamıştı utandigi için
(113 puan) tarafından
inanamadım bir an.. duyuyordum böyle ama demek ki gerçekmiş.. umarım bizimkiler bu kadar büyümeden bırakırlar :/
(474 puan) tarafından
Vallahi cnm hala hatirliyorum asla da unutamam halamgil evlenirken yaşları 17 falandı küçüklerdi şuan dayak yiyen halam 27 yaşında kaç sene oldu hala unutamiyoruz hatta emdigi parmagi diger parmagiyla eşit degil incelmiş
(7,743 puan) tarafından
Ay kahkaha attım kızım geldi gözümün önüne 6 buçuk yaşında bende hep diyorum evlenene kdr emmecek parmağını :) komik olanda oğlum 3 yaşında bazen oda onun yanına uzanıp parmağını emiyo kizim sinirleniyo diyo yapma bende yapmıyorum
(474 puan) tarafından
Kız gerçekten komik ama halamın parmaginda incelme bile oldu duzelmedide hala o parmagi digerlerine gore incecik :)))
0 oy
(162 puan) tarafından
Benim kızım 3 yaşında doğduktan bı kaç ay sonra yapmaya başlamıştı o yaptığında çıkarıyordum agzinxan yaptıkça çıkardım öyle alıştı birdaha çıkarmadı bı arkadaşı vardı oda öyle yapardı valla oda 3 yaşında hayla.kizi gördükçe parmağı agzinda
0 oy
(3,257 puan) tarafından
3 yaşına girecek uyuyacağı zaman halen emer
0 oy
(2,132 puan) tarafından

Valla amcamın oğlu askere gidene kadar emiyodu.:D

0 oy
(9,626 puan) tarafından
Kızım 13 aylik emiyo parmağına bant falan yapıştırmayı düşünüyorum çünkü artık parmağı aşınmış,mantıklı bi yöntem mi bilemiyorum ama aklıma başka bise gelmiyo,ablamın görümcesi 1 ay önce evlendi hala parmak emiyodu 20 22 yasinda falan 
tarafından
Balim ben onu da denedim hemen çıkardı vallahi çok akıllılar maşallah o yara bandı ile emdi önce bir iki çıkardım bırakmadım emse öyle tabi tuhafina gitti gidip geldi çıkar diye uzattı parmağını hiç oralı olmadim sonra bir ara baktim sessiz kaldı bende oyun oynuyor sandim meğerse çıkarmış getirip elime koydu çıkardım der gibi görsen ☺
(929 puan) tarafından
Onları çıkartıyorlar maalesef bant.,yara bandı yapıştırdım yok tutmuyor
0 oy
tarafından

17 aylik hala emiyor malesef ne yaptıysam emzik emmedi baş parmağını emiyor abimin kızı da 5 yaşında hala emiyor vallahi :D

0 oy
tarafından
8 aylık keyfen emiyor oda sık sık değil arada
0 oy
tarafından

Yiyenim 17 yaşında kiz hala emiyo emmese uyuyamıyorum hala diyooo:D

0 oy
(929 puan) tarafından
Benim oğlumda emiyor 1 buçuk yaşında 2 yaşına kadar birakmazsa psikoloğa goturecem 
0 oy
(3,491 puan) tarafından
Dört aylık bıraktı sanırım 

İlgili sorular

0 oy
6 cevap 91 göst.
1 Mart 2024 Aile kategorisinde Yareneda (134 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 49 göst.
4 Şubat 2024 Diğer kategorisinde Erkekannesigg (4 puan) tarafından soruldu
0 oy
15 cevap 132 göst.
7 Eylül 2022 Diğer kategorisinde Bahar1610 (1,437 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 116 göst.
7 Aralık 2021 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Küboşşşş (128 puan) tarafından soruldu

374,580 soru

11,203,061 cevap

34,502 kullanıcı

...