0 oy
956 göst.
Diğer kategorisinde (76 puan) tarafından
Sorum yukarıda..

Esimle bosanma aşamasındayız  ama ona ulaşmam gerekiyor.

Kendim yazmak konuşmak istemiyorum ama  nasil yazabilirim ne bahane ile 

25 Cevaplar

+1 oy
tarafından
Önceki postlairna baktım yazmışsın zaten çocukların ihtiyacını karşılamıyor vs diye. Senin 2 tane çocuğun var bunlar aylardır ne yedi ne giydi sen nasıl adamsın derdim herhalde 
(1,246 puan) tarafından
Canım barışmak istiyomuş adamın umrunda değil ama nasıl adamsın derse olmaz barışamazlar :D
tarafından
:/ ben olayi tamamen yanlış anlamışım
(7,122 puan) tarafından
Haykırdım nsnbsndhdh
-Reklam-
+1 oy
(2,574 puan) tarafından
Senle benim bagımız olan evladlarımız var ne olursa olsun onları arayıp sormalısın kendinden mahrum etmemelisin çoxuklarıma bu kötülüğü yapma diye yazardım
+1 oy
(1,849 puan) tarafından
Ben olsam bahane sunmadan direk yazardım net bir şekilde ilişkiyi evliliği kurtarmak istediğimi sevdiğimi onu yanımda istediğimi dürüst bir şekilde yazardım eğer içimden böyle geçiyorsa.
0 oy
tarafından
Merhaba yazip konuya gir ne diceksen
(76 puan) tarafından
Yok olmaz bitanem
tarafından
Ben o konum da olsam oyle yapardm kuzum o yuzden oyle yazdm
(76 puan) tarafından
Ben adim atmış  olmak istemiyorum
0 oy
(119,001 puan) tarafından
cocuk bahaneis tabiki
(76 puan) tarafından
N digim mesela aklıma geldi ama tam sey edemedim
vitamini bitti de bezi bitti beden bulamadim de
(76 puan) tarafından
4 aydır her şeylerini kendim karşıladım
agliyo seni ozledi yaz
0 oy
tarafından
Çocuk varsa çocuğu bahane et
tarafından
Ne konuscagina bağlı konudan konu açarsın mesela barışmak mi istiyorsun
(76 puan) tarafından
Evet canım barışmak istiyorum
(76 puan) tarafından
Ama asla ne diyeceğimi bilmiyorum
tarafından
Canım aranızda ne olduğunu bilmediğim için birşey diyemiyorum açık açık söyle sonuçta 2 çocuğunun babası belliki seviyorsun da ama eşinin barışmak istiyormu ilk adımı onun atması daha iyi olur bence
(76 puan) tarafından
Atmıyor iste canım
0 oy
(6,515 puan) tarafından
Kendin yazmak istemiyorsan annenden varsa kardeşinden falan yaz 
(76 puan) tarafından
Ne diyim mesela
(6,515 puan) tarafından
Valla eşinin huyunu en iyi sen bilin konuyuda tam bilmediğimden bişey  diyemeyecegim
0 oy
(1,159 puan) tarafından
Hangi konuda ulaşman gerekiyor
(76 puan) tarafından
Yani bi şekilde iletişime geçmem lazım
(1,159 puan) tarafından
Seviyormusun  ulaşmandaki amaç ne olacak cnm eğer barışmak amaçlıysa cocukla ilgili biseyler olabilir
(76 puan) tarafından
Ne mesela canım evet barışmak amacım
(1,159 puan) tarafından
Cocuk seni özledi baba diye ağlıyor gibi şeyler olabilir
0 oy
(2,387 puan) tarafından
Çocuğun konışuyorsa baba deyip duruyo de biraz konuş de 
(76 puan) tarafından
Evef konuşuyor ama babasıyla konusmuyo
0 oy
(3,542 puan) tarafından
Çocukların fotoğraflarını at özlemişsindir belki... de :) 
(76 puan) tarafından
Yok kuzu ona kıyak geçecek durumum yok
(6,441 puan) tarafından
Sende hem barışmak istiyon hemde hiç bişeyi kabul etmıon :) o da senin gibi barışmak istiyot mu haber getiren var mı hiç çocuklarla alakalı küçük olan hep senin resmine bakıp ağladı wp resmine falan gibi de
(76 puan) tarafından
Evet gerçekten öyle çok karisilik durumum
0 oy
(3,198 puan) tarafından
Hat değiştirmem gerekiyor bunda biraz sorunlar oldu falan de cocuklardan dolayi sende de yeni numaram bulunsun gerekir gibi yada bu konudan bi bahane türet ama hattını da gercekten degistirmen icap eder
0 oy
(4,844 puan) tarafından
Anladığım kadarıyla barışmak istiyorsun,çocuklar seni çok özlemiş bugün akşama kadar büyük olan baba diyerek gezdi seni istiyorlar de, sonra eğer gelirse yanınıza cocuklar ve sen güzel giyinin,ve kocana Güleryüzlü ol 
0 oy
(1,733 puan) tarafından
Çocuğun ateşi çıktı falan de huzursuz de 
0 oy
tarafından
Ay bende senin gibiydim esimle boşanma asamasindaydik ama butun masraflari o karşılıyordu her gun goruntulu arayip kızımla konusuyodu sonra ben iyice düşündüm tabi bu surecte kendimle yuzlestim yani karsidan adım beklersen cok beklersin canim ben direkt aradim dedim musait misin evet dedi ben ozledim dedim o da bende cok ozledim pazar günleri aileler parka gidiyor piknige gidiyor bide bizim halimize bak derdimiz yok dert arıyoruz dedi. E böyle dusunuyorsan neden hic konuyu acmadin dedim, orada mutlu oldugunu dusunuyorum konusupta rahatsiz etmek istemedim vs vs dedi oyle siddet aldatma vs yoktu cok sukur simdi aştık onları çok şükür iyiyiz rabbim kimseye yaşatmasın zor bi durum ama istiyosan yaz hem öğrenirsin isteyenin bi yuzu kara vermeyenin iki yuzu kara diye bi laf var oyle iste insallah hayırlısı olur
(76 puan) tarafından
Benim şiddet be aldatma var
0 oy
(6,825 puan) tarafından
Aldatmış dövmüş ve de sorumluluk bilmeyen eşe dönülür mü bilmiyorum buna akıl vermek istemem bn hakkında hayırlısı olsun inşallah 
0 oy
(811 puan) tarafından
Ulasma sebebiniz neyse onu yazın.
0 oy
(1,271 puan) tarafından
Cocuklarin uzerinden tabiki cocuklarin fotosunu at yada videosunu baba seni cok ozledim falan dedittir sende mesaj yaz benle aran kotu olabilir ama bu çocukların  babasisin neden cocuklarina sahip cikmiyorsun falan zaten cocuklari  gordukce oda yumusar  mesela bazen ben esimle tartisiyoruz esim cocukgun fotosunu istiyo soruyo sonra bana karsida yumusuyor sucluysa ozur diliyor
0 oy
(770 puan) tarafından
Ya ne yaşadın bilmiyorum ama aramıyor hiç biseyi karşılamıyor daha sen yazıp barışmak isteme bence :/ 
0 oy
(427 puan) tarafından
Barışmak istiyorsam seni özledim . Yazardım isleri zorlastirmamak lazım 
0 oy
(12,852 puan) tarafından
Neden ulaşmak istiyorsun ona göre sebep bulayım 

İlgili sorular

0 oy
3 cevap 86 göst.
9 Aralık 2023 Diğer kategorisinde ryaaygt (246 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 202 göst.