0 oy
649 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (199 puan) tarafından
Gece gece şok yaşadım.  Adet oldum bugün tuvalette af edersiniz kıl kurdu gördüm vaginadan düştü.o kadar çok korktum ki anlatamam kalbim yerinden çıkacakmış gibi. Ne yapacağımı bilmiyorum.. bir küçük kab içine koydum. Doktora gideceğim göstereyim bakalım ne diyecek. Elim ayağım buz kesti.... Ben hijyene çok dikkat eden birisiyim ister çarşaf olsun iç çamaşırı pijama gecelik ve.s. bu nerden çıktı böyle şoktayım. Sizin hiç başınıza geldimi böyle bi hadise??????

10 Cevaplar

+1 oy
(3,577 puan) tarafından
Gece hareketlenip  yumurtayı makat dışına  bırakmak için çıkarlar büyük bir ihtimal oradan gelmiştir. Ya bunların yumurtaları her yerde var dışarıda dokunduğumuz her yerde. Bit gibi temiz insana da gelir. Evdeki herkeste olma ihtimali var. Hepinize ilaç verecekler ve sabah aç karına içeceksiniz. Çok geçmiş olsun. Kedi köpek severken dikkat edin 
-Reklam-
0 oy
tarafından
Geçmiş olsun ilk kez duydum makattan düşmüş olabilir mi ?
0 oy
(813 puan) tarafından
Ay hiç duymadım böyle bişey şuan bende korktum senin için ya doktora gidecekmişsin zaten en iyisini doktor bilir 

Umarım ciddi bişey değildir 
0 oy
(2,387 puan) tarafından
Canım bende temizliğe çok dikkat ederim ama benimde kızlarımda var. İlk farkettiğimde çamaşırlarını kaynattım ütüledim ilaç aldım ama bir süre sonra tekrar çıktı. Doktor vücudu üretiyo dedi geçmiyo yani 
0 oy
tarafından
Beyaz ince biseymi cnm
(199 puan) tarafından
Siyah ince kıl gibi
tarafından
Bnde beyazı vardi cnmm siyahini hc duymadm
0 oy
(108 puan) tarafından
Biz küçükken dışarıda çok toprakla felan oynardık vücudumuz mikrop kapıştı sürekli vajina iz kasinirdi annemde bakardibeyaz beyaz çıkarırdı sonra dayanamadık ağlardık ilaç vermişti doktorumuz aç karna içerdik gecmisti siyah hiç duymadım doktora gidin bencede
0 oy
tarafından
Kıl kurdu geceleri makattan dışarı çıkıyor yani genital bölgeye ilerleyebiliyor korkma doktora git kıl kurdu var de sana ilaç veriyor birde sabahları 1 tatlı kaşığı kekik iç sade kuru şekilde üstüne 1 bardak su iç yuvasıyla beraber döküyor bitiyor 
tarafından
Evet normal kekik aç karnına kuru şekilde 1 tatlı kaşığı kadar yut hemen üstüne su iç
tarafından
Ay çok sağol canım Allah razı olsun ben post sahibi değilim bende başkası için sormak istedim
Peki bunu  15 yaşındaki cocukta yapabilirmi canım gorumcemin kizinda var onun için soruyorum
tarafından
Kekiğin zararı olmaz 15 yaşında bir çocuğa üstüne 1-2 bardak su içsin
tarafından
Allah razı olsun canım
(64 puan) tarafından
Canim illa dag kekiği olmasina gerek var mi yoksa baharatcilardan aldigimizda olur mu
0 oy
(402 puan) tarafından
Doktora gitmelisin evde yaşayan herkese ilaç yazacak. Bulaşıcı olduğu için evdeki herkesde vardır. Benim kızımada okuldan bulaşmıştı ailecek kullandık. Hemen geçiyor zaten.
0 oy
(1,392 puan) tarafından
Kıl kurdu ne ki ilk defa duydum ben gene yeni birsey öğrendin 
(1,392 puan) tarafından
Baktım internetden daha önce duymamıştım
0 oy
(13,824 puan) tarafından
Geçmiş olsun duymamistim 

İlgili sorular

0 oy
5 cevap 241 göst.
14 Haziran 2022 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu