0 oy
605 göst.
Diğer kategorisinde (229 puan) tarafından

Sabır ver allahım diye arkadan ses yükseliyor :'(

image

33 Cevaplar

+3 oy
tarafından

Dagınıklık olur cocuktur oyuncak dagınıklıgına asla kızmam ama sana tavsiye o tv yı sabıtleyın unıte ye ve kitapları unıte den kaldır :)

-Reklam-
+1 oy
tarafından
Kiz bir şey diyecem ışıklı balon lambası falan sönüyor mu 
(229 puan) tarafından
Evet farklı yanma çeşitleri de oluyor :S
(7,122 puan) tarafından
Askom ya sorunu severim attım sana
+1 oy
(25,224 puan) tarafından
Bu yaramazlık değil olması gereken şeyler. Çok şükür oğlum bu kadar aktif evet
(4,889 puan) tarafından
Seviyorum yorumlarını selincim. Çocuklarımızın bu kadar aktif olduğuna şükretmemiz gereken yerde oflayıp puflamamz ne kadar da vahim
0 oy
tarafından
Geçende ben açmıştım bu postu :) 
0 oy
(7,506 puan) tarafından

Buna dağınık mi diyon :)

0 oy
(5,220 puan) tarafından

Şuan evin hali içler acısı bebe durmuyo heryer oyuncak ben balkonda sodayla sivara içiyorum :angel:

0 oy
(2,610 puan) tarafından

Şükür dağınık değil:Dama daha doğmadı benimki. Yapacak bir şey yok canım sen toplasan o yine dağıtacak pis olmasın yeter oyuncak toplanır 

0 oy
tarafından
Maşallah kuzucuğa biz beraber topladık oyuncaklarını şimdi banyo yaptırdım uyuyacak inşallah canim 
0 oy
(6,175 puan) tarafından
Cocuk kız iste oda öyle tadını çıkarıyor bu zamanları geri gelmeyecek mutlu olmaya bak iş dediğin nedir ki biter can sag olsun
0 oy
(2,805 puan) tarafından
8 aylık bebem bile başladı şimdiden sonrasını düşünemiyorum:)) 
0 oy
(17,583 puan) tarafından
Çocuklu evi toplu düzenli tutmaya çalışmak dışarda kar yağarken evin önünü süpürmeye benzer bizim evde böyle malesef
(360 puan) tarafından
Ama benim 3 bebem var akrabalarım benim evi dağınık görünce kınıyo beni birbirine anlatıyomuş sırf bu yüzden ablamla arama mesafe koydum
(17,583 puan) tarafından
Benimde 3 tane kınayan gelmesin çocuklu ev ne bekliyolar tabi elimizden geldiince temiz tutup topluyorz ama çocuklar var evde
0 oy
(2,537 puan) tarafından
Ne bekliyorsunuz peki çocuğum çok düzenli oynasın aman ev dağılmasın bir yandan da evi toplasın mı? Bırakın dağıtsın dilediğince oynasın oyun zamanını en güzel şekilde yaşasın. Okula başlayınca bunların yerini kitap kalem alacak şimdi güzelce eğlensin. 
0 oy
tarafından

Bu ne ? Yatak odamdan tut salona oturma odasına mutfağa hatta banyo dahil oyuncak dolu :blink:

tarafından
Sıkıldıkça oda değiştiriyorlar
0 oy
(14,833 puan) tarafından
Mesela şuan anemlerdeyim. Dünden beri. Evden çıkarken odada oyuncaklar yerde koltukların yastıkları yerdeydi. Yatağin üzerinde çıkardığımız kıyafetler atılmış bir halde duruyor. Çocuk odasında sepetin içinde camasirlar utulenmeyi bekliyor. Tezgahın üzerinde fazla eşyalar dolapların içerisine yerlestirirlmeyi bekliyor. Geçen hafta aşiri uyusuktum. Hicbirsey yapasim gelmedi. Ev dandini 
0 oy
(8,958 puan) tarafından

Kitap çekmesini boşatti legolarda benim yanımda oturuyo :D kitapları toplasam oyuncak sepetini getirecek o yüzden ellemiyom :D ortadaki garibimde abisinin elinden almadiklariyla oyalaniyo

image

0 oy
(4,651 puan) tarafından
Bizde de böyle .normal ama bence
0 oy
(9,444 puan) tarafından

Kız bu dağınıksa bizim ev ney o zaman :D

0 oy
(859 puan) tarafından
Yapcak bisey yok ya herkesjn evi boyle cokta takma uyuyunca toplarsin
0 oy
(453 puan) tarafından
Hergun salonu mutfaktan mutfağı yatak odasından yatak odasını balkondan topluyorum hergun ayni şeyleri nasıl yapıyor şaşırıyorum ama yapıyor ilginc
(48,389 puan) tarafından
☺️☺️☺️ummadik seyler ummadik yerlerden cikiyo demi
0 oy
(7,036 puan) tarafından

:) sadece çocuk odam dağılır genelde öbür odalarim hep temizdir :) 

image

İlgili sorular

0 oy
56 cevap 877 göst.
18 Aralık 2020 Aile kategorisinde Emremra (444 puan) tarafından soruldu
0 oy
25 cevap 742 göst.
9 Haziran 2020 Diğer kategorisinde SL (1,010 puan) tarafından soruldu
0 oy
24 cevap 948 göst.
2 Şubat 2021 Aile kategorisinde Deniz. 01 (2,244 puan) tarafından soruldu
0 oy