0 oy
113 göst.
Diğer kategorisinde (93 puan) tarafından
Kızlar kızım 3 aylık olacak tam bir haftası var 5 buçuk kilo boyu 61 geldi iyi mi sizce kilosu boyu 

3 Cevaplar

0 oy
(12,454 puan) tarafından
İyi tabi maşallah prensese 

Benim kiz 4 aylık 5700 çiktı mama takviyesi istendı bi hafta sonra kontrol var
(93 puan) tarafından
İyi canım bizde de anne sütü yok sadece mama var iyi saglıklı olsun gelişsinler de yeter mama takviyesi aldıysan kilo artar canım
(12,454 puan) tarafından
Aynen.  Sadettin anne sutu alıyordu sutum de bol ama işte almıyor kilo. Bklm kontrola göturecem bı hafta sonra.  Biberon almadı kahroldum şimdi iki gündur Biberon içiyo benı rededıyo
(93 puan) tarafından
Seni istemiyorsa bu defa pompayla sag biberonla ver canım uyku arasında da bilmez bence sen emzirinve dene valla tüm yolları
(12,454 puan) tarafından
Gece emdı gündüz hiç. Az önce sağdım verdım 1 ölçek içtı mama içtı yıne
(93 puan) tarafından
Sütün kesilmesin canım aman ha dikkat et aç olursa mecbur emer seni
-Reklam-
0 oy
tarafından
İlk doğduğunda nasıldı canım benim bebeğim bugün 39 günlük 3.500 kilo ve 50 cm doğdu geçen hafta aşıya götürdüm kilosu 5.300 boyuda 61 cm olmuştu 
tarafından
Anladım canım iyi diyorsa doktor sıkıntı yok Rabbim bağışlasın
(93 puan) tarafından
Yok çok iyi dedi bakalım hele biraz daha mamaya yüklenirim fazla yesin gelişsin istiyorum zayıf kalırsa benim sütümü de içemedi yavrum kendimi affedemem
tarafından
Canım kendini niye affetmezsin ki sen istemezmiydin bol bol emzirmek
Ayrıca zayıf olmasında sıkıntı yok önemli olan yeterli beslenmesi benim kızımda ilk başlarda çok güzel kilo alıyordu ama sonradan hiç almamaya başladı ki sütüm de coktu ve yetiyordu hatta fazla olduğu için hep sağıp buzluğa koyuyordum yine de kilo almıyordu sınırda alıyordu şimdi 3 yaşında 13 kilo
(93 puan) tarafından
Ne bilim canım saglıklı olsun lar bize yeter inşallah ilk bebegim bi de ister istemez herşeyini takıntı yapıyorum en kötü zamanımda geldi herşey den önce beni hayata bağlayan tek şey o oldu onun sayesinde inan psikolojim düzeldi antidepresan gibi bemim için resmen anne olmak böyle bir şeymiş demek ki bilmiyorum iyi olsunlar bütün çocuklar bütün bebekler rabbim herkesin çocugunu annesine babasına bağışlasın hepsi hayırlı evlat olsun inşallah
tarafından
Amin canım amin
0 oy
(540 puan) tarafından
Maşallah kuzum çok çok iyi rabbim korusun inşallah 
(93 puan) tarafından
Amin cümlemizinkini inşallah canım sagol

İlgili sorular

0 oy
5 cevap 163 göst.
26 Mayıs 2022 Diğer kategorisinde Ebruliiiiii (250 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 129 göst.
16 Ekim 2023 Aile kategorisinde nur.99 (197 puan) tarafından soruldu
0 oy
13 cevap 316 göst.
24 Ağustos 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde !!!!FATMAAA!!!!! (7,224 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 157 göst.
2 Aralık 2021 Diğer kategorisinde Gizem Mert (140 puan) tarafından soruldu

377,241 soru

11,289,534 cevap

34,699 kullanıcı

...