0 oy
1,044 göst.
Aile kategorisinde (266 puan) tarafından
Esiniz sizemi bagli yoksa ailesinemi dier soruda baslikta bakalim hangi es ana kuzuzusu:(

54 Cevaplar

+1 oy
tarafından
Her erkek ailesine bağlıdır aynı şekilde kadınlarda. 

Yeri gelir beni yeri gelir kayinvalidemi dinler ama genelde aynı fikirde oluyoruz.
(266 puan) tarafından
Ya mesala biz uzagiz memleket olarak birsey olsa hep bana danisir mantikli gelse uygular ama ailesine demez
tarafından
Ne güzel canım sana danışması
(266 puan) tarafından
Valah herseyini danisir birsey olsada soyler ama tabi isle ilgili asla birsey demez zaten sormuyorumda
(266 puan) tarafından
Is konusunda cok hassa
-Reklam-
0 oy
tarafından

Benimki hem Anna kuzusu 

Hem bisküvi çocuğu 

(266 puan) tarafından
Ahahahahaa hicgulecegim yoktu ayyy ana kuzusu cok kotuu:((((
tarafından
Kız parmağını acitsa bille annasini arıyor ya , parmağımı böyle acittim çok acıyor diye ...:) :)
(1,509 puan) tarafından
Melek ruya supersin ya hahhahahha
tarafından
Teşekkür ederim MİRACİN ANNESİ SENDE ÖYLESİN :)
0 oy
tarafından
Önce beni dinler sonra söyledigim mantikliysa diğruysa yapar akillidir benim Emreciğim ❤ anne babasi ayri zaten babayla pek işi olmaz annesinin de okuma yazmasi yok 
(266 puan) tarafından
Ozmnn sen ona hem annelik hemm babalik yapiorsun ve sanirim sende zeki oldugun icin senide dinler:)))
tarafından
Iste az buçuk akıl var idare ediyoruz ikimizde :))
0 oy
(3,458 puan) tarafından
Beni dinler tabikide olması gereken o ikimizin arasındaki şeylere başka kimseyi karistirmayiz. Bende anneme karistirtmam. 

Parantez açıyorum kaynanamlarla yeni duzelttim arayı 5 ay oldu daha ama hep benden yana olur eşime karşı eşimle tartışsak eşime kızar.
0 oy
(5,571 puan) tarafından

Her zaman ailesini dinler :pinch:

0 oy
tarafından
Erkek kadın ayirmicam her insan ailesine bağlıdır baglida olmalı ama ama kendisi de bı aile kuruyoramsa dengeyi de kurmak zorunda kuramiyosa herşey sarpa sarar olan elin kızına olur .. çok şükür hep haklının yanındadır benim eşim olması gerektiği gibidir öyle ölüyüm bitiyim modunda bağlılığı da ne aileye ne eşe karşı doğru bulmaz dozunda bı adam :)))
0 oy
(1,755 puan) tarafından
Valla isle ilgili olsun ne olur olsun benle ilgili haric konularda hep anne babasini dinler onlardan nasihat alir 
0 oy
(1,617 puan) tarafından
Ben haklıysam beni onlar haklıysa onları yani illa ya bana yada annesi gile bağlı değil haklının yanındadır doğru olanda bu zaten 
0 oy
tarafından

Benimki onlar ne dese inanır annesi de çok güzel dolduruşa  getirir:angry:

(1,250 puan) tarafından
Yazmama gerek kalmadı sen yazmışsın aynısı bende var aynısıı:D
tarafından
Ne çekiyoruz bu kaynanadan  valla☺
(310 puan) tarafından
Kendimi gördüm. Anası boşan dese hiçbir sebep yokken boşanır
0 oy
(1,396 puan) tarafından
Genelikke herkesten önce benim haberim olur hersyden beraber konuşuruz karar veririz annesine cok bagli cok seviyor ama son sözü son karari daima birlikte veririz ben asla olmaz dediğim biseyde asla olmuyor yani 
0 oy
(650 puan) tarafından
İki tarafı aynı anda dinleyip denge kurmaya çalışıyor. Eşim kendi sözünü iki tarafa da dinletmeye çalışır. Becerir de...
0 oy
(15,517 puan) tarafından
Konuya göre değişir.

Yeri gelir iki tarafında yanında olmaz kendi bildiğini yapar 
0 oy
tarafından
C şıkkı kimseyi
0 oy
tarafından
Bana bağlı beni dinler
0 oy
(532 puan) tarafından

Benim esim ailesini dinlemez   beni dinler bwni derken de     kararlarimizi birlikte aliriz saten birlikte herseye karar veririz kimseyi karistirmayiz esim o konuda cok iyi   bizim kararlarimiz bizim evimiz  kimseye bisey sormaya danismaya gerek yok biz yetiskin insanlariz der   saten annesi uvey oldugu icin arayip hic konhsmaz ayda yilda bir evlerine gideriz     onlarin     o yuzden   evimizede cok bagli cok sukur 

<3

(266 puan) tarafından
Cok sukur canim es zaten evine esine bagli olmalii
(532 puan) tarafından
Aynen kuzum sonucda  bi aile kuruyoruz aralarimizi  birlikte almayi bit birimize saygi duymiyiz
0 oy
tarafından
Beni dinler canm.Annesi cok mantıksız bi kadın asla onu dinlemez.
0 oy
(3,187 puan) tarafından

Çok şükür aile ile benim aramda kalmak zorunda kalmadı hiç.. ama benim.onceligim esimdir..onun önceliğide ben.. genelde aynı fikirde oluruz bu tarz bi ikileme dusmedik çok şükür. :)

Bazı erkekler eş çok ama anne tek diyorlar onlarında anlamıyorum.. annenle yasasaydin o zaman sahip çıkamayacaksan neden evlendin.. Allah ana kuzusu olanların yardcisi olsun..

(266 puan) tarafından
Ya tamam saygi konusunda kusur etmesun ama ben nasil ailemi ikinci plana koyup esimi birinci plana koyuyorsam esimdende bunu beklerim
(3,187 puan) tarafından
Eee tabi :))
0 oy
(1,517 puan) tarafından
Benim ki onları dinlese bile ben baskın olduğum için mecbur beni dinliyor. 
(266 puan) tarafından
Ayni benñ:))
(1,517 puan) tarafından
:D :D baskın olmasan seni eziyor wllaha önce güzel dil anlamıyor inat edicen :D
0 oy
(1,722 puan) tarafından
Bnimki kesinlikle beni dinler. Hiç hazetmem anakuzusu olan erkeklerden
0 oy
tarafından
Kendi başının sultanıdır. Ne ailesini ne beni dinler. Kendi bildiğini yapar Allahtan kötü işleri yoktur. 

İlgili sorular

+1 oy
22 cevap 395 göst.
14 Nisan 2021 Aile kategorisinde Selvi (27 puan) tarafından soruldu
0 oy
53 cevap 1,582 göst.
22 Temmuz 2020 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
26 cevap 560 göst.
10 Ocak 2022 Diğer kategorisinde Damla berna (1,740 puan) tarafından soruldu
0 oy
16 cevap 3,252 göst.