+1 oy
590 göst.
Aile kategorisinde tarafından

Kızlar  bu ayin 10unda  yegenimin yani ablamin oglunun dogum gunu var annemlerde kutlanacak  beni de cagirdilar . Esim arabayi satti o goturemicek 

Babam arkadasinin arabasi ile gelip beni alcak babamda olcak tabiki 

Eşim simdiden başladı  ne dogum gunu  yok gitme elin adami gelip seni almasin .benim hosuma gitmiyor bu durum diyor babamda olcak arabada dememe rağmen  hala aynı  . Kendi o gun 4 te ise gidip gece 12 de gelcekk babamda 11 gibi beni yne arkadasi ile eve bırakıyor  . 

Her neyse gitmicen dedii . Bende gidicem diye israr etmedim gitmicem tamam da demedim sustum  bisey demedim  . Sonra durdu durdu tamam git dedii . Sizce gideyimmi gitmeyeyimmi 

Dha gecen gittin dedi bu cuma da annemler gelcek bana 
Surekli surekli ne bu dedi bende dogumum olcak birdaha gidemem son kez gideyim dedim . Ne alaka onemli olan birbirinizi gormek degil mi cuma gunu gelcekler iste sen niye gidiyon diyo 

18 Cevaplar

+1 oy
(5,272 puan) tarafından
Git tabi bugün buna susan yarın tamamen gitme diycek
tarafından
Ben oyle diyorum  zaten .senin icin hicc gitmeyim hic ailemle gorusmeyim sen bunu istiyon diyom
Yok canim okadar  da degil diyor
-Reklam-
0 oy
(8,548 puan) tarafından
Işin içinde Baban da var ise git tabii ki Neden düşünüyorsun canım
tarafından
Yok esime inat olsun diyee ....
gitme hevesim kaçtı  o bunlari söyleyince  her seferinde bunlar mutlaka yaşanıyor  bende ona inat gitmesemmi diye dusundum
0 oy
tarafından
Ailenin yanına gidip gelmene eşin niye bu kadar sorun çıkarıyor ki? Ortada babam var sonuçta, sen hayırdır derdim ben olsaydım :)
tarafından
Elin adaminin kapimiza gelip beni alması  hosuna gitmiyormuş sanki adam tek gelip aliyor beni
0 oy
(9,247 puan) tarafından
Allah askına ne yasıyorsun sen anama gidecem anam bana gelecek te damat laf edecek yok valla katlanamam
tarafından
Hep boyle ki herzamann böyle  .
(9,247 puan) tarafından
Bacım bu meseleler ewlenırken konusılmalıydı  bak benim sartlarım bu diye
tarafından
Eger devamli anneme gideceksem annem gelecekse evlendigimiizin ne anlami kaliyormuss bi ozelimiz olmaliymis herseyi annem bilmemeliymiss mesafeli olunmaliymis
(9,247 puan) tarafından
Tamm ozaman seni fanusa kapatsın.ah o bir baba olsun ozaman yaptığının yanlış oldugunu anlıcak.ay sinir oldum  bebek bakmak ne kadar zor zahmetli bi anlasın anaları bas tacı edecegını görür
0 oy
(1,161 puan) tarafından
ne  sacma  kocalar var ya  kusura kalmada  ailenle  glrusmen gitmen icin esinden mi izin alCakmisin.   o na ne  benim ailem ben giderim gelirim.  vallah Allah sana sbair versin senin morelini bozuyor  kocan.  cok dusuncesiz  yanasmis
tarafından
Her seferin de ayni ki . Hic degismiyor degistiremiyorum biktim usandim bu huyundan . BirZ daha uzerine gidince
 Iyii annenler buraya gelsn burada yaşayn beraber  diyor  evlendigimizin ne anlami var ozaman diyor
0 oy
tarafından
Pardon ne haddine? İstersen hergün görüşürsün . 
tarafından
Anneme babama kusmeyecekmissim ama  mesafemi koruyacakmissim oyle diyo
0 oy
(12,852 puan) tarafından
Çok saçma sonuçta yeğeninin doğum günü ve ailenin evine gidiyorsun tabiki git
tarafından
Dogum gunleri falan cok sacma gelir beyefendiye ..
 Ne gerek var ne luzum var demeye başlar  sanki o alip satiyor
0 oy
tarafından
İşte ben buna çok kızıyorum ona zararı ne sanki de gitme diyor resmen gıcıklık başka bişey değil 

Evlilikte ne kadın kocasına ne koca karısına ailene gitme diyemez bence dememeli hayır sanane yani evlendiysek ailemizi terkmi edeceğiz kocasına sürekli anasına gidiyor diyen kadınlara da uyuzz oluyorum adamlara da git kız taviz verme istersem hergün görüşürüm ona ne o da istiyorsa hergün görüşsün banane 
tarafından
Onun pekk oyle huyu yokturr gitmezz bensiz annesinee ya da annesi gelmez bize  benim annem gelir ben anneme giderim .. o yuzden goze batiyor zaten

Benim annem yapmio senin annen nye yapio oluyor mevzuu
tarafından
Ee sorun senin annende o zaman de
tarafından
Onunn annesi hep dogruu olani yapar
Benim annem bize cok geldigi icin gorgusuz olurr
Düşüncesiz olurr
0 oy
(12,695 puan) tarafından
Gitmesen bak ben gitme dedim gitmedi diyecek. Bundan sonra her istemediği şeyde aynı huzursuzluğu çıkartacak ben kavga çıkartırım Meltem vazgeçer deyip bu yolu daha çok kullanacak sonuçta ailenin evine gidiyorsun ve baban var yanında bir şey diyemez eşin 
tarafından
Babamm duysaa bu sekil konustugunu babam da cok kizar
 Bana guvenmiomu diye sanki bu yasima kadar beni kocam büyüttü  saga salim kocam yetistirdi  
Benim namusuma asıl sahip cikan babamdiir o beni korudu gozetti simdi beyefendi babama guvenmioo
Sanki bunla evlenmeden once sokaktaydim tovbe estağfurullah
0 oy
(439 puan) tarafından
Bnm eşimde öyle laf ediyo sürekli gidiyon diye napim gormiyimmi ailemi hyret bişe ya doğum gününede git ayıp olur sonuçta yegenin
tarafından
Mesafeli olunmaliymiss erkeklerin kafasindaki bu senin esinde bunu dusundugu icin gondermiyordur
(439 puan) tarafından
Aynn niye mesafeli olcakmisimki kendi delilerine git derler biximkine kisitlarlar inadına git valla
0 oy
tarafından
Ayy bende böyle erkeklere ayar oluyorum.anne baba ya bu insan cuma günü de görse cumartesi günü yine goresi geliyor.baban alıp birakacakmis zaten neyin tantanasini yapıyor ki 
tarafından
Boş beleş  konusacak istee . Konuşmazsa  kimm boş bogazlik yapacak ??
0 oy
tarafından
Normalde baban var tabii ki gitmende hiç bir beis yok ama senin eşin sıkıntı çıkarır durup dururken huzurunu bozar. Hamilesin canını hiç sıkma nasıl istiyorsan sen sonunda nasıl mutlu olacaksan öyle yap
0 oy
(649 puan) tarafından
Her şeyi geçtim bu fazla görüşme olayina takilmak nedir ya onlar bizim ailemiz. Evet içindeki huzuru bozacak davranışları olmuyorsa çok gidip gelmek niye rahatsız ediyor ki. Benim eşim ya beni birakir ya annen gelsin diye tembihler hep evde yalniz kalmayalım diye. Ha araba ile alip birakma konusunda da babaniz varmış zaten ne gibi bir mahsuru olabilir
0 oy
(274 puan) tarafından
Aslında gitmene değil de başka tanımadığı birinin arabasına binmeni istemiyor kendin otobüsle git o zaman bekli benim eşimde diyebilir gitmeme değil de tanımadığı birinin arabasına binmeme gönlü olmazdı heralde amcan değil dayın değil bilmediği bir arkadaşı babanın.

Tabiki ailene gitceksin ama tatsızlıkla gitme sonra bişe olunca arkandayız kızım demiyorlar sabret kızım moduna geçiyorlar. Kocandan gayrısını çok takma kocanla iyi ol canım hayat tecrübem bunu öğretti 
0 oy
(811 puan) tarafından
Kocaların karılarının ailesiyle görüşmesine bu kadar karışmasına katlanamıyorum.
0 oy
(2,610 puan) tarafından
Eşim asla gitme etme demez ne hakla gitme diyor anlamadım ailene gideceksin annen baban yani başka birileri olsa tamam da bu hakkı vermeyin şu kocalarınıza 
0 oy
(2,900 puan) tarafından
Baban yanındayken ne demek gitmeyeceksin bu kadar da ağzına bakmayın bu adamların yaa

İlgili sorular

0 oy
6 cevap 845 göst.
0 oy
11 cevap 1,187 göst.
7 Şubat 2020 Diğer kategorisinde Elifyor (9 puan) tarafından soruldu
0 oy
11 cevap 718 göst.
4 Eylül 2020 Diğer kategorisinde Nebaht (501 puan) tarafından soruldu

377,957 soru

11,312,974 cevap

34,747 kullanıcı