0 oy
428 göst.
Aile kategorisinde (2,445 puan) tarafından
Teyzem yurt dışından birini budou demiştim ya kızlar internet uzerinden adamın huyları çıkıyor tek tek dolandırıcı beş kuruş parası olmsdgini üstelik silahı olduğunu öğrenmiştik annem eski eşine ulaşmış Allh yardimciniz olsun,ben çok zor boşandım beş kuruşu yok silah zoruyla daha alikoymazsa iyi beni her gün döverdi hiç parası yok beninaradi buraya gelmek için para istedi belcikaya her gün icer diyor annem ulaşmış babamdan duydum annem e sörcam sonra ,bizde teyzem evde tek kalmasın diyoruz adamın valizi teyzemde teyzem kapının önüne koyacak valizi , kendide kızına gidicek bence yoksa o adam zorla girer o eve teyzem bosanacam ferse de döver daha bir hafta bile olmadı ya wlla bizide mahcup ediyor eşim çok bahane veriyor anemde herşeyi analtmis teyzemin önceki konuştuklarını da ablan diyor ki teyzemgil olsa daha laf ararlar kılını kipirdatmazlar diyo doğru da dio teyzem çok fenaydı iddiacı kin guden kötü olmamızı isteyen kıskanç bencildir eşim hiç svmez zaten içen aile die 

3 Cevaplar

+1 oy
(120,751 puan) tarafından
dua edelimde bisi yapmasin kadina zaten vardi bi mortingenlik ben sana dedim brukselde nerde is yeri diye 
(2,445 puan) tarafından
Aynen anneme adresi sor internettn biri araştıracak dedim tmm demişti en son ses yoktu Belçika'da nasl ıssız ben anlamadım yani yillardor iş yapmamış mi bu
-Reklam-
0 oy
(4,199 puan) tarafından
Allah sonunu hayretsin teyzenin 
(2,445 puan) tarafından
Amin amin
0 oy
(11,216 puan) tarafından
Allah korkusu olmuyan her pisligi yapar. Yurt disi diye kanmasin teyzen gider bi bakar dunyasi basina yikilir. Dini imani para olmus cogunun kim kimi dolandirirsa artik
(2,445 puan) tarafından
Aynen emekliliği bile yokmus ve teyzem okadar gözünü karsrtmis gidecekmisti belcikaya gitisnde orda görsün satacak mi napacak

İlgili sorular

0 oy
10 cevap 781 göst.
30 Eylül 2022 Aile kategorisinde Alyakus (2,445 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 216 göst.
16 Aralık 2023 Diğer kategorisinde Hazal01 (272 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 156 göst.
10 Nisan 2023 Alışveriş-Hediye kategorisinde EDAADEM (5 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 708 göst.
2 Temmuz 2020 Aile kategorisinde Sabrina0752 (19 puan) tarafından soruldu

397,022 soru

11,874,958 cevap

35,990 kullanıcı

...