0 oy
938 göst.
Diğer kategorisinde (3,149 puan) tarafından
Daha önce çocuğumun kapıda duran terliği karşı komşunun kanısındaydı 4 yaşında bebesi var o almıştır dedim

Bi başka zaman terlik binanın disina atılmış eşim bahçeden alıp geldi

Bi başka zaman hiç bulamadık temizlik yapan kadın bulup getirdi 

Vee bu sabah oğlunun ayakkabisi kaybolmuş disarda dursada ayakkabi bunca zaman kimseninkine birsey olmamış okadar sinirlendim ki oğlum kapıya çöpü koysak copude çalarlar dedim bi komşu ne oluyor diye çıkıp sorunca abla bu kaç oldu ya benim karşımdaki yada alttaki çocukların işi dedim 

Bunu duyanlar hep bakıyor bi evde 4 kadın yaşıyor ben en üstte onlar en altta oturuyor gelirsem yanına a.... s..... bizim cocugumuz hırsız mi falan saydırıyorlar bana komşular bunları tutuyor assagi gel falan dövecekler beni kucagimda bebek yanında oğlum tabi o korkudan arkama sakladı elim ayağım boşaldı o..r..usbu ka..hbe diye bana bağırıyorlar bende terbiyesiz köpekler falan dedim kaynanam tesadüfen geldi onlar içeri girdi neyse okula giderken eşim yetişti arkamdan kaynanam 4u bir olur karını döverler git demiş okula gidince o kadınlardan biriyle aynı sınıftayız bak kardeşine söyle benim namusuma dil uzatmasın demeye kalmadan üstüme atladı arkadslar araya girdi kıçını yırtıyor bize iftira atıyon senin kapinin önünden geçmiyoruz diye halbuki yalan karşı komşunun gece 3e kadar evindeler çoluk çocuk güvenlik geldi polisi çağıracam diye o pislik gitti ben hem olayı anlatıyorum hem ağlıyorum inanılmaz derecede doldum onların bi arkadaşına bana yada çocuğumun üstüne yürürlerse bir daha direk polisi arayacağım dedim  uzun oldu k.bakmayin

16 Cevaplar

0 oy
(2,484 puan) tarafından
Ayy ne pis agizlilarmis

Bosuna dememisler ev alcagina komsu al diye

Birak Allahindan bulsunlar evini degistirebiliyosan degistir
(3,149 puan) tarafından
Nasıl değiştireyim kuzum ya 8 sene var kredinin bitmesine ne umutla aldık
(2,484 puan) tarafından
Ayy kendi eviniz bide
Ya gormezden duymazdan geliceksin baska caresi yok canim
Onlar kiracı mı kalıcı mı peki
(3,149 puan) tarafından
Onlar kiracı ama gitmezler çok ucuza oturuyorlar
-Reklam-
0 oy
(7,402 puan) tarafından
Gecmis olsun canim. Bela nerden gelir elinin korunden gelir derler. Devir oyle bise olmustu hakliyken bile sussman gerekiyor. Suna bak dogruyu demissin bide ustune nerdeyse dayak yicen. Ve ayni binadasiniz. Cok ahlaksiz insanlarmis. Yerinde olsam tek laf dahi etmem. Anlasilan o ki karekterleri yok neler yapmışlar hersey beklenir onlardan.
(3,149 puan) tarafından
Canım zaten 2 yıldır hiç konuşmuyorum ki ama bu olayı yapacak başka çocuklar yok onlarınkiler başka
(7,402 puan) tarafından
Haklisin canim disardan kim yapacak.ama iste pis insanlar mis ufak seylerden nelet yapmislar hersey beklenir. Mecbur gormeyeceksin.:/
(3,149 puan) tarafından
Bu saatten sonra aynen zaten görmüyordum da bundan sonra hele hiç yani
0 oy
(4,725 puan) tarafından
En iyisi alacaksın bi kamera takcaksin kapini gorecek sekilde sonrada polise gidip anlayacaklari dilden konuscaksin. 
(3,149 puan) tarafından
Bu saatten sonra yapmazlar ki
(4,725 puan) tarafından
Belli olmaz isi inada bindirip yapabilirler
(3,149 puan) tarafından
Direk polisi arayacağım
0 oy
(189 puan) tarafından
Nasıl pislik insanlar var yaa şikayet et terbiyesizler çok geçmiş olsun rabbim bidaha yaşatmasin 
(3,149 puan) tarafından
Hemde ne pislik çirkef kendilerini haklı çıkarmak için yırttılar bi yerlerini
0 oy
(1,617 puan) tarafından
Aaa terbiyesiz kadın ahlaksız şey bencede polisi ara 
(3,149 puan) tarafından
Zaten bi olay daha olsun hemen arayacağım
0 oy
tarafından

Bence bugün aramaliydin , gözdağı olurdu onlara 

(3,149 puan) tarafından
Evet ama o an aklıma gelmiyor
0 oy
(4,758 puan) tarafından
Geçmiş olsun canım benim taşın ordan 
(3,149 puan) tarafından
Sağol canım ama ev sahibiyim
0 oy
(704 puan) tarafından
Vay pislikler vr onlarn yetiştiricgi çocktn ne beklersn ztn. Çöpünü dahi koyma kapıya çolunu çocugunuda salma sokaga yanlz 
(3,149 puan) tarafından
Yok canım zaten dışarı çıkarmıyorum
0 oy
tarafından
anam adilere bak sen cirkefler kendi başlarını yesinler insallah
(3,149 puan) tarafından
Amin kız bu hafta başıma gelen gelene
tarafından
valla komşunun da hayırlısı iste sen onlara bulasmiyosun konusmuyosun diye seni zit bellemisler demekki cingeneler
(3,149 puan) tarafından
Aynen kız çingene zaten burda arkadaşların tepkisini cekmeyeyim diye çingene demedim
tarafından
bende ilk yazarken cingene yazacaktım dedim yazmiyayim tutamadim kendimi valla
(3,149 puan) tarafından
;)))) onlarinda ıyisi var ama bunlar tam çirkef
tarafından
her milletin oyle aslinda cingenelere bulasmadigin zaman iyiler vatancilar biz senin komsulara pislik diyelim kimseye lsf gitmesin en iyisi
0 oy
tarafından
Çok geçmiş olsun canım yaa böyle terbiyesizler oldukça bu dünyaya ne olucak bakalım
(3,149 puan) tarafından
Ne olacak ki kuzum çirkefeler kazanıyor
tarafından
Aynen öyle valla yaa
0 oy
(3,187 puan) tarafından
Ayy laflarla bak.. terbiyesizler..

Ya bırak Allah aşkına bela bulaşma Allah'indan bulsunlar.. çocuğa falan birşey yaparlar Allah korusun..
(3,187 puan) tarafından
Pisliklerin polisten de çekinmesi yok ki.. rabbim korusun inşallah..
(3,149 puan) tarafından
Kız çingen bunlar bi görsen allaha havale ediyorum
(3,187 puan) tarafından
Tahmin ettim onyizden diyorum ya polis onlardan korkuyor..
(3,149 puan) tarafından
Allah cezalarını versin pis insanlar
(3,187 puan) tarafından
Allah'indan bulsunlar..
0 oy
(582 puan) tarafından
Terbiyesizce davranmışlar tam nahallekarısı kıvamı. Ama keşke sende sinirlenip ya karsıdakilerin yada alttakilerin işi demeseydin gözünle görmeden çocukların işi o kesin de gidip ailelere söyleseydin ilk zamanlar olay belki böyle büyümezdi canım 
(3,149 puan) tarafından
Canım ama bak kaç oldu bu çocuğun işi bu başka biri napsın 20 liralık terliği 70 liralık ayakkabiyi
(582 puan) tarafından
Tabi cocuğun işi canım ama işte artık kimseye bir şey denilmiyor vallahi ortalık cok kötü durumda. Olay büyümesin diye en bastan konusabilirdin ya da gözünle görmeden yargılamasan daha iyi olurdu diye düşündüm cünkü simdi sataşıp dururlar falan cocuğa falan bir şey yaparlar Allah korusun ya bence aynı apartmanda ve ev sahibisin gördüğün yerde konuşabilirsin niyetinin ne olduğunu söyle en azından hırsız demek istememişsin anladığım kadarıyla senin sıkıntı cocuklarına sahip cıkmıyor olmaları dogru mu anladım
(3,149 puan) tarafından
Evet aynen ama onlarla konusulmaz canım zaten kayınbaba aradı akşam sen kimseye takılma ben ev sahibini arayım dedi
(582 puan) tarafından
İyi bari canım insallah satasmazlar Bi daha valla böylelerinden korkulur ben artık sokakta yürümeye korkar oldum kimin ne yapacağı belli olmuyor Allah yardımcımız olsun çocuklarımızı korusun insallah
(3,149 puan) tarafından
Amin inşallah canım
0 oy
tarafından

Büyük konusmayayim da bana öyle bişey yapsalar benim adam çok agrasif yeminle diyorum bak evi ateşe verir ben bu yüzden tartışdığım kimseyi demiyorum ona bikere dedimde adamı konaya sokacakdı ecini cücünü affetmez

(3,149 puan) tarafından
Işte bizim evde ateşe verecek kişi benim eşim daha sessiz sakince halleder işlerini
0 oy
tarafından
ay sen yine.sakin kalmissim ben aslaa oyle duramazdim burunlarindan getirirdim bugün olmazsa yarin
(3,149 puan) tarafından
Canım ama çocuklar vardı yanimda birde onlar 4 kişi ben tekton düşün yanı
tarafından
valla canim en tahammül edemediğim konu bir keresinde iki.kisiyi birden haklamistim yapistirdim birini cama  kafasindan aşağı cam parcasi gül yapraklari gibi dökülüyordu tabi sen dd haklisin insan çocuklar olunca daha bi dikkatli olmasi gerekir
(3,149 puan) tarafından
Ellerine sağlık bazıları çok hakediyor
tarafından
aynen öylelerine böyle lazim baska dilden anlamazlar
0 oy
(119,069 puan) tarafından
Kız bi dahasımi var neden hemen aramadin polisi sikayetci ol bugun oyle agzini bozan yarin obur gun neler yapar ahlaksizlar bi evde nasi 4 kadin yasiyo kumami bunlar ayy sen cok dikkatli ol hayatim sikayetci ol en azindan
(3,149 puan) tarafından
Canım güya kardeşler ama tam pislikler anaları da dahil
0 oy
tarafından
Direk polise gitseydin ya darp raporu o iş tamam 
(3,149 puan) tarafından
O an aklıma gelmedi inan ki zaten çocuklara birşey olacak diye kendimi tuttum

İlgili sorular

0 oy
49 cevap 1,544 göst.
2 Ekim 2022 Diğer kategorisinde Lunaa (140 puan) tarafından soruldu
0 oy
13 cevap 420 göst.
18 Mart 2021 Aile kategorisinde Damlasafis (111 puan) tarafından soruldu
0 oy
19 cevap 760 göst.
25 Eylül 2020 Diğer kategorisinde Milanefe (1 puan) tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 544 göst.
5 Temmuz 2020 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Bir sen bir ben (112 puan) tarafından soruldu

377,885 soru

11,310,572 cevap

34,745 kullanıcı

...