0 oy
967 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (496 puan) tarafından
Merhaba arkadaşlar. Dün şok marketten tavuk aldım bir actimki leş gibi kokuyor. Daha öncede aynı şeyi yaşamıştım gidip uyardım. Zaten herşey çok pahalı ayda yılda bir tavuk yiyoruz pardon onuda yiyemiyoruz. Nereye şikayet etmem gerek ?

32 Cevaplar

0 oy
(51 puan) tarafından
Şikayet var'a et :)
(496 puan) tarafından
Tesekkurler
(1,517 puan) tarafından
Geri dönüyorlar ondan mağazaya götürsün direk
-Reklam-
0 oy
(7,121 puan) tarafından
Açar acmas goturseydin ya geri 
0 oy
(11,138 puan) tarafından
İade almaları gerek almıyorlar mi

Tüketici haklarına şikayet et 
(496 puan) tarafından
Fişin çok kıymetli bişey olduğunu anladım attım fişi.
(11,138 puan) tarafından
Fissiz de alırlar almıyorlar mi

ben fişi atmam ne olur ne olmaz diye eve getiririm muhakkak dikkat etmek gerek
(119,067 puan) tarafından
bak fise gerek yokmus burda biri demisti markwt calisani aldigin gun ve saati veya saat 3 le 5 arasi almistim desen bile onlar kasadaki o cihazda o saatlerde aldini gorebiliyomus
0 oy
tarafından
İade neden etmedin
tarafından
Cimere yaz
0 oy
tarafından
Tavuğu direk markette götür
0 oy
(5,261 puan) tarafından
Ben o yuzden tarihi gecmesede koklayıp alıyorum nerden alsam öyle yaparım bide fişi  atmam bazen indirimli ürünü bile pahalı geçiyorlar 
0 oy
tarafından
Ben oyle seyleri genelde bildigim marketten veya kasaptan aliyorum ya hele boyle seylerde şokta cok sikayet oluyo
0 oy
(5,491 puan) tarafından
Geri görürseysin mecbur alacaklar.
0 oy
(1,160 puan) tarafından
Sokun müşteri hizmetlerini arayıp son kullanma tarihi geçmiş ürün saatiklarininhangi market olduğunu vs sogle hemen işlem yaparlar 

Cimere de yazabilirsin 
0 oy
(1,030 puan) tarafından
Asla sokton bimden almam bozuk vs çok çıkıyormuş hep migrostan alıyorum 
0 oy
(1,831 puan) tarafından
Şikayet var ve Twitter çok etkili bu konuda ben oralardan etmiştim 
0 oy
(449 puan) tarafından
Tüketici haklarına et canım 
0 oy
(1,975 puan) tarafından
Kız bnim paramın üstüne kondular hergun atyrum bı *** yapmadılar zıkkım olsn ya 08500numarasi var nette yaz bk orayı ara şikayet ver ama bı işe yaramaz 
0 oy
(1,634 puan) tarafından
Götür iade et canım 
0 oy
(1,845 puan) tarafından
Şok marketi ara hattından bağlanabiliyorsun . Ayrıca tavuğu al git markete göster .
0 oy
(198 puan) tarafından
Direk elinde tavukla gidip iade edicektin fişide olmasa biraz zorladın mı iade alıyorlar. Biz aylarca hep peynir aldık. Geçen eşim aldı açtığım gibi evin içinde leş varmış gibi koktu eşim aldı geri götürdü. Kız ne kokması abi demiş eşimde al tadına bak demiş. Kız iade almamak için yenisini verelim demiş sonra onu açmışlar oda aynı kokuyomuş kız koktuğunu duyup midesi bulansa bile koku yok demiş ama eşim istemeyince en son iade almış . Valla para kolay kazanılmıyo 
0 oy
(1,575 puan) tarafından
Şokun ürünleri genelde son kullanma tarihi geçmiş oluyor yada sizinki gibi bozuk çıkıyor  o yüzden mümkün olduğu kadar şoktan bişey almam 
0 oy
(2,978 puan) tarafından
Keşke bir daha almasaydın canım kim bilir kaç kişi şikayet ediyordur
0 oy
(7,572 puan) tarafından
Atmadıysan geri götür iade et bu devirde kolay mi alınıyor tavuk sanki
0 oy
(12,675 puan) tarafından
Özellikle gıda maddelerini ve elektronik eşya fişlerini saklamak gerek bozuk olma durumunda karşı bazen de cam plastik eşyalar kırık olabiliyor sonradan fark edilebiliyor nolur nolmaz saklamak gerek 

İlgili sorular

0 oy
5 cevap 260 göst.
27 Haziran 2023 Alışveriş-Hediye kategorisinde ♥️Berat Seha'm♥️ (6,712 puan) tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 277 göst.
26 Mart 2024 Diğer kategorisinde ozgecangursoybursa (10,775 puan) tarafından soruldu
0 oy
11 cevap 658 göst.
28 Ocak 2024 Diğer kategorisinde My life (290 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 92 göst.
15 Kasım 2023 Diğer kategorisinde bsradgn (496 puan) tarafından soruldu

377,870 soru

11,310,171 cevap

34,744 kullanıcı

...