0 oy
9,115 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (117 puan) tarafından

Kızlar çok canim skkin oğlum iki aylık kuyruk aokumunda delik var ;( böyle bise yasaya  varmı  duyan varmı çok kötüyüm 

7 Cevaplar

+4 oy
tarafından

Bi akrabamda duymustum ameliyat oldu bunyzden diye. Ama nasil bsey zorluklari neler bilmiyrm cok gecmis olsn

-Reklam-
+4 oy
(1,379 puan) tarafından

Dermal sinüs trafktusu
Merhaba. Öncelikle yeni doğmuş bebeğinize sağlık dilerim. Bebğinizin bacak hareketleri yerindedir umarım. Bel cildindeki küçük delik, bir kanalın ağzı olabilir. Bu kanal omurilik içine ilerleyebileceği gibi kör olarak da sonlanabilir. Eğer omurilik ile bağlantısı yoksa herhangi bir sıvı akışı olmayacağı gibi bağlantı var ise o tarktirde de içeriden berrak sıvı akışı olabilir. Bunu gözlemlemek istiyorlar. Film (MRG) de bunu göstermetye çalışacaktır. Sakin olun ve doktorunuzun tavsiyelerine göre hareket edin öncelikle bir çocuk beyin cerrahi ile görüşün 

(117 puan) tarafından
;( deme be kuzum . Onda da mi küçük bi delik vardı ama ayaklarını oynatıyor;( çok canim yanıyor be
(1,379 puan) tarafından
Akıntı var mı
(207 puan) tarafından
Detayli ultrasonda gorulmemis miydi? Cok gecmis olsun.
(117 puan) tarafından
Kuzum sabaha kadar peçete koydum oraya primasini bağladım.  Sabah baktım peçete kupkuru . Akıntı yok.  Sanki ;( nasıl anlarım başka akıntı oldugunu
(117 puan) tarafından
Hayır gorulmemisti
+4 oy
(110 puan) tarafından

Bunu doğduğunda mi fark ettiler yoksa sonradan mı neymiş peki sorun mu yani kötü bisi mi 

(117 puan) tarafından
Bilmi yorum bilgili olan kimse yok mu yardımcı olun lutfen
(1,379 puan) tarafından
Yukarda size bilgi verdim daha nasıl bir yardım istiyorsunyz
+2 oy
tarafından

Geçmiş olsun canım çok

(117 puan) tarafından
Sağol canım lütfen dua edin bize
0 oy
(1,509 puan) tarafından

Gecmis olsun canim Allah korktuguna ugratmasin guzel haberler ver insallah 

0 oy
(60 puan) tarafından

Sakral gamze deniyor. Omuriliğe bağlı ise biraz daha ciddi bir durum demek. Ama bazen bağlanmayabiliyor. Doktorunuz ne diyorsa yapın ihmal etmeyin. Geçmiş olsun.

(117 puan) tarafından
Nasıl anlaşılır peki omur ilife bağlı mi değil mi
(60 puan) tarafından
Onu doktorlar anlar ancak. Öyle uzman olmayanlar bilemez. Siz sakin olun ve iyi bir doktor arayışına girin. İnşallah sorun yaşamazsınız.
(60 puan) tarafından
https://www.instagram.com/p/BepiPNPBWgv/?utm_source=ig_share_sheet&igshid=1gflsiz2rsgzk
Burada doktor anlatmış. İyi bir çocuk doktoru ali fuat bey. Takip edebilirsiniz.
0 oy
(253 puan) tarafından
O nasl oluyor ilk defa duydum. Allahim kimseye vermesin
(1,467 puan) tarafından
1 senelik postu ortaya çıkarmışsın bacım

İlgili sorular

0 oy
1 cevap 38 göst.
13 Eylül 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde mr (145 puan) tarafından soruldu
0 oy
10 cevap 199 göst.
25 Kasım 2022 Diğer kategorisinde Biroglanbirkizannesi (535 puan) tarafından soruldu
0 oy
22 cevap 314 göst.
31 Ağustos 2022 Diğer kategorisinde Aybuke3443 (24 puan) tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 275 göst.
23 Mayıs 2021 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu

374,625 soru

11,204,626 cevap

34,506 kullanıcı

...