0 oy
85 göst.
Diğer kategorisinde (216 puan) tarafından
21+1 haftalık gebeyim uygulamada doğum tarihi 24 şubat 2023 gösteriyo rüyamda 35+3 haftalıkken doğum yaptığımı gördüm yani 23 ocak 2023 1 ay erken doğurduğumu görüyorum . İdrar yolu enfeksiyonum var o yüzden erken doğum ola bilirmi acaba rüyam gerçekmi çıkacak ? 

5 Cevaplar

0 oy
(119,055 puan) tarafından
aayy bende ido vapurlarini kullaniyodum kafamda oktay usta sapkasi vardi super kullandim ama limana park ederken kaza yaptim anlami bilen bi el atsin
(216 puan) tarafından
İyiki ölmemişsin :))))))
(119,055 puan) tarafından
sarsildim bayagi bi ama saglamdi tum yolcular ve murettabat
(216 puan) tarafından
Hastaneye gitseydin ya kız :)))
-Reklam-
0 oy
(2,783 puan) tarafından
Takılma rüyana canım enfeksiyon içinde tedavi ol bende rüyamda hamile oldmu bilmezdm biri erkek bebeğin olcak adı Ahmet olcak dedi babamn adı Ahmet'e ama koyamam 1 ay geçti kızıma hamile oldumu öğrendm bide senin bilinç altina yer yapms galiba canım enfeksiyondan erken doğum olcgi öyle düşünme 
(216 puan) tarafından
Teşekkür ederim cnm biberon cammı plastikmi
(2,783 puan) tarafından
Plastik canım emzikte al emzik kabı
(216 puan) tarafından
Emzik vermiycem canım
(2,783 puan) tarafından
Hmm o zaman alma canım ağız mendili al yanına ve bebeğin ilk giyceklrni poşetle öyle koy çantaya benzer esin onları versin ebeye kolay olur bulmasi hem bataniye koydum bide bebeğe
(216 puan) tarafından
Bataniye hangisinde bende ince ve kalın var normal yok ebeye ne veriliyo bide çok sordum ama
0 oy
(7,444 puan) tarafından
İdrar yolu enfeksiyonu için bişey yapmadın mı ?
(216 puan) tarafından
Tek kullanımlık toz verdiler 2 ay önce kullandım ama geçmedi
(7,444 puan) tarafından
Tekrar kullanman gerekiyor demekki canım ihmal etme salona monurol vermiş sana benimde ikinci hamileliğim ikisinde de bunu verdiler tekrardan tahlil ver ona göre doktor yazsın tekrar
(7,444 puan) tarafından
Ay erkek mi çıktı isim konusunu ne yaptınız :)
(216 puan) tarafından
Kadın doğum doktoruma söyledim enfeksiyon var diye hap yazmadı bol su iç dedi . İstifram çok oldu acile gittim acil doktoru fitil yazdı ama kadın doğum yazsa iyi olurdu acil doktoru olduğu için kullanmak istemedim . Sen niye beni instagramdan engelledin ? :)
(7,444 puan) tarafından
Instagramı kapattım ben çok aktif değildim zaten burda daha çok aktifim
0 oy
tarafından
Bilinçaltında erken doğum korkusu olduğu için gormussundur gördüğümüz her rüya gerçek olsaydı oooooo 
(216 puan) tarafından
İnşALLAH öyledir :)
tarafından
Takılma bu kadar relaks ol. :)))
0 oy
(1,189 puan) tarafından
Kizce takma kafana bence çünkü bende Allah'ıma şükürler olsun ki sapasağlam doğdu oğlum erken doğum , engelli olarak kolu bacağı gözü olmayan değişik bı bebek , ve ölü doğum yaptigimi görüyordum sürekli sürekli düşünüyorsan bilinç altına yerleşiyor Allah'ıma çok şükür sapasağlam geldi oglum

İlgili sorular

0 oy
2 cevap 81 göst.
0 oy
6 cevap 165 göst.
28 Ocak 2021 Diğer kategorisinde Fatma41 (65 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 236 göst.
24 Eylül 2023 Aile kategorisinde Birhilall (1,053 puan) tarafından soruldu
0 oy
18 cevap 478 göst.
2 Ocak 2022 Diğer kategorisinde Ruyamm34 (244 puan) tarafından soruldu