+3 oy
1,868 göst.
Aile kategorisinde (15 puan) tarafından
Kizlar cok kotüyüm eşimle konusmuyorz yatagi bile ayirdi bu soz konusu kadın liseden arkadaslariymis 3kişiler eşim bir baska erkek ve bu kadın surekli bir araya gelmek.istiyorlar kadinin her isine kosturuyirlar biz diger arkadasinin esiyle bu isten sikayetciyiz onlar bosanma.asamasina geldiler ama yok hem.esim hem arkadasi kadinla gorusuyir kadini eve bile geyiriyirlar bem.hamileyim hic bir sorunumuz yok esimle bu kadin disidna buda yetiyir artiyor bile ben hastaneden imza atip eve geliuorm kucuk cocugum war die esim beni eve birakip onlarla bulismaya gidiyir 2gün once usyen donmesini bekliyirdm aradim nerde kaldin die sevgiyi almaya gidiyorm dedi dedim ne alaka bize gelcek.dedi kadi  geldi posete pijamalarini koymus bize yatiya gelmis esim.haftabsonuda kal die israr ediyor birde kadina evde olanalri anlatiyormus kadin bana gelip gulerek bunlari anlatiyor esim onun önünde dolapta unuttugum curumus inciri cikardu bu ne dedi bagirdim insanalrin onundr benim dolabimi nedrn dokuyorsun die ikisi otutuyor ben kahve cay misir patlat hizmet et sonuc olarak beni misafire rwzil ettinndedi kadinida aldi.cikti gitti neymis o onun bacisiymis asla birakmazmis akliminyitirecegim aileme acacagim.konuyu ama olaylar farkli boyutlara tasinacak ben ne yaapyim siz diyin aksam eve gelmedi aradim cocuk ateslendi die yalanci senin isin gücün yalan die telefonu yuzume.kapadi bende arkadasimi aradim gelirmisin acile gitmemiz lazim cpcugun atesi war die Alalh razi olsun ates dusurucu getirdi atesi dustu hastaneye gerek.kalmadan aahb.kizlar ahhh 

69 Cevaplar

0 oy
(1,563 puan) tarafından
Çok pasifsin kusura bakma
-Reklam-
0 oy
(1,447 puan) tarafından
Halla halla ne kadar rahat bir esin var öyle ya bide seni küçük düşürüyor bu dostu olmasın yanlış anlama sen hizmet et bide sizde kalacak kadar rahat bi kız 
0 oy
(2,472 puan) tarafından
Lan o nasil arkadaş sıçarım ağzına yenil ed3rim katıl ed3rler beni o orospusu ayrı kocam olacak dengesiz ayrı gomerim eve ne bacısı bunlar işi pisiriyolardir karıyı bide eve getirmiş bide zilliyi 
0 oy
tarafından

Ziyalar ölmez şekil değiştirir :D

0 oy
(1,750 puan) tarafından
Valla ikisinide gömerim eğer anlattıkların gerçekse bu kadar geniş olunmaz eşin için diyorum 

İlgili sorular

0 oy
18 cevap 643 göst.
5 Mayıs 2023 Aile kategorisinde Poyrazuraz (37 puan) tarafından soruldu
0 oy
24 cevap 1,049 göst.
27 Ocak 2021 Diğer kategorisinde ❤Mehincik❤ (6,687 puan) tarafından soruldu
0 oy
13 cevap 730 göst.
19 Eylül 2020 Diğer kategorisinde ❤Mehincik❤ (6,687 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 559 göst.
31 Mayıs 2024 Diğer kategorisinde Hayatbosturloo&04 (1,071 puan) tarafından soruldu

397,243 soru

11,881,138 cevap

35,997 kullanıcı

...