0 oy
267 göst.
Diğer kategorisinde (765 puan) tarafından
Yatsam yatamiyorum otursam oturamiyorum mide yanması bi yandan agzimda hep eksimsi tat hergun vuruldugum kan sulandirici ignem simdide kaşinti szinde zor mu geciyo tek ben miyim nolur dua edin :(

7 Cevaplar

+1 oy
tarafından
Sabır canım hepimiz geçtik o yollardan çoğu gitmiş azı kalmış 
-Reklam-
0 oy
(5,108 puan) tarafından
Rabbim yardımcın olsun canım seni çok iyi anlıyorum hamileliğim çok zor geçti çatı ağrım çok erken başladı ve bulantım doğurana kadar devam etti. Refluden ve mide yanmasından bahsetmiyorum bile .. Ama doğurunca çok şükür hepsi geride kaldı. Hatta spora başladım 2 haftadır kendimi çok iyi hissediyorum sen de atlatırsın inşallah en kolay şekilde 
0 oy
(160 puan) tarafından
evt bnmde zor geciyo ve benm bakmakka yukumlu oldugum bi cocugum daha var allah sag salim dogurmamizi nasip etsin
0 oy
(48,087 puan) tarafından
mantar olmuştum ben bide oturup kalkamiyodum kilo cok almistim kemik agrilari yuruyemiyodum ayak tabanlarim sizliyodu
0 oy
(2,936 puan) tarafından
Allah kolaylık versin biliyon mu en tatlı zamanların valla kıymetini bil o doğum olunca karnjn boş kalıyor ya o hüzünlü anjnla en mutlu an oluyor çok karışık bir duygu az kalmış dayan çok da oturma çok da gezme 
0 oy
(1,170 puan) tarafından
butun ayni seyleri yasadim erken dogum riskinden hastanede bile yattim bacaklarimi kasimaktan kanatirdim yapilmadik test kalmadi ozel test bile yaptilr birsey cikmadi ilaclar kremler yok bana misin demedi o yuzden cok cok zor bilirim sezeryan dogum olacagim bastan belliydi dönmüyordu cunku en son bu kasintiya dayanamadim doktor gun veriyorduu sezeryan dogum icin sonra bn girdim ne zmn olacak bnim dogum artik dayanamıyorum kasinmaya dedim ve o zmn yarin gel su saatte dedi o zmn 37+4 dum sukur cocugumun kilosu 3420ydi dogdugunda falan dogumu yaptim kasinti mide yanmasi aninda  kesildi zor ama mecburuz canm dayanmaya o cocugun olmasini biz istedik cunku hep boyle dusun
0 oy
(114 puan) tarafından
Son 8 günüm psikolojik olarak çöktüm. Acı çekiyorum ama doğuma dair bi belirti yok. Her kasılmayı acaba bu sefer mi diye düşünmekten artık yorgun düştüm. Bi de yatakta dönemeyince artık ağlamalara başladım iyice psikolojim bozuldu. Lohusalığı nasıl atlatıcam bilmiyorum. Allah yardımcımız olsun gerçekten kolay anne olunmuyormuş

İlgili sorular

0 oy
5 cevap 104 göst.
4 Temmuz 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Sevgi25 (1,015 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 153 göst.
6 Eylül 2021 Diğer kategorisinde elis (2,010 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 136 göst.
28 Şubat 2021 Diğer kategorisinde Lovebayb (401 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 1,063 göst.

374,668 soru

11,206,765 cevap

34,510 kullanıcı

...