0 oy
316 göst.
Diğer kategorisinde (108 puan) tarafından
Kasımda 3 yaşına girecek kızım anneme babama bile gitmez birinin evinne gitsem huysuzluk yapar biri gelse de öyle tekken de huysuz gerçi bu aralar anlam veremiyorum 

14 Cevaplar

0 oy
(15,999 puan) tarafından
Benim oğlum  3.5 yaşında cocuklarla oynamaz evde sürekli bağırıyor hoplarken çok hırçın babasına düşkünlüğü arttı bu aralar oysa bensiz olmazdı sanırım bizimki kıskançlık 
(108 puan) tarafından
Bizim kızda baba aşığı tek diye mi böyle hırçın lar acaba
(938 puan) tarafından
Benimkide aynı benim babam diyor yanına oturamiyorum adamın sonra geliyor anne ya ben senide çok seviyorum diyor :))
-Reklam-
0 oy
(383 puan) tarafından
Konusuyor mu cocugun cnm..benim kizim subatta 3 olucak bi cok kelimesi var ama henuz cumle kurup kobusamiyor bunu sorun haline getirmeye basladim
(108 puan) tarafından
Sorun etme bir çok cümlesi varsa konuşur benim kız konuşuyor cümle kuruyor derdini anlatıyor ama sizinki de konuşuyor kelimesi fazla ise dert etmeyin
(383 puan) tarafından
Ya cevre baskisi cok oluyor buyuk kizim 1 bucuk yasinda konusmaya basladi 2 yasinda ise derdini anlatiyordu sohpet edeblyrdu bu kizim boype geride kalinca acaba bir sorunumu var diyorum parmakla gosteeiyor isteduginu bazen...topu at sadece bu ikili cumleyi kuruyor sznki nezmn tam konustu
(108 puan) tarafından
Daha bı iki haftadır başladı bana da diyorlardı hala konuşmuyor falan insanlar manyak ya her çocuğun gelişimi farkli çok büyük sorun görmüyorsanız dert etmeyin
(383 puan) tarafından
Dedigim gibi cogu dedigimi tekrar eder kelime seklinde 10 kdr sayi sayiyor bszi renkleri meyceleri biliyor ama iki kelimeyi bir araya getirip uzun cumle kuramiyor komutlari yerine  getiriyor arada oda...tv telefon ise gunde 2 yada 3 saat izliyor isim okunca mecbur sznki izliyormu peki
(108 puan) tarafından
Evet izliyor hemde çok izliyor
0 oy
(650 puan) tarafından

Ne sen sor ne ben söyleyim:angel: resmen ergenler gibi asabi dik başlı bir o kadar da sempatik :P

(108 puan) tarafından
Normal mi dersiniz nasıl yaklaşmak gerekir
(650 puan) tarafından
2yaş sendromunda böyle olmuştu geçti bu da geçecek elbet sonra yenisi başlıcak düzen böyle :)
(108 puan) tarafından
Ya ergenler gibi bı sinir bi gerginlik anlatamam
(650 puan) tarafından
Bizde ki sorun da ağlaması sürekli iyiye de kötüye de mantıklı mantıksız herşeye aglıyor :) mesela en son ki ağlama krizimiz Ay'ı yakalayamıyormuş bunun için saatlerce ağladı :)
(108 puan) tarafından
Bak şuan da da ağlıyor uyku geliyor uyumak istemiyor mesela
0 oy
(4,293 puan) tarafından
Kızım ole değil belki 19 aylikken ise basladigim için de benden ayrı kalmayı alistigi için de olabilir ocak da 4 yaşına girecek
(108 puan) tarafından
Ne güzel kafa rahat :)
(4,293 puan) tarafından
Tek sıkıntı babası ile asla uyumuyor bugün eve geç geldim saat 10 u geçti hala uyumamis
(108 puan) tarafından
Olsun o kadar :)
0 oy
(537 puan) tarafından
O zmaanlari çoktan aşması lazımdı 
0 oy
(4,700 puan) tarafından
Ağustosta 3 yaşına girdi 2 yaş sendromunda ben bu kadar zorlanmadım yani artık illAllah ediyorum herşeye agliyo kendini yere cakiyo gidip kardeşini dovuyo (asla kiyamazdi ) yani sabah uyaniriz acaba bugün ne için agliycak diye beklerim dün 1 saat daha yeni uykudan uyanmış ne kimseyi gördü ne TV ne telefon hani orda görse yine anlarım tutturdu git bana akülü araba al diye ve bunun için kendini yerlere çaktı astım benim oğlum ilaç kullanıyoruz hep düzenli kullanırız araba almazsan artık ilaç içmem diye beni tehdit ediyo resmen 
(108 puan) tarafından
Ayyy çok sıkıntı ya bu çocuklar benimki de uyku deli gibi gelsede uyumak istemiyor ağlıyor uykum yok uyumicam diye
0 oy
(219 puan) tarafından
3 buçuk yaşında kızım ay aşırı derecede babaci oldu kendi kendine telefonda konusuyomus gibi yapıyor güya baba ile konuşuyor gülmekten yıkılıyorum konuşmasına felan 
(108 puan) tarafından
Benimki de babaci
0 oy
(2,079 puan) tarafından
Kızım beni hayattan bezdirdi sadece bu kadar . oturup halime ağlıyorum hergun 
(108 puan) tarafından
Ayyy zoor bacım çok zor
0 oy
(3,148 puan) tarafından
Benim kızımda 3 yaş 3 aylık. Malesef o da evde çok hareketli ablasıyla oynar kavga eder normal ama başka yere gidince bazen asla kimseyle konuşmuyor utanıyor bazen de tam tersi tanımadığı kişilerle sohbet ediyor hastaneye vs gidince teyzeler amcalar bişey diyince konuşuyor sanki iki farklı çocuk. Çok yaramaz kaşla göz arasında evde bı yerlere su döker makyajları karıştırır falan. Pandemi çocukları diye bence şanssız çocuklar eve tikıldık kaldık çocuklar nasıl davranacağını bilemiyor o yüzden olsa gerek
(108 puan) tarafından
Bu dönemler de sağlıkla geçsin inşallah
(3,148 puan) tarafından
Amin inşallah
0 oy
(2,914 puan) tarafından
Vala benimkisi eskiden kaynanam güle giderdi kalırdı şimdi kalmam orda diye ağlıyor bide ben yada babsi olmadan ne gider ne kalır beraber gittiğimizde hadi eve gidelim der orda durmaz 
(108 puan) tarafından
Benimki ev harici hiç bir yerde durmaz
0 oy
(14,045 puan) tarafından
21inde üç yaş oğlum öyle huysuzluk etmez birine babasının da peşinden ayrilmaz bağımlı gibi bizim evin içinde de baba ruzgari esiyor 
(108 puan) tarafından
En azından huysuz değil
(14,045 puan) tarafından
Huysuz kız huysuz o küçüklüğünden beri
0 oy
(2,430 puan) tarafından
3 yaşında ki oğlum huy değişti dökmeyen pis etmeyen çocuğum doke doke bi şeyler yemeye başladı biliyorum ki kasıtlı yapıyor. Kardeşini kıskanıyor ona arada zarar vermeye çalışıyor sözümü dinlemiyor hırçınlasti biraz da bi yere gitmeyi çok sever oynamayı eğlenmeyi sever ama paylaşmak istemiyor özellikle evde kardeşiyle ve kuzeniyle. Bazen aklı eser dışardaki birine karşısında ki istemeden bi şeyler verir. Çocuk aklı diyorum bi anı bi anıni tutmuyor. Çocuk büyütmek Zor vesselammm
(108 puan) tarafından
Çok çok zor bide kardeş düşünüyordum ertelemeye karar verdik bu dönem bitene kadar
0 oy
(4,200 puan) tarafından
Ağustosta 3 yaşına girdi benimki.sinirden ağlıyorum hergun.biri gelince gitsin diye ağlar bı yere oturmaya gitsek daha kapıdan girmeden gidelim diye ağlar bıktım vallahi hayattan bezdim
(108 puan) tarafından
Aha bu benimki geçecek mi dersin bugünler
(4,200 puan) tarafından
Geçer geçer Allah'ın izniyle
0 oy
(4,681 puan) tarafından
Benim çocuğum da tam tersi,cok ılımlı yüzüne gülen birine hemen yakın davranır. 

Huysuzluğa gelince günde en fazla 10.dakika sebepsiz ağlama,herseye itiraz etme,kendini yere atıp ağlama gibi halleri oluyor. O zamanlarda da yanında durup sadece geçmesini bekliyoruz. Sarılmamıza,onunla konuşmamıza, yanından gitmemize izin vermiyor. Sadece bitene kadar yanında duruyoruz. 10 dakika sonra hiçbirşey olmamış gibi kalkıp oynuyor.
(108 puan) tarafından
Ne zamana geçer acaba
(4,681 puan) tarafından
Hiçbir fikrim yok inan ki. Ben geçeceğini hiç düşünmedim şahsen,yani geçecek diye bi umut icine girmedim öyle yaparsam sabrım tükenir çünkü. Çocuktur bu ağlar,öfkelenir, mutlu olur,üzgün olur. Ben onu olduğu gibi kabul ettim.
(108 puan) tarafından
Geçeceğini düşünmez sem kafayı yerim aslinda

İlgili sorular

+1 oy
6 cevap 135 göst.
3 Temmuz 2024 Diğer kategorisinde Canan1307 (40 puan) tarafından soruldu
0 oy
11 cevap 249 göst.
30 Aralık 2023 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 126 göst.
22 Kasım 2023 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu