0 oy
424 göst.
Diğer kategorisinde (11,094 puan) tarafından
Cok afedersiniz bilmediğim için soruyorum popo deliğinde et çıkıntısı var sanirim doğumda çok ikinmaktan oldu öncesinde yoktu acımıyor ama basur dediğiniz böyle bisi mi doktora görünmem gerekir mi bide vajinam arada bir sızlıyor dikis yerleri mi bilmiyorum ne kadar sürede toparlar onh da bilmiyorum onda da var et cikintisi gibi bisi ama dediğim gibi rahatsız edip acıyan herhangi bisi yok 5 ay oldu doğum yapalı

Cok özür diliyorum açık yazdım umarım linclemezsiniz

8 Cevaplar

0 oy
(5,108 puan) tarafından
Neden linçlesinler ki canım . Doğum yapalı ne kadar oldu? O bende de oldu çok şükür ağrım yoktu ama senin bahsettiğin gibi bir et parçası vardı 5 ay oldu doğum yapalı düzeldi çok şükür. Kabızlıktan oluyor o sızlama da büyük ihtimalle dikişlerden dolayıdır 
(11,094 puan) tarafından
Benim de 5 ay oldu canım ne bilim bazen şaşıyorum buraya hemen lincliyorlar açık yazdım bide o yüzden çekindim evet dikis yerleri sızlıyor o da usuttugum için diye tahmin ediyorum teşekkür ederim cevabın icin
-Reklam-
0 oy
(3,151 puan) tarafından
Popodaki hemoroid canım basur yani bende de ikinci hamilelikte başladı doğumdan sonra vardı ben fark etmedim. Üçüncü doğumum oldu şuan bebeğim 6 aylık hala var sadece WC yaparken çıkıyor normalde içerde kalıyor. Büyük tuvaleti yaparken çıkıyor tek basur aslında gitmek lazım Dr ama ben utaniyorum.
(3,151 puan) tarafından
Genel cerrahi canım mutlaka sen de git evde tedavisi yok eşim çok yol aradı gitmedi sağdan soldan duyduğu şeyleri denedi azdirmis daha çok basuru onda kaşıntı ağrı vs de vardi son raddeye gelmişti bı tik ötesi bizim de öyle malesef
(11,094 puan) tarafından
Ay Allah korusun canım eşine de gelmiş geçmiş olsun bizde ağrı sızı yok o bile canimizi sıkıyor öyle olanlar kim bilir nasıl zorlaniyordur
(3,151 puan) tarafından
Aynen öyle valla bende korkuyorum ama Dr tek çözüm ihmal etmemek lazım sana da geçmiş olsun çok
(11,094 puan) tarafından
Cok teşekkür ederim canım
(3,151 puan) tarafından
Rica ederim canım
0 oy
tarafından
Popondaki basur vajinada ki zor bir doğum olmuş herhalde ondan kaynaklı ıkınmaktan çıkmış et parçası komşumunda olmuştu doktor zamanla toparlar geçer demiş komşum baya korkmuştu. 
(11,094 puan) tarafından
Evet canım çok zor bi doğum oldu karnıma çıktılar falan teşekkür ederim inşallah gecer
(3,150 puan) tarafından
Kız benimde karnıma cıktı lar 2 kişi ölü em sandım Bi an öldüm dirildim sanki ne zormuş ya bileydim sezeryan olurdum
(11,094 puan) tarafından
Bende öyle nefesimi kestiler bide ikin diyorlar nefes alamiyom nasıl ikinam dedim :D
0 oy
(13,962 puan) tarafından
Kortos jel var canım eczanede satılıyor ben onu sürünce acısı geçti kalmadı dene istersen 
(11,094 puan) tarafından
Acı yok canım ama hep mi öyle kaliyor
(13,962 puan) tarafından
Öylece duruyor canım malesef ama affedersin içeriye giriyor kendisi. Kabız olmamaya dikkat et yoksa acır
(11,094 puan) tarafından
Tamam canım teşekkür ederim
0 oy
(3,459 puan) tarafından
Kuzu aynı problemden bende gittim Dr A ve deri kivrilmasi olduğunu söyledi önemli birşey değil yani 
(11,094 puan) tarafından
Teşekkür ederim canım geçiyor mu peki öyle mi kalıyor hep bisi dedi mi
(3,459 puan) tarafından
Kalıyormuş canım ağrı acı yapmaz çoğu insan karıştırıyor dedi basurla
(11,094 puan) tarafından
Hadi ya :/ teşekkür ederim kuzum sana da geçmiş olsun acımasın da napalim
(3,459 puan) tarafından
Rica ederim canım
0 oy
(9,247 puan) tarafından
Kanama veya kaşıntı varmı?
(11,094 puan) tarafından
Hayir canım ikiside yok afedersin taharetlenirken fark ediyorum sadece
(9,247 puan) tarafından
Yeni baslangıc olabılır suanlık bişey yok ama ilerde kasıntı baslarsa yaktırman gerekir
(11,094 puan) tarafından
Şuan için önlemi yok mu acaba
0 oy
tarafından
Canım o cikintiya hametan merhem sür bolca, her tuvaletten sonra. Birkaç güne geçer inşallah 
(11,094 puan) tarafından
Acısı mi gitti tamamen et parçası da gitti mi canim
tarafından
Et parçası gitti acısı da gitti , bir de soğuk su tutma asla, sürekli duşa gir ılıktan biraz sicak su tut, veya suya otur mümkünse
(11,094 puan) tarafından
Cok teşekkür ederim canım Allah razı olsun denicem dediklerini
tarafından
Ben çok faydasını gördüm inşallah sen de görürsün çok geçmiş olsun
(11,094 puan) tarafından
Cok teşekkür ederim canım
0 oy
tarafından
Neden linclylm 

Bnde hamilikte olmuştu sonra gitti 

Doğumda çok zorlandıgm için cikms ti çok kasinyodu 

1 aya kalmadan geçti doktra gitmdim 
(11,094 puan) tarafından
Benim 5 ay oldu canım doğum yapalı geçmedi daha mı zor oldu da acaba ondan mı
Bilmiyorum canım bazen ne kadar açık yazmışsınız diye lincliyorlar ya çekindim ondan
Dogumum zor oldu evet canim
tarafından
Bir doktra görün bnmki koly di ama ne kadarda olsa ikinrkn oluyor
(11,094 puan) tarafından
Kadın doğuma mi görünmem gerek başka yere mi

İlgili sorular

0 oy
32 cevap 1,369 göst.
31 Ağustos 2022 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 142 göst.
13 Ağustos 2021 Diğer kategorisinde Tuğçe ALATAŞ (662 puan) tarafından soruldu