0 oy
367 göst.
Diğer kategorisinde (1,633 puan) tarafından
Ogledn  sonra aşı olmuştu bugün bnde saat 4 de bnyo yaptırdım ebe yptir veya yaptirma demedi ayin 10 unda 2 kolundan 1 ayağından vurulacakmis aşı akşam bnyo ettir öyle gel aşıdan sonra 3 gün yikanmicak dedi bugünkü aşı için yika yıkama demedi ama endişe ediyorum yine de 

9 Cevaplar

+1 oy
(8,888 puan) tarafından
tarafından seçilmiş

En İyi Cevap
Ilk ay aşısında skıntı olmaz en hafif aşılardan birisi..onemli olan ikinci ay aşısı, 3gun su değmemesi lazm.
(1,633 puan) tarafından
Valla internetten baktım orası da sizin dediğiniz gibi diyor çok saolun içimi rahatlattıniz ♡♡
(8,888 puan) tarafından
Rica ederm geçmş olsn ☺
-Reklam-
0 oy
(3,187 puan) tarafından
Kapanmadan sağlık ocağının arayın.. en doğru bilgiyi onlar verir..
0 oy
tarafından
Nasıl Unutursun kız aşı olduğunu
tarafından
Kızın kaç.aylık 2. Ay aşısı mı eğer ikinci ay aşısıysa 3 gün yıkanmamalı
(1,633 puan) tarafından
Üç gün için ayin 10 unda gitcem akşam dan duş aldiracam öyle dedi bu hep-b aşısı bugün bu aşının 2. Sini oldu
tarafından
Bebeğin kaç aylık
(1,633 puan) tarafından
Bugün  40 günlük
tarafından
Tamam biraz geciktirmişsiniz demekki ama 1. Ay aşısını olmuş 24 saat banyo olmayacak diye biliyorum
0 oy
(1,430 puan) tarafından
Benim ebem 1. Ay aşısında banyo yaptırabilirsin sıkıntı olmaz dedi ama 2. Ay aşısında yaptır getir 3 gün banyo yapmıcak dedi
(1,633 puan) tarafından
O 3 günü biliyorum  ayin 10 unda gitcem ama çok ağladı ılık dus aldirdim rahatladı sanki
0 oy
(12,264 puan) tarafından
Kaç aylık aşısını yaptirdiniz
0 oy
(124 puan) tarafından
Canım onu aşı yeri su almasın iltihap kapmasın diye diyorlar galiba aşı yerini takip et sulanma falan olursa götürürsün yani ben olsam sağlık ocağını arardım bence ara için rahat etsin
0 oy
tarafından

Bir havluyu ütüleyip sıcak sıcak koy aşılı yere bisey olmaz inşallah:)

0 oy
(1,065 puan) tarafından
Bişi  olmaz die biliyorum  ama bir dahaki aşıda 2 bacak bir kol vuruyorlar  3 gün yıkamıyorsun  bebeği  benim kızım  oldu 15 20 gün  önce   kuzumun ayaklarını hareket ettiriken acıyordu sanırım mızıklıodu birde kolunu 2 3 saaat falan oynatmadı normalde cırpınır sürekli ama yavrum tek eliyle cırpındı hep neuseki atlattık biz  calpol şurup  al demişlerdi ama agrısı olmasın die şükür  ateş falan cıkmadı
0 oy
(1,205 puan) tarafından
Ilk asida banyo yapabilir rahat olun hemsirem bize oyle dedi 4 aylik olduk diyer aşılarda suya sokma

İlgili sorular

0 oy
1 cevap 27 göst.
4 Şubat 2024 Aile kategorisinde Myangell (549 puan) tarafından soruldu
0 oy
23 cevap 661 göst.
23 Mart 2023 Diğer kategorisinde Kederlianne (688 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 111 göst.
25 Haziran 2021 Diğer kategorisinde berak (373 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 100 göst.