0 oy
112 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (1,463 puan) tarafından
Kızlar meme reddi yaşıyoruz eds kaşık Biberon silikon uç hepsini denedik ama bı türlü tutmuyo bende sağıp veriyorum. Mama takviyesi de yapıyorum. Manuel pompa var elimde zor oluyo hem bebişle ilgilen hem sağ ev işleri derken günde 1-2 kere anca sağa biliyorum. 25-30cc çıkıyo iki göğüsten de bebeğim 26 günlük acaba elektrikli süt pompasiyla süt artıp kolay olur mu? Bide ikinci ele guvenebilir miyim ki sıfırı 500 lira ama bide olmaması var işin içinde ya bı işe yaramazsa boşa para vermiş olucam. İkinci el alsam hijyenik açıdan guvenemedim de napsam bilemedim

5 Cevaplar

0 oy
(3,150 puan) tarafından
Hiç gerek yok alma bencr
-Reklam-
0 oy
tarafından
İkinci el alma bence de canım elektrikli pompa daha çok süt sağiyor 
0 oy
(1,851 puan) tarafından
Bence bi farki yok ben memnun kalmadim 
0 oy
tarafından
Ben elektrikli kullanıyorum başından beri. Gayet güzel arttırdı benimkini. 30 günlük benim de bebiş. Ama tavsiyem sürekli memeyi de dene. Unutmasın emmeyi. Benimki bir haftadır falan gündüzleri memeyi daha rahat tutmaya başladı. Yavaş oluyor ama ilerleme gösteriyor memeye doğru 
0 oy
tarafından
İkinciye hamileyim bende ilkte manuel ile denedim hem acıtıyor hem az çıkıyodu şimdi elektrikli alacagim trendyola bak 350 TL falanda var yorumları iyi ondan alacağım ikinci el değil sıfır. 

Göğüs pompası için ikinci el almam açıkçası ne bileyim 
(2,758 puan) tarafından
Kiwi marka mi canım baktgn ben kiwi marka aldm daha denemedm ama güzel gibiydi hamileym dahada
tarafından
Evet oydu diğerlerine göre uygun yorumlarda iyiydi
(2,758 puan) tarafından
Tamam teşekkür ederim

İlgili sorular

0 oy
2 cevap 76 göst.
0 oy
3 cevap 54 göst.
14 Eylül 2023 Alışveriş-Hediye kategorisinde sinos2194 (153 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 54 göst.
0 oy
1 cevap 81 göst.
21 Ağustos 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Aysel11 (3 puan) tarafından soruldu

374,697 soru

11,207,927 cevap

34,512 kullanıcı

...