0 oy
74 göst.
Aile kategorisinde (160 puan) tarafından
ben bebişimin elbislerini ütüledim kileri ve salonu temizledim daha cok iş var sizde durumlar ne sancilariniz varmi

3 Cevaplar

0 oy
(8,799 puan) tarafından
Ben de bütün evi dip köşe temizledim. Cam perde mutfak dolabı duvarlar. Her yeri pırıl pırıl yaptım. Artk günlük işleri yapıyorum. Hastane çantasına cocugun kıyafetlerine bişeye dokunmadm daha. İnşallah bu haftasonu da onları ayarlıcam. Erkenden hazır olsun kafam rahat etsin. Bi de buzluğa yemek yapıp koymaya başladım. Doğumdan sonra kolay olsun diye. 
(160 puan) tarafından
masallah sen erken yapmissin aralik kacta dogum doktor bana 10 aralik dedi
(8,799 puan) tarafından
Benim de 20 Aralık gibi inşallah canım. Valla duramadım. Çok şişmeden ağırlaşmadan da büyük şeyleri yapmak istedim. Doğumdan önce de bir kadın çağırıp yine cam dolap sildirirm diyorum. Hiç sevmiyorum aslında başkasına evimi temziletmeyi ama bakalım.
(160 puan) tarafından
cagrcak durumum yok benm malesef o yuzden kendim agir agir yapyorum
(8,799 puan) tarafından
Kendi yaptığın daha güzel olur zaten canım. Hem hareket iyidir. Ben de ilk gebeliğimde kimseyi çağırmadım. Doğumdan iki gün önce cam silmiştim :)
-Reklam-
0 oy
(39 puan) tarafından
Ben hiç bir şey yapamadım kiradayim ev taşıyacaz ne zaman olacağı belli değil doğumdan önce yapmaya çalışıyoruz o yüzden stresliyim. Sadece bebeğin hastane çantası için bir kaç kıyafet yıkadım ama ütülemedim daha 
(160 puan) tarafından
olsun sen yinede cantani hazzir et ve koltuk falan sileceksen sil
(39 puan) tarafından
33. Haftaya giricem gündüz çalışıyorum akşam da pert zaten silsem taşınırken tekrar kirlenmez mi
(160 puan) tarafından
evet kirlenir
(39 puan) tarafından
Ancak çanta hazırlarım o zaman umarım taşınma da doğurmam :⁠-⁠) sizin kaç hafta
0 oy
(271 puan) tarafından
Ben ev temizliğini bitirdim bebisin kiyafetleri 30da yıkadım ütuledim.yerlesdirdim aralığın 1i 2 nasibse Doğumum
(271 puan) tarafından
Maşallah sanada az kalmis yavaş yavaş işlerini bitir canm bebislerin 7ci aydan sonra ne zama  gelmeyi beli olmazmış vaktinde gelsin yavrular inşallah
(160 puan) tarafından
aminn  ilk oglum 39da geldi budami oyle olur
(271 puan) tarafından
insallab sağ selamet gelsinler hepsi
(160 puan) tarafından
amin canm rabbim nasip etsin kucaklarjmiza almamizi
(271 puan) tarafından
Amin inşallah

İlgili sorular

0 oy
4 cevap 84 göst.
13 Aralık 2023 Diğer kategorisinde Derineylem11 (808 puan) tarafından soruldu