0 oy
264 göst.
Diğer kategorisinde (92 puan) tarafından
Merhaba arkadaşlar 1 buçuk yaşındaki oğlum malesef burnunu kırdı  o kadar yıprandım ki gözüm gibi baktığım oğlum 2 dakkikalik bıraktığım yerde masaya düşüp burnunu kırdı şimdilik iyi başına gelipte iyileşme süresi nasıl oldu çok üzülüyorum çok hiperaktif malesef hamileyimde sürekli sigara içiyorum çok yıprandım cok

11 Cevaplar

+1 oy
(130 puan) tarafından
cok.gecmis olsun canim Allah beterinden korusun ama buyuk ogluna uzuluyon kucucuk cana neden sigarayla zarar veriyon yapma cani. benim sadaka verin Allah beterinden korusun diyin oku bol bol sende rahatlarsin ama sogara icme bende tiryakiydim hamilelik testini aldim elime cöpe attim 2 tane cocugum oldu 2. emiyo agzima surmedim ben vermiyim onlara zarar digeri gelen rabbimden olur dedim 
(92 puan) tarafından
Haklısın canım valla bunada hamdolsun beyin kanaması boyun kirigindan çok korktuk ama şükür bişey çıkmadı inşallah yavrum iyi olur sigarayı birakcam
(130 puan) tarafından
birak canim birak o yavrum sana muhtac senin sagligina muhtac simdi nasil ictim su pisligi diyorum en azindan cocuklarima karsi o konuda vicdanim cok rahat bide oyle dusun
-Reklam-
+1 oy
tarafından
Yani yanlış anlama da hamilesin daha karnındakini sakinmayip sürekli sigara içiyorsun 
0 oy
(7,317 puan) tarafından
Bende kırdım burnumu ama doktora gıtmedim 2 sene ağrısını cektim şükür geçti ağrısı eskisi gibi burnum şuan
(92 puan) tarafından
Hadiya çok geçmiş olsun şuan oğlum doktor göz altımin da iki gün oldu kirdi ama genel durum iyi
(7,317 puan) tarafından
Ben gitmeye çok korktum amanıyat olurum dıye eşim çok ısrar eti ama istemedim
0 oy
(4,651 puan) tarafından
Oy çok geçmiş olsun kuzuya. Tez vakitte iyileşir inşallah 
(92 puan) tarafından
Amin inşallah bacim saol
0 oy
(6,441 puan) tarafından
Geçmiş olsun canım ama şu sigarayı içmesen olmaz mı karnındakini düşün 
0 oy
(679 puan) tarafından
Geçmiş olsun lütfen sigara gebeliginizde sigara içmeyin bebeğe çok zararı var sabredin 
0 oy
tarafından
Çok geçmiş olsun canım istediğin kadar ilgilen dikkat et ama olacağı varmış üzme kendini iyilesir 
0 oy
tarafından
Çok gecmiş olsun. Benim eltimin oglu bebekken koltuktan düşmuştü o zaman ne yaptar bilmiyorum ama şimdi 10 yaşında burnundan konuşuyo sanırım ameliyat olması gerekmiş
(92 puan) tarafından
Suanlik oğlumda nefeste alıp verişte sıkıntı yok normal.konusuyor.ama.ilerde.ne olur blmiyorum ya olursa mecbur ettircem
0 oy
(13,825 puan) tarafından
Çok geçmiş olsun ☹️☹️☹️
0 oy
(6,668 puan) tarafından
Çok geçmiş olsun ya bı anlık dalginlikla herşey oluyor valla 
0 oy
(160 puan) tarafından
kirildigini nasil anladiniz
(92 puan) tarafından
Çok kanadı canım ya
(160 puan) tarafından
bnm oglumunda kanadi ama sildim bidaha kanamadi kirik olsa devamlimi kaniyor
(92 puan) tarafından
Canım benim oğlum çok kötü düştu baya kan geldi durmadı normalde de düşüp kanardi ama bu çok farklıydı diğer düşmeye göre sizde kırık yokdur
(160 puan) tarafından
gecmis olsun toparlar daha kucuk kaynar kemigi

İlgili sorular

0 oy
14 cevap 386 göst.
10 Eylül 2022 Diğer kategorisinde Zoli (796 puan) tarafından soruldu
0 oy
18 cevap 447 göst.
10 Eylül 2022 Diğer kategorisinde Zoli (796 puan) tarafından soruldu
0 oy
10 cevap 291 göst.
15 Eylül 2023 Diğer kategorisinde Yasmengungor (1,210 puan) tarafından soruldu