0 oy
133 göst.
Diğer kategorisinde (23 puan) tarafından
Anneler, 2 buçuk yaşında oğlum var ve 7 aylık hamileyim. Doğumum kışa denk geliyor. Oğlumun bebek arabasi var ama tekerlegi ve fren sistemi bozuk idareten kullandım. Yaz geldiğinde oğlum 3 yaşında kızim ise 6 aylık olacak. Benim oğlum biraz kıskançtır arabada gezmeyi de sever. Acaba diyirum iki çocuğum için ikiz bebek arabası alsam kullanışlı olur mu? 3 yaşındaki çocuğa uugun olur mu? Bu şekilde kullanan oldu mu hiç aranızda? Fikriniz nedir?

5 Cevaplar

0 oy
(118,473 puan) tarafından
kardes aparati al
(343 puan) tarafından
O nasıl bisey canim
dur foto atiyim
-Reklam-
0 oy
(6,668 puan) tarafından
Ay gerek yok ya zaten diğeri 3 yaşına gelmiş nerdeyse 
(23 puan) tarafından
Yazın ikisiyle birlikte dışarı çıkınca büyük olanla nasıl yürürüm diye endişe ediyorum. Elimi tutmuyor peşinden koşturuyorum, hem araba hem çocuk nasıl kontrol ederim. 2,3 çocuklu annelere gıpta ediyorum
0 oy
(2,926 puan) tarafından
3 yaşına geldi zaten taş çatlasin en fazla 5 6 ay daha oturur bence bunun için ikiz bebek arabası alma boşuna masraf. Ha araları 15 16 ay olsaydı o zaman mecbur arkadaşımın oğlu 15 aylikti 2nci dogduğunda 
0 oy
(3,151 puan) tarafından
Valla ben yaptım. İkinci kızım doğduğunda diğeri 2 yaşındaydı. Başlarda tek arabaya bebeği koyup kızı yurutuyordum ama çabuk yoruluyordu kıskançlıktan ziyade. Baktım olmuyor gittim ikiz arabası aldım yanyana koltuk baston tipi olanlardan ama iyisinden aldım sağlam olsun diye. Biri 3 diğeri 1 yaşında öyle kullandım biraz sonra 4 ve 2 yaşına geldiler herkes ikiz zannediyordu zaten ayni giydiriyorum kıyafet kavgası yaptiklar için ikisi de kız olunca. Ama zor biraz geniş oldug için kaldırımda vs gitmek zor itlemek daha zor sonuçta iki araba sürer gibi oluyo tek araba kadar hafif ve kolay kontrol edilmiyor yani sadece 30 kg zaten çocuklar oluyo aranın agriligi çanta alışveriş poşeti vs olunca sepette 50 kiloluk arabayı ittirmek zor geldi ben zaten 41 kiloyum :) sonra kaldırdım ikisini de yürütmeye başladım işte şuan biri 3 buçuk diğeri 5 buçuk yaşında 6 aylık oğlum var şimdi de sadece onu arabaya koyuyorum kızları da iki taraftan arabaya tutturup öyle gidiyorum :)
0 oy

image

burda cok var boyle turkiyede bi arkadasima gosterdim almadi ama yaptirri tahtadan tekerlerini falan aldi vidalatti cok kullanisli hem buyuk olan kiskanmaz hemde tutunup gittigi icin ona eylenceli gelir

İlgili sorular

0 oy
6 cevap 217 göst.
21 Haziran 2021 Diğer kategorisinde Ranamiran42 (15 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 100 göst.
26 Temmuz 2022 Aile kategorisinde Gamze2247 (1 puan) tarafından soruldu
0 oy
12 cevap 320 göst.
25 Nisan 2022 Aile kategorisinde Acemi anne36 (1,334 puan) tarafından soruldu
+1 oy
7 cevap 437 göst.