0 oy
430 göst.
Diğer kategorisinde (6,225 puan) tarafından

image

Ufak ufak kan var.doktor devam ederse getir dedi. Başına gelen var mı 

7 Cevaplar

0 oy
(279 puan) tarafından
Post yukari .
-Reklam-
0 oy
(636 puan) tarafından
Benim bebeğimde sadece iki damla oldu doktorum direk getir alerji olabilir dedi süt diyeti verdi bebeğimede alerji maması aksatmayin benim doktorum hiç demedi bidaha olursa getir falan olmadida  zaten ama yinede diyet yapıyoruz pek inanmıyorum alerji olduğuna ama sizin fazla kan bence götürün 
(6,225 puan) tarafından
Bu kan ilacını kullandım böyle oldu yarın götürücem test yapacağım
(636 puan) tarafından
Bende kan ilacı kullandım 3. Günün sonunda 2 damla kan gördüm doktor oladabilir olmayada dedi direk süt diyeti verdi
(6,225 puan) tarafından
Sağ ol canım bilgi için. Bu kan ilacını artık kullanmam ve süt ürünleri tüketmicem 1 hafta denicem bakalım umarım bir sıkıntı olmaz. Allah herkesin evladına sağlıklı uzun ömürler versin.
(636 puan) tarafından
Amin amin inşallah canım
0 oy
(593 puan) tarafından
Bu kakayi nerde görsem tanırım inşallah sizin öyle değildir bizim süt alerjisi vardı aynı böyleydi cıvık mukuslu kanlı bi doktora danış derim 
(593 puan) tarafından
Kolay kolay kesilmez emin ol sabırlı ol . Koca süt kanalları sadece üç kaşık süt için üretim yapmaz sen bol su tuket morelini yüksek tut inşallah geçer
(636 puan) tarafından
İnşallah canım inşallah vaktini aldım hakkını helal et teşekkür ederim
(593 puan) tarafından
Estağfurullah canım ne zaman olursa
(636 puan) tarafından
☺️❤️☺️❣️ çok teşekkür ederim
(593 puan) tarafından
Ne demek rica ederim:)
0 oy
(1,943 puan) tarafından
Aynısını yasadm canm direk o kan ilacini bırak ben bırakır bırakmaz duzelmisti
(6,225 puan) tarafından
Bende öyle düşünüyorum daha içirmicem zaten bu ilacı kullandıktan sonra oldu sağ ol cevap için Allah razı olsun
0 oy
tarafından
Kullanmayın ya şu damlayı.

İçeriği berbat. Özel kan damlası al. 
(6,225 puan) tarafından
Evet öyle yapıcam daha da kullanmam zaten.
tarafından
Ocean microfer al. O güzel. Hem kıyafetlerinde leke bırakmıyor. Hemde dişlerinde leke bırakmıyor.
(6,225 puan) tarafından
Sağ ol canım
0 oy
(40 puan) tarafından
Bizim de sağlık ocağının verdiği kan damlası ve d3 kullanırken geliyor du. Alarji diyen oldu ama ben bunlardan şüphelenip değiştirdim d3 ü ocean aldım demiri de bestiron sonra bidaha olmadı şükür 
(6,225 puan) tarafından
Sağ ol canım evet öyle diyorlar daha kullanmam onları
0 oy
(657 puan) tarafından
Mesajlarınızı okudum. Birkaç şey söylemek istedim. Kakada kan alerji için çok ciddi bir belirti. Gözle gördüğünüz kanama ciddi bir uyarıdır. Genelde kakada gizli kan olur. Gözle görmezsiniz ama bebeğinizin bağırsakları kanar. 1 hafta süt ürünlerini keserek diyet yapmış olmazsınız. Alerji diyeti kapsamlı bir diyettir. Bir çocuk alerji doktoru ile birlikte ilerlemeniz gerek. Mesela bebeğimin bağırsak tepkili süt alerjisi vardı. 8 ay çok katı diyet uyguladık. Doktorumuz diyeti yeni yeni açıyor. Bizim kendi diyenimiz söylememin bir anlamı da olmaz çünkü sizin hikayeniz mutlaka farklı olacaktır. Süt ürünleri yasak olunca aslında yediğiniz herseye dikkat etmeniz gerekiyor. Çünkü aklınıza gelmeyen şeylerin içinde bile süt proteini bulunabiliyor. Buna eser miktardaki oran da dahil. Alerjik belirtilerin geçmesi için doktorumuz 3 hafta tek tip beslenmeye geçirmişti bizi. Sonraki süreçte süt ve süt. Ürünleri yanında dana eti, yumurta, yağlı kuruyemisler, soya yasaktı. Karmaşık bir hal alabiliyor bu diyet işleri. Mutlaka düzenli alerji doktoru ile görüşün. Tedavisi doğru yapılmamış proktokolit bağırsak sendromlu bebekler ileride astım, cilt alerjileri vb gibi ömür boyu çekecekleri alerjilere sahip oluyor maalesef. Doğru yaklaşım çok hayati. 
(6,225 puan) tarafından
Canım sağlık ocağının verdiği kan damlasından kaynakliymis onu bıraktım düzeldi. Yazdığın için teşekkür ederim başkalarının işine mutlaka yarayacaktır.
(657 puan) tarafından
Onu hiç kullanmadım. Peki bırakınca egzamasi xa düzeldi mi?

İlgili sorular

0 oy
3 cevap 150 göst.
3 Eylül 2022 Diğer kategorisinde Nzl123 (114 puan) tarafından soruldu
0 oy
11 cevap 213 göst.
2 Nisan 2022 Diğer kategorisinde Merveee3427 (507 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 151 göst.
23 Ocak 2022 Diğer kategorisinde Hazall (57 puan) tarafından soruldu

377,939 soru

11,312,500 cevap