0 oy
130 göst.
Diğer kategorisinde (22 puan) tarafından
Kızlar19 gun oldu dogum yapali 1 bucuk yasindada bi oglum var tekim ikisinede kendim bakiyorum ev işleri yemek cocuklar cok yoruluyorum esimin bizimle hic alakasi yok isten gelir karnini doyur odaya cekilir telofandan biseyler izler bende tek basima cocuklarla kalirim biri susuyo biri basliyo birinin sesine biri kalkiyor surekli aglama sesleri surekli huzursuzluk uykusuzluk cok bunaldim yoruldum cocuklari tek ben yapmisim gibi bunlarda katkisi yok bari benimle biraz sohbet etse iyi gelecek ama konusmaya calistikca duymuyo beni telefona oyle bi kilitleniyor ki sonra cocuklarin seslerinden hareketlerinden rahatsiz oluyo postaliyo odadan geri bizi bu çocuklar nasil buyucek nasil bas edecem altindan kalkacam bu sorumlulugun cok zorlaniyorum bi nasilsin diye bile soranim yok cok bunaldim :((

2 Cevaplar

0 oy
(73 puan) tarafından
Rabbim yardımın olsun canım merak etme her zorluğun bir kolaylığı vardır eşinede söyle yardımcı olsun sana tek kendin yapmadın ya
-Reklam-
0 oy
(800 puan) tarafından
tarafından düzenlendi

Ben gurbetde iki bebek bakıyorum kesinlikle keraat vakti ne kendin uyu nede bebeklerini uyut 6 buçuk gibi güne başla namazını kıl bebeklerini uyandır ...keraatde uyumak hem insanı delirtir... hem çok sağlıksız dır... hemde 1 buçuk olanın aksiliği ordan geliyor dur 

Erken kaldır yaşı 1 buçuk olan  yavrunu 10.buçukda hemen uyur öğlen uykusuna koyn14.00 kadar uyusun uyur... Ordan sana 4 saat kçboşta kalırsın 

Akşamda 8.30 gibi yatağa koy 9 da uyusun 1 buçuk yaşında ki yavrun

Yenidoğan tavsıye veremeem bırtnm biliyorsun onun düzeni olmaz 

Nasıbe yenidoğan da 9 uyur ise öyle kafayı dinlersin ki bırtnm canım içi 

Ben 2 bebeğe bakarken hüngür hüngür ağlıyordum ama kurtuluşu burda buldum 

Sende gir yatağa yeminle dinle kafanı 
Saat 9 da bir buçuk olan yavrunu uyutmaz isen uyutmadığın için ağlar başka bir şey için ağlar onu aradan çıkar 

Balık yağı helal bulursan al vitamin helal sertifikalı bulursan iç pekmez mutlaka bir kaşık iç 
Yeni doğum yaptın kafan az çalışır kafan karışık olur 
2 bebeğin var tek bakıyoruz böyle bir lükslupumuz yok hasta olamayız

İlgili sorular

0 oy
33 cevap 440 göst.
5 Ağustos 2023 Diğer kategorisinde sevda960707 (8 puan) tarafından soruldu
0 oy
13 cevap 296 göst.
5 Nisan 2023 Diğer kategorisinde Yasmengungor (1,210 puan) tarafından soruldu
0 oy
19 cevap 540 göst.
6 Kasım 2022 Diğer kategorisinde Fatmayaren (876 puan) tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 135 göst.
9 Mayıs 2022 Yemek-Tarifler kategorisinde Adanalibelammm (144 puan) tarafından soruldu

378,071 soru

11,316,008 cevap

34,757 kullanıcı

...