96 göst.
(2 puan) tarafından

Arkadaşlar 24 günlük bebegim var ortalama her gün kusuyor bunun için normal diyen var cevremde ama günde 1 yada bazen 2 kez çok şiddetli kusuyor diğerleri de kesik kesik emdikten sonra cikiyor ağzından anormal bir durum olabilir mi ??

4 Cevaplar

0 oy
tarafından

Emdikten hemen sonra ağız dolusu çıkarıyor mu kesik yoğurt gibi 

(2 puan) tarafından
O günde bir kez oluyor yetişkin insan gibi kusuyor ağız dolusu diğerleri de azar azar emdikten 5 10 dk sonra cikariyor
tarafından
8 aya kadar bebek kusarmış öyle balgamlı falan değilse şiddetli değilse normal
(2 puan) tarafından
Yandık o zaman desene yani balgamli bisey yok şuan çok emdiği için belkide fazlasını çıkarıyor da olabilir
tarafından
Kesinlikle balım ablam derki bebek işine yarayanı sindirir gerisini kusarmış :)
(2 puan) tarafından
Onlar şimdi den işini biliyor o zaman folik asit bebeleri :))
0 oy
(114 puan) tarafından

Valla daha bugün doktordan geld8m seninki yine iyi her emmeden sonra 3 4 kere şiddetli cikariyo doktor da hiç birşey yok dedi kilo alimi normalse pek önemsemiyorlar kusmayi

(114 puan) tarafından
Öyle canım inşallah sağlıklı olsunlar da temizleriz yeterki :)
(114 puan) tarafından
Bide doktor maflor diye bi damla yazdı bakalım iyi gelir insallah
(2 puan) tarafından
Aynen canım subatta kontrolumuz var tekrar soluycem doktora bakalım bende ne diyecek
(399 puan) tarafından
Eğer her emmeden sonra oluyorsa reflüsü olabilir ama günde 2 defa oluyorsa sorun yok bazı bebişler obur oluyor ve doyma hissi olmadığından sindirilmeyen sütü mide dışarı atıyor normal bir durum
(2 puan) tarafından
Yani belli olmuyo bazen her emmeden sonra ufak çıkarıyor bazen de normal çıkarmıyor inşallah reflüsü yoktur
0 oy
(1,637 puan) tarafından

valla kizim 1 yasina kadar kustu cnm kucagma almaya korkuyodm drek ckaryodu doktira götürdüm bseyi yok dedi heryer batyodu iste:)

(2 puan) tarafından
Ay sorma canım ya yatak yorgan koltuk kıyafet ne varsa her gün batıyor çamaşır yetistremiyorum resmen artık:))
(1,637 puan) tarafından
blmezmiyim boylarndan buyuk isleri var:)
0 oy
(2,095 puan) tarafından

Benim oğlum 22 günlük 1 haftadır kusuyor bazen çok az bazen şiddetli normal diyorlar yoksa hastaneye götürecektim 1 ayımıza az kaldı gideceğiz hastaneye 6.aya kadar kusarmış öyle diyorlar.

(2 puan) tarafından
Herkes böyle dediğine göre o zaman anormal bi durum yok Inşallah öyle gözüküyor canım
(2,095 puan) tarafından
İnşallah canım ben çok korktum herkes öyle deyince rahatladım gene de içimde bişey var rahat değilim Allah korusun herkesin aklınada çok bakmamak lazım.

İlgili sorular

6 cevap 126 göst.
21, Haziran, 21 Bayanelmas⚘ (3,741 puan) tarafından soruldu
6 cevap 117 göst.
26, Mayıs, 26 Çilek kiz (77 puan) tarafından soruldu
3 cevap 94 göst.
30, Nisan, 30 GIZLI KULANICII (279 puan) tarafından soruldu
5 cevap 114 göst.
22, Nisan, 22 tülayldiz (3 puan) tarafından soruldu

113,525 soru

2,912,958 cevap

8,790 kullanıcı