0 oy
153 göst.
Diğer kategorisinde (10 puan) tarafından
tarafından kapalı
Oğlum 1 yaşına yeni girdi 1 hafta olacak sütüm olmadı mama kullandık hala kullaniyoruz ek gidya 4 üncu ayda başladık şimdi mamayı gece yatmadan bide sabah kalkinca içiyor eşim artık almayacam mama süt Alaçam süt içir diyor ama sağlık ocağındaki hemşiremizde biraz küçük kalmış süt bu çocuğa iyi gelmez fos kilo yapar mamaya birazdha devam etmen gerekiyor dedi söylüyorum kavga ediyoruz almam git alabiliyosan al ozaman kndin ben sütünü alır geçerim diyor bağırsakları nasıl kaldıracak sütu biraz minyon Küçük kaldı Bebelac kullandık içine cicibe attım hep ne yapmam gerekiyor nasıl olacak annesi yüzünden böyle oldu eşim annesi mama yaramaz artık alma süt al diyor onun aklıma uyuyor kavga ediyrouz Bebek bakım bölümün de yardımcı olmadilar bnde bura geldim
notu ile kapatıldı: Soru başlığı sorunuzu kısaca özetleyecek şekilde belirlenmelidir. Bu tarz soru başlıkları platform kullanışlılığını azalttığı için soru kapatılmıştır.

1 cevap

0 oy
(403 puan) tarafından
Devam sütü var hem mineralli hem vitaminli diğer sutlere göre ondan al canım 
(10 puan) tarafından
Ne yazıyor bebek devam sütumu yoksa normal sutmu ve nasıl verecem yarı su yarı sutmu cicibede koysam olurmu
(6,047 puan) tarafından
Devam sütü yazıyor uzerinde
(10 puan) tarafından
Buldum yarı su yarı süt olarakmi verecem çocuğa dokunmayacakmi bu ya
(403 puan) tarafından
Hayır su karıştırma icebileceği kadar ısıtın icirin geri kalanı dolaba koy dokunmaz ama ilk bı az ver dene
(10 puan) tarafından
Dha önce muzlu süt falan içti sevdi ama bu nasl klur blmem
-Reklam-

İlgili sorular

0 oy
4 cevap 100 göst.
20 Ocak 2024 Diğer kategorisinde Gullu00 (92 puan) tarafından soruldu
0 oy
15 cevap 348 göst.
17 Şubat 2024 Diğer kategorisinde Papatyalar (1,103 puan) tarafından soruldu
+3 oy
13 cevap 714 göst.