0 oy
664 göst.
Diğer kategorisinde (1,696 puan) tarafından
Kizlar bebeğinizin 11. Hafta ultrason görüntüsü elinde olan bana fotosunu atabilir mi nolur 

6 Cevaplar

0 oy
(3,881 puan) tarafından
Hayırdır inşallah noldu kız 
(1,696 puan) tarafından
Benim bebegin gelisimine önceki haftalarda durmuş dediler de kiyaslicam elinde olan atsın nolur kafayı yicem
(3,881 puan) tarafından
Kalp atisini dinletmediler mi kuzum başka doktora da görün tek doktorda kalma
(1,696 puan) tarafından
Göründüm kalp atışı yok kan da geldi kesin ölmüştür dimi
(3,881 puan) tarafından
Sağlıklı gebelik değilmiş demekki kuzum ondan kalbi durmuştur rabbim sabır versin
(1,696 puan) tarafından
Amin canım sağ ol
-Reklam-
0 oy
(2,047 puan) tarafından
Yarın atsam olur mu canım ya arabada kalmıs eşimde işte
(1,696 puan) tarafından
Olur canım çok sağ ol
(2,047 puan) tarafından
Canım benımkıde şuan adet tarihine göre 14 haftalık falan olması gerekıyo ama 11 haftayla uyumlu belki senınki de öyledir, benımki raz değişik
(1,696 puan) tarafından
İşte bunlari duyunca acaba benimki de mi oyleydi diyorum keşke bekleseydim diyorum aldılar benimkini çoktan :(
(2,047 puan) tarafından
Yaaa canımm :( hayırlısı olsun eğer durmuşsa gelişimi doktorların bildiği vardır üzme kendini yarın atarım öğlen gibi canım
(1,696 puan) tarafından
Sağ ol canım
0 oy
tarafından
Tatlım şimdi fotoğraf yok ama kalbi durdu dedilersr baska bir doktora daha git. Hakkınızda hayırlısı olsun 
(1,696 puan) tarafından
Sağ ol canım gittim o da aynı şeyi söyledi
tarafından
Ben de ilk bebegimi o sekilde kaybettim kalbi durmustu. Simdi kızım kucağımda şükür. Oyle bir sey varsa da cok uzmemeye calis kendini. Allahim hayırlısını versin
(1,696 puan) tarafından
Allah bağışlasın, nasıl kurtulucam bu psikolojiden bilmiyorum
tarafından
Canim benim cok zor ama hayırlısı buymuş diyeceksin. Allahtan gelene razıyız. Bırakma kendini.
0 oy
tarafından
Çok üzüldüm cnm bende. 7. Haftada durmuştu iki hastaneye gitmiştim aynı anda sonra kürtaj oldum seninki büyükmüş ama
(1,696 puan) tarafından
Gelişimi 7. Haftada kalmış diyorlar, geçmiş olsun sana da canım
tarafından
Sağol cnm aradan 3 yıl geçti kızımdan sonra olmuştu şimdi 9 aylik paşam var.uzulme sağlıklı olsaydi kalırdı seninle
(1,696 puan) tarafından
Sağ ol canım Allah bağışlasın
0 oy
tarafından

image12 haftalıkken canım olursa? bi de bilgileri yazmıyo burda o haftadaki gelişim bilgilerini istersen yazabilirim. sorun ne hayırdır?

tarafından
bulamadım yarın atarım kuzum ben de
(1,696 puan) tarafından
Zor oluyor geçmiş olsun canım
(1,696 puan) tarafından
Çok iyi olur açelya Allah razı olsun
tarafından
canım şimdi bulup baktım 7+2 ama inan atmaya değmez minicik bir top halinde benim o dönem 1 hafta geç döllenmem de vardı 8. haftada biraz daha şekilliydi ama yine de bu attığımla kıyaslanamaz şekilsiz embriyoydu yani
(1,696 puan) tarafından
Hm tamam canım sağ ol
0 oy
(2,047 puan) tarafından

image

canım biraz geç oldu kusuruma bakma gündüz misafirim vardı cok telaşlıydım şimdi atabildim, sadece bunlar yazıyor baska bilgi yok
(1,696 puan) tarafından
Tamam canım çok sağ ol

İlgili sorular

0 oy
4 cevap 133 göst.
0 oy
2 cevap 74 göst.
24 Kasım 2023 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 155 göst.
24 Kasım 2023 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy