0 oy
447 göst.
Moda kategorisinde (216 puan) tarafından

Ben tesettürlüyüm ama saçımla çok ilgilenirim uğraşırım ama sonrasında gelen pişmanlık ne gerek var zaten kapalısın diyorum kendi kendime aldığım bakım ürünleri makinalar boyalar çok gereksiz geliyor yaptıktan sonra tabii şimdi de boyatmak istiyorum onada bin küsür diyor hastalık gibi bir şey oldu artık kıyamıyorum pişman oluyorum yapıyorum da

26 Cevaplar

0 oy
(7,623 puan) tarafından
Yani eşim isterse yaptırırım belki de ben istemiyorum. Kendim istesem onu da yaptırırım bu arada. Bakım yağları filan alıyorum ama boyama yaptırmadım hiç
(216 puan) tarafından
Eşim istiyor diye bir şey yapmadım hahaaa kendim isterse yaparım cnm bu beden senin sonuçta
(7,623 puan) tarafından
Ben istesem yaparım ama istemiyorum dedim ya zaten. Biz şöyle eşim isterse onun için de yaparım ara ara
-Reklam-
0 oy
(1,096 puan) tarafından
Bende çok seviyorum saçımla ilgilenmeyi kuaföre kızıla boyatmıştım bir kere sadece onda pişman oldum bende yapardım aynısını diye :))  ama ombreye falan verdiğim ücrete acımam şahsen :))evin içinde açık oluyoruz zaten sürekli pişman olma bence bazen maşa yaparim bazen düzlestiririm terapi gibi oluyor genelde 
(216 puan) tarafından
Aynen beni çok rahatlatıyor değişiklik yapmak ama çok ücretli oluyor
0 oy
(8,958 puan) tarafından
Bende çok ugrasip ilgilenmiyorum sacimla kendi hoşuma gidiyor bakım ürünleri falan alırım ama boyayi evde kendim yaparım kuaför pahalı geliyo 
(216 puan) tarafından
Evet pahalı ama güzel yapılıyor
0 oy
tarafından
Hiç alakası yok ben nasıl mutluysam öyle ben saçımı başkası beğensin diye boyamıyırum ki ha eşimin beğenmesi ilgi göstermesi elbette hoş tesettürlü kadınlar da çok bakımlı olabilirler hatta olsunlar da 
(216 puan) tarafından
Bende kendim için yapıyorum ana çok para harcanıyor onu demek istiyorum sadece evde açığız sonuçta
tarafından
Olsun kız kendimiz için değmez mi
0 oy
(6,053 puan) tarafından
Ben yapiyorum esim goruyor sonucta en son kızıl yaptım iyice aksin sariya donecem ☺
0 oy
(3,226 puan) tarafından
Benim bir manikur ustam var. Saçlarını röfle yaptırdı geçen. Zaten hep bakımlı. Ve kapalı
0 oy
tarafından
Bende bunu anlamiyorum. Kaç gündür postlar aciliyor. Tesetturluyum ama evde şoyle giyiniyorum falan diye  . Tesetturluyum diye bakımsız mi olcaz .  İnsanın içinden gelmeli bazı şeyler. 

Saç bakım ürünleri Alırım tabi tesetturluyum diye saçim bakımsız mi kalsın.?

Saç bakım yaği 

Saç bakım kremi.

Sprey saç kremi vs hep kullanırım.

Saçimida boyarim.

Disardakiler için yapmiyorumki. En başta kendim için sonra kocam için yapıyorum. Kendimi bakımlı görmek hoşuma gidiyor. 

Saçlarimi evde fırsat buldukça duzlestiririm kiviririm 
tarafından
Katiliyorum bu tur postlar cok sacma
0 oy
tarafından
Ne gerek var olur mu ay,bakım her zaman şart 
0 oy
(636 puan) tarafından
Ben üstelik platin sarısı ve botoks falanda yaptiririm
(216 puan) tarafından
Bende onu düşünüyorum şu an
0 oy
(14,837 puan) tarafından
Valla saçlarım çok hassas ve az. Eğer sağlıklı saçlarım olsaydi neler neler yapardım. Ben de tesettürlüyum. Hem kendim hem eşim için . 
0 oy
(4,860 puan) tarafından
Ben tesettürlü değilim yengem tesettürlü ama benden daha çok özenir saçına başına :D çok özeniyorum sizin gibi hevesli insanlara 
0 oy
(12 puan) tarafından
Zaten dinimizde dişariya süslenmek haram yanliş fikirlerdesin canim evinde eşine süslenip püslenceksin dişariya deil yaptigin saç makyaj giyim hep eşine özel olacak dişariya deil 
0 oy
tarafından
Kendine bakmak için illa açık olman şart değil. Tesettür bunların hiç birine engel değil bence. Eşimden hiç bir zaman böyle bir beklenti görmedim ama ben her zaman bakarım kendime. Kendi kendimin kuaförü olurum kısacası. Ama bunu başkası için değil önce kendimi önemsediğim için yaparım. Çünkü ben çok değerliyim :) 
0 oy
(7,191 puan) tarafından

Değişiklik iyidir ;) ben aynaya baktıkça mutlu oluyorum. Kızıl şuan saçım dipleri gelmeye başladı dip boya yaptıracam sevdim bu rengi

0 oy
(5,108 puan) tarafından
Hiç de pişman olmam ombremi yenilemem gerekiyor keratin bakımı yapmayı da düşünüyorum oğlumu bırakmak için annemin gelmesini bekliyorum. Ama ben öyle çok bakım ürünü kullanmam arada mor şampuan kullanırım, saç kremi, saç spreyi bir de duşa girmeden önce haftada bir Hindistan cevizi yağı sürerim 
0 oy
tarafından
saçımı boyamayı sevmıyorum açıkken de bı ıkı kez boyadım sac rebgıme yakın tonlardı ama bakımın kapalı acık olmakla alakası yok kı kapalıyız dıye bakımsız mı gezelım
0 oy
(1,405 puan) tarafından
açık olanlarda baskasi için yapmıyor bakımını kendisi için yapıyor. ben de tesettürlüyum boyadan yaparım bakımda. bence yapmaya devam et. 
0 oy
(1,331 puan) tarafından
Kapali degilim ama com imreniyorum kendine bakan hanimlara makyaj olmadan da bakimli duruyorlar belli oluyor insanin icinden nasil geliyorsa oyle olmali bence 
0 oy
tarafından
Eşim boyayı sevmez yoksa ben de sarıya boyamak isterdim ama bakım falan yaparım saçlarımı her gün tararım evde şekil veririm 
0 oy
(8,594 puan) tarafından
Bunu kendini iyi hissetmek için yapıyorsun cnm ne yani Bi insan kapalı diye kendine bakamaz mi bakim yapamaz mı ayrıca evin içinde aciksin ki zaten evin içinde saçını açman gerekiyor saçının diplerinjn hava alması için aksi halde sürekli kapatırsan dökülür saçların hiç vicdan azabı çekme sakın kapalisin zaten ne gerek var diye aynaya baktığında kendini iyi mutlu hissetmen çok önemli unutma Bi evde kadın mutluysa este cocuklarda mutlu olur :))))

İlgili sorular

0 oy
53 cevap 860 göst.
18 Haziran 2022 Alışveriş-Hediye kategorisinde Mina gozde (2,671 puan) tarafından soruldu
0 oy
18 cevap 290 göst.
16 Mayıs 2022 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
13 cevap 559 göst.
19 Mayıs 2020 Güzellik-Bakım kategorisinde 123gunes (26 puan) tarafından soruldu
0 oy
45 cevap 710 göst.
18 Ocak 2024 Aile kategorisinde Meldaaaaa (304 puan) tarafından soruldu

377,326 soru

11,291,892 cevap

34,710 kullanıcı

...