0 oy
480 göst.
Aile kategorisinde (782 puan) tarafından
1 senedir bebek istiyoruz ama olmuyor adetlerim evlendikten sonra duzensizlesti 2 ayda bir oluyorum artik onceden duzenliydi meger yumurtalarim yeterince buyumediginde mis klomen kullandim 10mm d kalmis ekimde adet oldum kasimda olamiycam heralde araliktaki adeti bekliyorum doktora git.ek icin obur adet olunca gel dedi ama eger araliga akdar olmazsam olamadim diye gidicem bir sure adet olmam icin igne falan yapacak sonra yumurtam buyusun diye ugrasacak nasil bir surec bekliyor beni bilmiyorum ama cok gucsuzum artik arkadaslarim geliyor elimi karinina koyuyorum pit pit tekme atiyor bebekleri okadar cok icerliyorum ki onlara belli etmesemde gece yatinca cok dusunuyorum ruyalarimda bebek oldugunu goruyorum aglaya aglaya dua ede ede uyuyorum her gece hic bir zaman isyan etmedim etmem de rabbim zamanini belirlemistir elbette ama bu ozlem baska bu hasretin acisi cok tedavisiz birsey degil ama her test negatif cikinca basima kaynar sular dokuluyo artik inanmiyorum hamile olup bir bebek dogurucagima onceden hayal kurardim artik kurmaya mecalim yok ne yapicam ben cok gucsuzum yardimci olun iyi gelcek birseyler soleyin nolur 

10 Cevaplar

0 oy
tarafından
Burda senin sınavın başlıyor tevekkül edip kabul edersen Allah surprizler çıkarır karşına sadece bekle sabırla 
-Reklam-
0 oy
(2,849 puan) tarafından
Rabbim en kısa zamanda sana da nasip etsin canim herşeyin bi zamanı vardır 
0 oy
(2,604 puan) tarafından

Olcak cnm merak etme burda o kadar okudumki tup bebege basliycakken aniden hamile kalanlar catlatma ignesi vurulcakken hamile kalanlar sadrce kendini strese sokma 1 yil dedigin neki insanlar 6 7 yil korunuyolar hayatimizi yasiycaz diye kafana cok takmamaya calis cnm zor bilyorum ama sık disini gerekli tedaviyi gordukten sonra insallahh guzrl haberlerini aliriz cnm merak etme daha onunde bi hayat var strese girme :)

(782 puan) tarafından
Insallah dogru soyluyosun kuzum
0 oy
(7,935 puan) tarafından
Arkadaşımın 12 yıl bebeği olmadı. Onların ırsiymiş. Ablasınında yokmuş. Tedavi oldular. Ablasının geçen sene ikizleri oldu. Bu sene de arkadaşım ikizlere hamile. Allah geç veriyor tam veriyor.

Allah sana da bebek nasip eder inşallah. 
(782 puan) tarafından
Ay ne guzel cok sevinmislerdir ya kiyamam insallah canim yoklugu cok belli elimiz kolumuz bagli bekleyip dua etmekten baska birsey gelmiyor elimizden
0 oy
(79 puan) tarafından
Cnn hiç üzülme derdi veren allah dermanını da verir elbet zamanı vardır benimde 3 yıl olmadı 3 yıl çok istedik bir oğlum oldu onu kaybettik şimdi ikiz kızlarım vr çok şükür normal kaldım ikisine darısı sana olsun inşallah dertsiz bir şekilde kalırsın en kısa zamanda stres yaparsan engel olursun söyliyim hakkınızda hayirlisi
0 oy
(3,532 puan) tarafından
Allhm sanada nasip etsin  ewlat insalah canım..  kafana takma elbet olucak
0 oy
(610 puan) tarafından
Stresten olmuyor
0 oy
(134 puan) tarafından
Canım benim dört yıl çocuğum olmadi rahimde kist vardı yumurtalık kısti çok süreçten geçtim ağladım gecelerce ama dua etmeyi hiç bırakmadım allah çok büyük dört yılın sonunda evladımi aldım kucağıma hiç üzülme allah çok büyük dua et sabret
0 oy
tarafından
Bende her gün hayallerle uyurdum artık hayal etmek bile gelmiyor içimden ne hissettiğini o kadar iyi anlıyorum ki çok zor çok allahım isteyen herkese nasip etsin ama bize de nasip etsin çok zor beklemek gücümüz kalmıyor artık 
(782 puan) tarafından
Evet canim cok zormus gercekten allahim sanada nasip etsin hepimize insallah
tarafından
Aminn aminnn inşallah

İlgili sorular

0 oy
4 cevap 145 göst.
29 Mayıs 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 155 göst.
18 Şubat 2023 Diğer kategorisinde Es25 (3,753 puan) tarafından soruldu
0 oy