0 oy
199 göst.
Diğer kategorisinde (56 puan) tarafından

Bu bizim icin cok onemli bigun cunki cok zorr günler geçirip sonunda evlendik cok şükür aşk kazandi :) simdi bunu kutlamam lazim nasil hediye alabilirim 2 saat sonra cikicam carsiya yarin yemeğe misafirim var o yuzden yanliz yemek ozel bi masa hazirlayamicam lutfen fikir verir misiniz ne ala bilirim 3 ay sonra kızımız dogucak inşallah nasil bise  ala bilirim  :) 

4 Cevaplar

0 oy
(74 puan) tarafından

Erkeğe hediye almak bence dünyadaki en zor şeylerden biri :) sana kolay gelsin :))

-Reklam-
0 oy
tarafından

Bence güzel bir kol saati al göreceksin çok mutlu olacak :)

0 oy
(817 puan) tarafından

Erkeğe hediye çok zor romantik birşeyler olsun desen beğenmez bu bir gerçek kadınlar gibi değiller ayakkabı saat filan desen hem pahalı hem sıradan yani hiç bilemiyorum.

0 oy
tarafından

bslki yapmissindir ama ben esime dogum gununde album almistim ilk resmimizden o gune kadsr cekildigimiz resimlerden bastirip her sayfaya bir resim koyup karşısına o gunle ilgili notlar yazmistim. sende ilk gunden baslayip bebisin ultrason resimlerini falan eklyebilrsn

İlgili sorular

0 oy
5 cevap 337 göst.
4 Eylül 2018 Alışveriş-Hediye kategorisinde Esrayksll (6 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 90 göst.
7 Eylül 2021 Diğer kategorisinde Deniz Karaosman (66 puan) tarafından soruldu
0 oy
15 cevap 552 göst.
18 Ağustos 2021 Alışveriş-Hediye kategorisinde Tospik (3,613 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 118 göst.

233,619 soru

6,292,662 cevap

22,678 kullanıcı

...