0 oy
162 göst.
Alışveriş-Hediye kategorisinde tarafından
Kızlar eşime maneviyatı yüksek unutamayacağı özel bir hediye sürpriz aklınıza ne geliyorsa özel bişi yapmak veya almak istiyorum var mı fikirleriniz ( alay edecekler yazmasın)

5 Cevaplar

0 oy
(1,189 puan) tarafından
Saç telinden tesbih yapiyolar kullanıyorsa yaptırabilirsin 
tarafından
Saç teli derken nasıl yani tesbih kullanıyor çok sever
(1,189 puan) tarafından
Kendi saç telinizden bir tutam kadar kesip yolluyosunuz şeffaf bir  boncuk gibi bişey sizin saçınızı koyup desen veriyorlar ben yaptıracağım benim hoşuma gitti i
-Reklam-
0 oy
tarafından
Sesin guzelse sarki soyle esin icin :) 

Siir yazabilirsin ya da mektup yazabilirsin :) 

Cocuk varsa onun dilinden bi mektup olabilir.

Bisey almaktansa bisey yapmak uretmek daha hep daha manevi geliyor. Adinin bas harfiyle seker hamurlu bi pasta yapabilirsin. Aileniz adina fidan bagisi yapip kucuk bir hatira ormani olusturabilirsin. Sokak hayvanlarina mama bagislayabilirsin. Bunlar ilk aklima gelenler.
tarafından
Coookk teşekkür ederim ❤️
tarafından
Rica ederim nice seneler ☺️
0 oy
tarafından
En güzeli mektup, erkekler gördüğüm kadarıyla çok etkileniyorlar bu mektup işinden, benim yazdığım küçücük bir mektup 16 yıldır eşimin cüzdanında, yalnız hissettiğim an açıp okuyorum der..
tarafından
Evet az çok kafamda şekillendi çok güzel bir mektup yazicam küçük bir çerçeve alıp aile fotomuzu koyucam güzel bir hediye kutusu alıp içine koyucam mektubu çerçeve fotoğrafı güller koyarım çok romantik olur o çerçeveyi belki iş yerinde masasının üstüne koyar teşekkür ederim ❤️❤️
tarafından
Çok güzel olur ❤️ Allah mutluluğunuzu daim etsin inşallah...
tarafından
Yaaa çok teşekkür ederim ❤️❤️
0 oy
tarafından
Tesbih,saat,cakmaklik asiri kliselesti. Bence kendine has bisiler yapmalısın. Mesela ona özel bi aksam yemegi sevdigi yemekler , yanina hislerini anlatan kisa bi not ya da onun sevdigi tarzda bi film acip yanina en sevdigi tatliyi yapip oturup izlemek bence cok daha doyum noktasına ulastirir sevgi anlaminda.
tarafından
Bende o klişe şeylerden sıkıldığım için sordum canım teşekkür ederim fikirlerin için ❤️
0 oy
(11,084 puan) tarafından
Tesbih çok sever demişsin kiziye özel bi tesbih kutusu yaptırabilirsin eğer koleksiyonu falan varsa
tarafından
Canım onun kullandığı tesbihler çok pahalı ben ev hanımıyim o kadar param yok tesbih alacak kadar ha ucuz bişi akşam çok sevinir asla öyle bir takıntısı yoktur ama ben iyisini alıp vermek isterdim
(11,084 puan) tarafından
Yok canım tesbih değil kutusu tesbihlerini koymak için üzerinde ismi yazan
tarafından
Haa anladım canım evet çok mantıklı teşekkür ederim ❤️❤️❤️
(11,084 puan) tarafından
Rica ederim canım düşkün olduğu şeyle ilgili kendine özel almak daha jest geliyor bana  :)

İlgili sorular

0 oy
4 cevap 318 göst.
0 oy
2 cevap 273 göst.
0 oy
6 cevap 105 göst.
26 Şubat 2024 Aile kategorisinde Demir2020 (49 puan) tarafından soruldu
+1 oy
3 cevap 192 göst.
3 Şubat 2023 Diğer kategorisinde Zeynep1314 (172 puan) tarafından soruldu

377,390 soru