0 oy
766 göst.
Aile kategorisinde tarafından
İkinci evliliğim eşim gün boyu çalışır akşam kızlarım uykuları gelene kadar kucağından sırtından indirmez atlari olur sırtına binerler sabahın 6sinda alır onları aşağı iner kaynanama kahkaha sesleriyle uyanirim ben onlara olan ilgisini gördükçe aklıma küçüklüğüm görmediğim sevgi gelir gözlerim dolar ağlarım ben babamın öz kiziydim ama bı kez olsun ne sırtına bindim ne kucağına aldı 14yil okul okudum bı kez bile durumumu sormaya gelmedi evlendim düğünüme bile gelmedi eksik birakmazdi ne lazımsa alırdı ama ne küçükken ne büyüyünce hiç kucağına alipta öptüğünü sevdiğini görmedim üvey evladiydim sanki abimin çocuklarını çok sever kucağına alır oynar memlekete gidince benim kızlarımı sevmez uzaktan güler bı iki çağırır o kadar insanın babası olupta babasız gibi büyümesi çok koyuyo insana eşim kendi kızları olmamasina rağmen bugün diyo onları sevgiye doyurmazsan yarın öbür gün ergenliğe girdiklerinde ilk seni seviyorum diyene inanırlar onlara gerçek sevgiyi vermemiz lazım ki başkasında sevilme ihtiyacı hissetmesinler bazen agladigimi görünce niye ağlıyorsun diyo kızlarımın sevgisini mutlulugunu görünce hiç böyle sevilmedim diyemiyorum bı kız kaç yaşına gelirse gelsin baba sevgisi çok başka bı ihtiyaç ya o eksiklik oldumu hep içinde bı boşluk kalıyor dolduramiyo kimse

14 Cevaplar

+1 oy
(6,668 puan) tarafından
Ya senin eşin gerçekten çok iyi biri sen dua almissin öyle soylim 
tarafından
Çok şükür rabbime Allah'ım kızlarımın yüzüne güldü keşke benimde babam öyle olabilseydi diyorum
(6,668 puan) tarafından
Neyseki evlatların öz babalaro olmadan böyle bir ilgi görüyor burda böyle güzl postlar görmelte çok güzel
tarafından
Çok şükür ne yazikki anne baba olmak dogurmakla olmuyor eşimde öz ailesi istememiş onu evlatlık alınmış 10yasinda babası ölmüş yetim büyümüş o babasizligi tatmış kızlarim tatsin istemiyor ama bazen kıskanıyorum
(6,668 puan) tarafından
:))) Allah daim etsin
-Reklam-
0 oy
(679 puan) tarafından
Herkesin istinasiz bı imtihanı var bu dünyada sende bununla sinaniyirsun takılma dua et elindekilere sukret
tarafından
Çok şükür ama bende bı kız olarak böyle sevilmek isterdim erkekten ayrım yapılmadan bağrına basan bir baba isterdim belki o zaman ilk evliligimi yanlış yapmazdım guvenmezdim bu kadar çabuk sevgiye
0 oy
(448 puan) tarafından
Allah herkese böyle bir eş nasip etsin inşallah 
tarafından
Amin rabbim kötüleri hidayet eylesin doğru yolu gostersin
0 oy
(4,697 puan) tarafından
Bak canım her kötü görünen seydede bir hayır vardır sen ilk evliliğinden boşandın ama Allah sana daha iyisini nasip etti hep böyle olun inşallah senin kocan gerçekten çok iyi bir insan
tarafından
Aynn şer sandığımız olaylar bazen bizim için gizlenmis hayır kapılarına vesile oluyor bazı duygular yasanmayinca kapanmıyor yarası baba eksikligi çok zor
(4,697 puan) tarafından
Doğrudur canım napcan herkesin kaderi farklı sen eşine sarıl o sana hem baba hem eş hepsi olur
tarafından
Aynen kiskanma diyo gel sende bin sirtima tasiyim diyo dert ettigin şeye bak
0 oy
(163 puan) tarafından
Ben de babamin bana bir defa sarildigini öpdugunu kucaga aldigini hatirlamiyorm ha sarilmasina öpmesine gerek yoktu zaten sevgisini cok gzl gosteriyordu benim icin bir kizim bir babam herkezden ayri herkesden baska dedigin gibi ama baba bir kiz cocugu icin bambaşka 

Ama soyle dusun sevgi gormeyen sevgi vermez nasil sevgi gordugune bagli demissin hic bir seyimi eksik etmezdi alirdi belki o da sevgiyi boyle biliyor seviyor ama belli edemiyor 
tarafından
Babalık görevini yapardı eksik koymaz cebimi boş bırakmazdı halen daha evli olduğum halde hergun IBAN yolla para gönderim der ama ondan bekledigim hep bı kez olsun sarilsin kucaklasin doya doya opiyim istedim hep soğuk davranirdi
0 oy
tarafından
Ne mutlu sana esin en büyük şansın Allah bozmasın 
tarafından
Sanırım hayattaki bütün şansımı ondan yana kullandım başka hiç şansım olmadi
tarafından
Doğru bir eş doğru bir hayat doğru bir ömür geçirtır benimde en büyük şansım sevgili kocam
0 oy
(1,255 puan) tarafından
Maşallah subhanallah 

Biz burda tanımıyoruz belki nazarımiz değmez ama herkese anlatma nazar hak dikkat et
tarafından
Taniyanlara anlatmam taniyanlarda evlendimizden beri hevestir geçer diyolar kendi çocuğu olursa filan hep bı kıskançlık seziyorum laflarinda
tarafından
Ayy bu insanların agzina şu atlara takılan keselerden lazım benimki de kızına çok düşkün yok ikinci olursa ona daha çok düşer bilmem né esin adam gibi adanmış sen hiç takma boş konusanlari
0 oy
tarafından
Ahh bilirim baba olupta sevgi almamayı babam kardesimi başında gezdirir halen ama bana asla başımı bile okşamazdi:(
tarafından
Aynn abimi ve çocuklarını içine sigdiramaz ama bana gelince para verim yeter dusuncesinde
0 oy
tarafından
Benim rahmetli dedemi anlattın sanki annem hep der para verirdi ama bir kez olsun sevmedi sarılmadı. Hep korktuk hep saygı duyduk ama babanız gibi değildi kız evlatlarına özellikle çok mesafeliydi der. Eski kafa mı desem cehalet mi bazıları sevse de belli edemiyor. Eşinden yana yüzün gülmüş çok şükür evlatlarının mutluluğu senin mutluluğun olsun her başları okşandığında o sevgiyi hisset zamanla geçecektir inşallah. Yara kapanmaz ama kabuk bağlar illa ki 
tarafından
İllaki kabuk bagliyo ama böyle kocaman babakiz gordummu çok zoruma gider
tarafından
Çok haklısın annem 60 yaşında hala babamla bizi görünce içi burkulur hepimiz hissediyoruz geçmiyor kuzum anne baba eksikliği zor rabbim kalbine ferahlık versin
tarafından
Amin cnm Allah razı olsun
0 oy
(973 puan) tarafından
Allah daim etsin bacım hayatta iyi insanlar da var ama sen kendi içinde öz üvey olayını bitir artık sizin çocuklarınız diye hayatınıza devam edin bol bol dua et herkese de anlatma iyi çok şükür de geç 
0 oy
(690 puan) tarafından
Helal olsun eşine gercekten helal olsun
0 oy
(2,537 puan) tarafından
İyi ki kızlarınız sizin kaderinizi yaşamamış da karşılarına çok güzel baba çıkmış. Öz babalarını ararlar mı bilmiyorum ama en azından onları koruyup sevecek bir el var omuzlarında.
0 oy
(2,297 puan) tarafından
Ne güzel Allah razı olsun ondan ..mutluluğunu z daim olsun inşallah 
0 oy
(8,946 puan) tarafından
Rabbım hayırlı es nasip etmiş inşallah hep böyle daim olsun masallah 

İlgili sorular

0 oy
14 cevap 379 göst.
0 oy
4 cevap 396 göst.
2 Aralık 2021 Aile kategorisinde Seda55 (4 puan) tarafından soruldu