0 oy
353 göst.
Aile kategorisinde (6 puan) tarafından
İyi akşamlar arkadaşlar bilen bilir geçenlerde post açmıştım annemle ilgili. Okumadan yargılamayın lütfen. Kim dua ettiyse sağolsun kabul oldu anneme talip çıktı ama annemle benim konuşmam gerek nasıl konuşacağım bilmiyorum bir fikir yürütün akıl verin. Anne kız bağımız yok samimi değiliz. Utanıyorum cenikiyorum söylemekten ama bu benim son şansım lütfen yardım edin 

7 Cevaplar

0 oy
(6 puan) tarafından
Gören yokmu lütfen 
-Reklam-
0 oy
tarafından
Diğer postunu okudum canım Allah yardımcın olsun inşallah otur bir güzellikle konuş belki kabul eder o da 
(6 puan) tarafından
Çok teşekkür ederim önce okuduğunuz için. İşte Cesaret edemiyorum karnıma ağrılar girdi valla
tarafından
Konuş canım kendini düşün önce neler çektiğini bir de otur güzellikle baş başa konuşalım de bir kahve yap oturun konuş belki kabul eder inşallah
(6 puan) tarafından
Amin inşallah denemeye çalışacağım
0 oy
(336 puan) tarafından
Yarın cuma dul bir kadına ve erkeğe cuma günü evlenmeye niyetin var mı diye sorulması bir anne babanın ya da evladın görevidir annene usulünce sor ane evlenmek gibi bir niyetin var mı böyle bir şey olsa ne dersin de derse ki he kızım olsa iyi olur o zaman dersin talip var diye yok asla işte lafını etme vs derse tamam anne sen en doğrusunu bilirsin de geç 
(6 puan) tarafından
İnşallah bakalım cesaretimi toplayıp bir söylesem
0 oy
(3,010 puan) tarafından
Şakaya vursan biraz alıngan biri değilse. Kız maşallah bu yaşta bu güzelliğinle talip buluyorsun falan diye. Nabzını yoklamiş olursun. Hee benim niyetim yok filan derse de. Evde iş buyur canım öyle yan gelip yatıp hizmet beklemesine izin verme. 9 yaşında bi kızın getirdiği ekmeği yiyip evde yatmış kadın birak da biraz evde bari yardımcı olsun. Siz bu kadar çok müsamaha gosterdiginiz için iyi niyetinizi kullanıyor. Belli sizde de rahatı iyi biraz rahatı kaçarsa evlenmeye niyetlenir belki. Ekonominin durumundan hayatın zorluklarindan falan bahsedin. Maddi olarak kendi şahsına bişey istediğinde falan para yok deyin. 
(6 puan) tarafından
Konuştum. Niyeti varmış evlenmeye ama bu sefer de adam sahte çıktı. Yani adamı bulan kişi adamdan para talep etmiş adam da geri çekilmiş daha biz adamı görmeden iş bitti. Annem razı olsa bile bu saatten sonra naparim bilmem
0 oy
tarafından
Öbür postunu okudum Allah yardımcın olsun canım sana tavsiyem sen söyleme büyük birinden yardım iste komşu olur akraba olur bence daha etkili olur 
(6 puan) tarafından
Çok teşekkür ederim konuştum annem raziymis ama talip çıkan kişi geri çekildi ondan bir şey yapamayız benim şansıma
0 oy
(6,675 puan) tarafından
Sence maman qebul eder?
(6,675 puan) tarafından
Azeriyem bizim dilde yaz.kim kimnen pul istiyib?
(6 puan) tarafından
Memnun oldum canım. Anam üçün evlenecek birinin olduğunu deyen insan o adamdan pul isteyib. Sene arvad tapacam evlen ama karşılığında mene pul ver deyib. Siz Azerbaycandan yazirsiz?
(6,675 puan) tarafından
He anladım canim eledisen o adamnan xeyir gelmez..
He canim Azerbaycandan yaziram bes sen?
(6 puan) tarafından
Türkiye canım bura gelin gelmişem sen Azerbaycan'ın harasindansan
(6,675 puan) tarafından
Bakıdanam canim sen?
0 oy
(14,470 puan) tarafından
Hayırlı olsun sevindim. Annen de kabul eder inşallah hayirliysa tabi ki. Sen söylemesen daha uygun olur bence. Rica edebileceğin biri yok mu. Bulan kişi konuşsun. Öylesi daha münasip olur bence
(6 puan) tarafından
Bulan kişi maalesef adamdan para istemiş sana kadın buldum diye ondan adam geri çekilmiş anamda başımıza kaldı şansımı seveyim
(14,470 puan) tarafından
Haydee . Boşver annen mutsuz olacagins sizinle yaşasın daha iyi. Çevreye duyurun gizliden. Yavaş yavaş başka talipler gelir.
(6 puan) tarafından
Evet ama işin kötü tarafı yeni karar çıkmış uzatmalı yaşayamaz artık burada nikah olmadan. Ya nikaha girecek yada geri dönecek mecbur orada da gidecek ne kimse var ne ev var. Yada burada kaçak kalacak.  Ve Ocak 19 da bitiyor süresi evrak kabul etmiyorlar nerden bulacağım koca anama:(

İlgili sorular

0 oy
15 cevap 315 göst.
22 Ekim 2022 Diğer kategorisinde !!!!FATMAAA!!!!! (7,163 puan) tarafından soruldu
0 oy
11 cevap 240 göst.
0 oy
2 cevap 87 göst.
9 Nisan 2023 Moda kategorisinde Summer33 (981 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 100 göst.
15 Mayıs 2022 Aile kategorisinde Zeynep2022 (1 puan) tarafından soruldu

374,642 soru

11,205,303 cevap

34,507 kullanıcı

...