0 oy
245 göst.
Diğer kategorisinde (383 puan) tarafından
Hadi gelin sohbet edelim canm skldi kızlar eşim 3 de gitti evi topladim dışarı çıktım yemek yedim skldm sohbet olsun biraz napiosnz ne ediyosnz kimler test yapmak için günler sayıyı kimler bebisi uyuyo anlatın bakalm biraz bende şafak iki hshahaha gelirse gelmekte olan rahatlicm heryerim agriyo valla:(

11 Cevaplar

0 oy
tarafından

Merhaba ben bir taraftan eşya koliliyorum bir taraftan ev arayıp duruyoruz ev sahibim çıkarıyor :( şimdide yemek yapıyorum 

tarafından
Aminnnnn
(383 puan) tarafından
Amin canm amin
(471 puan) tarafından
Aynen oyle valla bizim ev baya baya eski birde ev sahibim çok cadi erkrn dogum yapicaktim sinirden onla kavga ederken annem ne zaman gelse eşime bir konu bulup beni şikayet ediyor akli sira eşimle beni birbirimize dusurucek bir gun biz esimle tartisirken çkip geldi eşime diyor eviniz ne kadar daginik eşim daha da sinirlendi
(383 puan) tarafından
Ay valla anam eşime laf yapamaz aynı sekikde eşimin aileside bna babannesi aynı binadayiz bazen ev dağınık oliyo hasta oluyorum Allahım neler diyo cinnet geçiriyorm eşimde diyo uzatma toplarız diyo ay valla
(471 puan) tarafından
Ay cok sinir her b.ka karisan akraba hic sevmem al birini vur otekine
-Reklam-
0 oy
(12,254 puan) tarafından
İyi akşamlar canım sen hamile misin? Kay aylık Allah bağışlasın 

Kiz kardeşim çikmiş işten onu bekliyorum deli gibi yağmur yağıyor 

Yemek koydum pişiyor gelince kizi yıkayıp uyutacam 
(383 puan) tarafından
Saol knkim iki gün regl test pozitif ama kan vermedim geçmesini bekliyorum :) varsa 3+4
0 oy
tarafından

Benle bebis cips yiyoz sjshsjsjj

Kimse linclemesin bebis yiyor diye benim bu aralar bu cipsle kafam bozuldu yemesem içim içimi yiyor bebede çok seviyor sjsjsj

image

(383 puan) tarafından
Afiyet olsun knkim:)
tarafından
Sagolasinn:)))
0 oy
(532 puan) tarafından
Bana dün ben hamileyim demiştin hala test yapmak için gün mu sayiyorsun :D
(383 puan) tarafından
Adetim geçmeden neden kadın verim ? Şu zamana kadar beni tanıyan arkadaşlar iyi bilir ki hormon yüksekliği yüzünden çok gez yalancı pozitif gördüm proloktin yüksekliği  geçmesini bekliyorum ve o sekikde gidicem ki bu seni ne kadar alakadar ediyor onu anlamadim askom:)
(532 puan) tarafından
Yoo dün ben sana yorum yaptım dedim ki çok kafana takıyorsun bence bir psikologa ordanda bir kadın doğumcuya görünmelisin dedim . Sende ben zaten hamileyim demedin mi ??? Ben anlamadım da ondan
(383 puan) tarafından
Evet canm biliyorum hatta biraz laf daladi oldu arkadaşlar gizledi konuşmaları günü geçmeden kan vermicem
0 oy
(8,782 puan) tarafından

Ben de eşimi yemeğe bekliyorum. Yedi bucuk gibi geliyo. Yemekler hazır. Bir salata yapıcam. Oğlumla biraz oynadık. Ben de hamileyim. Şafak belirsiz :D

(383 puan) tarafından
Ne güzel canm afiyet olsun
0 oy
tarafından

Vala canım benım için çok yorucu bir gündü bugün de mutfağa girdim dip köşe temzlık yaptım dÜzenledim her yeri buzdolabını temzledim çamaşır astım haber seyrediyorum 

image

(383 puan) tarafından
Maşallah canm
tarafından
Sağol canım
0 oy
(117 puan) tarafından
Yemeğimi yaptım 2 tane çocukla ödevle uğraşıyorum ve bulaşık makinesini çalıştırmayı unutmuşum onu çalıştırdım şimdi karşısında oturup eşim gelmeden bitsin de yerleştireyim diye bekliyorum 
(383 puan) tarafından
Kolay gelsn cnm
(117 puan) tarafından
Teşekürler cnm
0 oy
(3,209 puan) tarafından

29-28-27 günde bir olan adetim, 31 gün oldu. Ne gelen var ne giden. Test yapıb hayal kırıklığına uğramamak için yapmıyorum:'(:'(

(383 puan) tarafından
Dene. Yap canm inslh vardır
(3,209 puan) tarafından
Pazartesine 14:00 doktor randevum var. Çok tavsiye ettiler. Ama şehir dışında . Sabah 4-5gibi test yapıb öyle yola çıkarım. Belki o zamana kadar adet olurum.
(383 puan) tarafından
Belli olmz cnm
(3,209 puan) tarafından
Bu sabah oldu:D
0 oy
(4,995 puan) tarafından

Biz de oğluşumla yemek yedik eşim 9 buçukta çıkacak işten o oyun oynuyor bende dinleniyorum 16 haftalık hamileyim mutfak dolaplarımı perdelerini halılarını yıkadım bu gün şimdi de ağrım var diye dinleniyorum eşime de diyemiyorum yorma kendini izinli olduğum da beraber yaparız diyor evim sobalı kış temizliğine daha anca başlayabildim halılarımı verdim yıkamaya hamileyken ne zor geliyormuş insana temizlik ya bebek yokken 2 günde biterdi kış temizliğim de yaz temizliğimde şimdi bıraksalar hep yorgunum derim:D

(383 puan) tarafından
Allah yardımcın olsun canm
0 oy
(16 puan) tarafından
Hayirli aksamlar valla bestasimi kaybettim bulamiyorum evden çıktığımda yok  ama nerde du nasil du bulamiyorum acaba cocuklarim oynadida bi yeremi atti moralim yerle bir yani
(383 puan) tarafından
İnşallah bulursun canm
(16 puan) tarafından
Amin caniim aminnn cok uzuluyorum yaa
0 oy
tarafından
Büyük kızım babasıyla çizgi film izliyor küçük kızım ayağımda gaz atakları geçiriyor öylece günler geçip gidiyor
(383 puan) tarafından
Allah yardımcın olsun canm
tarafından
Amin canım Allah razı olsun ❤️

İlgili sorular

0 oy
54 cevap 540 göst.
0 oy
8 cevap 264 göst.
16 Şubat 2023 Diğer kategorisinde Susam (4,109 puan) tarafından soruldu
0 oy
45 cevap 441 göst.