0 oy
546 göst.
Diğer kategorisinde (501 puan) tarafından
Ben pantolon giymiyorum kendimi çıplak gibi hissediyorum hep elbise giyiyorum fakat kışın üşüyorum bide kışlık elbisem yok pantolon giyiyorsaniz BOL pantolon tercih ettiğiniz yer var mı? Zaten kaval kemigime kadar kabanim var tesettur açısından sıkıntı olmaz insAllaahh.. 

18 Cevaplar

0 oy
(2,747 puan) tarafından
Ben pantolon giyiyorum bol paça. 

Daha önceden etekli ve pardesülüydüm ama donuyordum resmen. Pantolon çok rahat. Annem de kapalı pardesüsüz asla gezmez. Ama etek pantolon giyiyor pardesünün altına. Bilekleri vs de açılmıyor inip çıkarken daha rahat artık. 

Kadına pantolon haramdır, kadın erkeğe benzememeli diyenler gelmeden şunu söylemek istiyorum. O zaman Arap Yarımadasında ki erkekler neden elbise giyiyor? Neden ihram etek şeklinde? Onlar kadına mı benziyor???
(501 puan) tarafından
Önerebileceğiniz site var mı pantolon için.
(2,747 puan) tarafından
Nereden bulursam oradan alıyorum geçen trendyoldan aldım. Kot bol paça
(501 puan) tarafından
Anladım teşekkür ederim.
(613 puan) tarafından
Kadına pantalon haram değil. Dış elbisesinin altına giyebilir(ferace,pardesü, çarşaf)

Allah Rasûlünun sav doneminde bir kadın attan düşüyor Allah Rasûlü o kadının giydiği şalvardan dolayı (dış elbisenin altına) bacağının açılmadıgini görünce ona dua ediyor.

Ama farz olan dış elbise yani cilbabin altına giyilmek şartı ile. Zaten sadece pantalon üstüne tunik tesettür koşullarını karşılamiyor.

Arabistan'da giyilen libas denen kıyafet de örftür. Erkek elbisesidir. Zaten kadınlara ölçü bellidir.
-Reklam-
0 oy
tarafından
Tesettürlü değilim ama elbise giyiniyosanda içine Polatlı tayt giy üşümezsin
(501 puan) tarafından
Elbise bacağıma çok yapışıyor öyle denedim
0 oy
tarafından
Pantolon giymiyorum ferace giyiyorum elbise yada etek ama genelde etek giyiyorum bebisi rahat emzirmek için kalın tayt giyerim aşırı sıcak tutar 
(501 puan) tarafından
Allah bağışlasın. Benim bacaklarıma yapışıyor etek elbise. Tayti mi yanlış seçtim ki
tarafından
Bazı taytlar tutuyor yapışıyor benimde bazı giysilerim oyle
(501 puan) tarafından
Düşerim öyle ya kışın kar da denedim olmadı yürüyemediim
0 oy
(3,794 puan) tarafından
yazin ferace kisin ise dizden asagi kaban ve bol pantolon
(501 puan) tarafından
Pantolon tavsiyeniz var mi site olarak
(3,794 puan) tarafından
carsidan alirim hep deneyerek . netten guvenim olmuyo
(501 puan) tarafından
Doğru bedenimi de bilmiyorum bende :(
(3,794 puan) tarafından
en iyisi carsidan bak cnm deneyerek hem daha iyi olur
(501 puan) tarafından
Öyle yapayım teşekkür ederim
0 oy
(5,704 puan) tarafından
Geniş pantolon giyiyorum çoğu zaman altına içlik al kendine ben kışın içliksiz gezemem Eskişehir buz gibi oluyo elbiselerin altınada giyersin sıcak tutar 
(501 puan) tarafından
Geniş pantolon öneriniz var mi
(5,704 puan) tarafından
Valla kuzum ben trendyoldan sefa merveden zühreden alıyorum herşeyi
(501 puan) tarafından
Pantolon vazgeçtim tayt vs bakcam teşekkür ederim
0 oy
(2,370 puan) tarafından
Canim etek giyiyorum altından termal tayt giyiyorum iki tane üzerine mont diz kapaklarima kadar 
(2,370 puan) tarafından
Hayır içinde sofu var ya hem yapissin pantolon giymekten daha iyidir
(501 puan) tarafından
Aynen hc istemiyorum pantolon. Dusecektim nerdeyse ya ayaklarıma dolandı bida altından bisi giymedim
(2,370 puan) tarafından
Canim giyin alışırsın eteğe etek daha değişik güzel duruyor pantolon erkeğe yakışıyor altın takan erkek varmı dimi erkeğe altın haram kadinada pantolon
(501 puan) tarafından
Evet öyle vazgeçtim pantolondan  tayt alcam
(2,370 puan) tarafından
Sen bilirsin canım canım
0 oy
(546 puan) tarafından
Instagramdan Fbahijab sayfasina muhakkak bak kardeşim tesetture uygun kislik kaban da kiyafetlerde satiliyor kac senedir giyiyorum kumaslari cok kaliteli yalnizca kaban ince geldi bana onu sorarsın alirken kac senedir degismistir muhakkak giysiler tam farza gore bos bol oyle rahat guzelki hic utulemeden giyiliyo ben ordan cilbab giyiyorum icine de kalin kazak tayt giyiyorum ustune kase kaban ve ordan uzun ortu hem tesetturden odun vermiyorum hemde yaz kis ayni giysiyi giyiyorum masraf etmiyorum yazinda sadece cilbabi giyersin mesela incecik terletmiyo hava aliyo vede ic gostermiyo cok memnunum.
(546 puan) tarafından
InsAllah alabilirsin kardesim gercekten o sayfayi bulunca cok sevindim suan fiyatlar rpey artti ancak dedigim gibi ordan aldigim iki cilbab ve bi kabanla yaz kis cikariyorum daha kârlı hissediyorum o açidan eskiden aldigim elbiselerimide ic kiyafet gibi evde giyiyorum daha çok
(501 puan) tarafından
Aşırı pahalı bakmıştım Bi ara ona güç yetmez ki. Bakalım Allaha bıraktım ya çok pahalı
(501 puan) tarafından
Afgan jilbab mi 850 tl olmuş başka yerlere de bakiim
(546 puan) tarafından
Maalesef dedigim gibi takim senelerdir giyiyorum ve tek giymeye kiyafet yikayan bi insanim kisin icine kalin yazin oyle çıkıyorum normal bi kazak bile olmus 200 onlarada cok daha fazla kumas gidiyo tabi birde medine ipeği olunca.Baska yerlerden benzeri bulursun insAllah daha uyguna ya
(501 puan) tarafından
Aynen baya kumaşı var emeği var. Kaliteli de baya ama işte.. bakıyorum ama bulamadım bisi insAllah denk gelir.
0 oy
(1,398 puan) tarafından
Tayt giy alta canım sıcak tutuyor
(501 puan) tarafından
Elbise bacağıma yapışıyor yürüyemiyorum ki
(1,398 puan) tarafından
Bilmiyorum ki ben tayt giyerim yani kumaşından o zaman kaynaklı
(501 puan) tarafından
Olabilir kaygan Bi tatlar olabilir.
0 oy
(5,372 puan) tarafından
Genelde tunik pantolon giyiyorum bol pantolon, 

Etek kazak giyerim bazen ams her ikisini de altına tayt giyerim yoksa dizlerim cok agrıyor soguktan. 
(501 puan) tarafından
Benim de çok ağrıyor sızlıyor etek elbise altına tayt giyince bacaklarıma yapisiyor
0 oy
tarafından
Ferace giyiyorum ben yaz kış içime bile bazen kışın atlet giyip çıkıyorum kanım fazla olunca yanıyorum ben çünkü hiç üşümem
0 oy
(8,082 puan) tarafından
Ben kışı daha çok seviyorum ya giyinmesi tesettür için daha kolay  geliyo pantolon kullanıyorum etek içinde tayt giyilebilir
0 oy
tarafından
Canım pantolon almak yerine kışlık elbise alabilirsin hem eteğin elbisenin altına tayt yada külotlu çorap giyince neden üşüyesin ki 
(501 puan) tarafından
Tayt vs yapışıyor giyince elbise bacaklarıma
tarafından
Taytını pamuklu tutan kumaş alırsan yapışır canım
(501 puan) tarafından
Kaygan taşlar ne diye geciyir
tarafından
Disko tayt alabilirsin ben kullanıyorum bide kalın külotlu çoraplar var onları denedin mi hiç
(501 puan) tarafından
Yok denemedim bakayim teşekkür ederim.
0 oy
(1,552 puan) tarafından
Kışlık pardesü giyiyorum ben, alttan da etek kazak falan.. Pardesü çıkartmak zorunda kalmayacaksam pantolon da giyiyorum, pardesü topuğuma kadar olduğu için sorun olmuyor
(501 puan) tarafından
Anladım sağ olun
(1,552 puan) tarafından
Rica ederim :)
0 oy
(2,097 puan) tarafından
Penti de temal tayt ve külotlu çoraplar var baya sıcak tutuyorlar onlardan alabilirsin
(501 puan) tarafından
Tamam teşekkür ederim
0 oy
tarafından
Kabanin uzunsa aslında pantolon giyebilirsin nasılsa gozukmex
(501 puan) tarafından
Pantolonum yok işte sayfa önerisi için sormak istemiştim
tarafından
Ha anladım cnm.
0 oy
tarafından
Pantolon tesettür de yok canım.

Tayt üzerine etek yada elbise. Mont, kaban üzerine de panço yada şal aldın mı tamamdır inşallah ☺️
(501 puan) tarafından
Aynen pantolonum da yok zaten almak için sordum  :)
Yapismayan tayt alayım ozaman ve kışlık elbise
tarafından
Aşkom özel soru diye post var orda seni andım :)
tarafından
Pantolon alma tayt al canım.
Geliyorum abla ☺️
(501 puan) tarafından
Bence de tamam tesekkurler
tarafından
Rica ederim canım ❤️
0 oy
(236 puan) tarafından
Elbisenin altına içlik giysene cnm sıcacık tutar
(501 puan) tarafından
Elbise yapışıyor ozaman bacaklarıma o yuzden giymedim bida. Toplanıyor yukari dogru
(236 puan) tarafından
O zaman bol paça pant giy cnm bol tunikle çok hoş duruyor
(501 puan) tarafından
Bakicam sağ olun
0 oy
(13,877 puan) tarafından
Etek giyerim yada elbise ama altına kalın tayt giyerim usumem kabanim dizime kadar bu sekil
(501 puan) tarafından
Yapışmıyor mu nasıl Bi tayt kullaniyorsunuz

İlgili sorular

0 oy
6 cevap 252 göst.
0 oy
6 cevap 123 göst.
26 Haziran 2023 Alışveriş-Hediye kategorisinde Ilosemins (124 puan) tarafından soruldu
0 oy
10 cevap 522 göst.
0 oy
4 cevap 155 göst.
9 Kasım 2022 Alışveriş-Hediye kategorisinde Cigdem25 (59 puan) tarafından soruldu

374,668 soru

11,206,765 cevap

34,510 kullanıcı

...