0 oy
744 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde tarafından
tarafından kapalı
Çok özür dileyerek soruyorum regliniz biter bitmez biseyler olur mu yoksa bi gün daha bekleyeyim der misiniz ki benim 10 gün oldu zaten sonra boyabdesti alicam ama ya lekeleme olursa sonradan o beni korkutuyor günaha girmiş olurum diye 

Afedersiniz nerdeyse 1 aydır münasebetimiz yok adamla yarında gececi artık bi hafta yine fırsat olmaz çocuklardan 

Hani sizin kisa sürse bile ekstra bi günde bekler misiniz?
notu ile kapatıldı: Soru başlığı sorunuzu kısaca özetleyecek şekilde belirlenmelidir. Bu tarz soru başlıkları platform kullanışlılığını azalttığı için soru kapatılmıştır.

16 Cevaplar

0 oy
(14,000 puan) tarafından
Ben bekliyorum çünkü gelme ihtimali var bende
tarafından
Anladım canım
-Reklam-
0 oy
(3,715 puan) tarafından
10 günden sonrası zaten özür sayılıyor hastada olsan yani abdest alıp ibadetini yapmak gerekir 
tarafından
Anladım canım
0 oy
(9,414 puan) tarafından

Beklemem kız abdestimi alır koşarım yanına sonra yine abdest :D

tarafından
:)) anladim canım
0 oy
tarafından
Benim 8 gün sürüyor ama 2 gün bekliyorum geliyor çünkü 3. Gün komple bitiyor toplam 11 gün 
tarafından
Benim gibisin sende
0 oy
tarafından
10 günden sonrası özür sayılır olabilir birliktelik 
tarafından
Anladim canım
0 oy
(1,838 puan) tarafından
Benim 4 5 gün sürer canım peçeteye herhangi bir kan vs.gelmeyince birlikte oluruz
tarafından
Anladım canım
0 oy
(11,217 puan) tarafından
Kesıldıgını gösteren normal rutın akıntıyı görmem yeter zaten yıkanırım ve bıtmıştır ondsn sonra olucak hıc bsy ıcın sucluluk hıssetmem cunku olması gereken sekılde baslayıp ıllerleyıp bitmiş bıde bunun tedbırı için 2 3 gun neden cezalndrım adamı : D
tarafından
Ya bi de 10 günü dolduruyor hani yarın gece evde olsa tm dicem beklerim zaten saolsun çocuklardan baya sekteye ugruyo :)
(11,217 puan) tarafından
Benım eşimde 1 hafta gece calışır bır hafta evde  bıde adama ekstra veto cıkaramam: D
tarafından
Hahaha
0 oy
(2,132 puan) tarafından
Ben beklemem, abdest aldım mı bitmiştir konu 
tarafından
Anladım canım
0 oy
(1,313 puan) tarafından
Bende 2 ay önce sprial taktım neredeyse o günden beri lekelenmem vardı 7 gündür de regliyim adam tilki gibi peşimde dolaşıyor bende yikanacam bakalım neler olacak 
tarafından
Anladım canım kolay gelsin :)))
(1,313 puan) tarafından
Allah razı olsun bacı sanada
0 oy
(4,391 puan) tarafından

Nasil oluyor; linç linç linç :D

tarafından
Yedimm seniiiii:)))))
0 oy
tarafından
Hafızım Şeyma nerdesin :) 
tarafından
Ayn ya iyi olurdu
tarafından
Yettim gari sjsjsj
0 oy
(48,271 puan) tarafından
evet o bir gun beklemezsem geliyo beklersem gelmiyo oyle değişik ☺️garanti olsun diye beklerim
tarafından
Neyse artık uyursa kaldı uyumazsa da....... :)))
(48,271 puan) tarafından
☺️vardiyali zor oluyo demi bizim gecede olmuyo hic. 4-12 de ben uyumus oluyorum gunduz vardiyasindada inadina adet oluyorum
tarafından
Ya hemde nasıl zor gececi olunca 10 da çıkar o zamana kadar çocuklar uyanık sabah 8 de gelir yine uyanıklar:)
Gündüzde sabah 6 da gittiği için çocuklar uyuyana kadar kendi çoktan uyumuş olur:)
4 12 iyi ben bekliyorum çay içeriz vs o zaman olursa oldu
Şimdi de malûm kış ev sobalı duş almak eziyet geliyor yanı baya mağduruz kârı koca :)))
0 oy
(236 puan) tarafından
7 yıllık evliyim daha 1 haftadan fazla sürmedi birliktelik yaşamadığımız adet gördüğüm zamanlar bitene kadar zor durdururdum bittiği an olurdu yani özür dileyerek cvp veriyorm :)))
tarafından
Hahah :)))
0 oy
(8,196 puan) tarafından
10 günden sonra özür diye biliyorum ben bitirmeyi zor beklerim ama şartlar uygun olmaz bazen 
tarafından
Anladım canım
0 oy
tarafından
Sonrasında lekelenmem olmuyor. Senin lekelenmem oluyirmus ama 10 günden sonrası zaten özür sayiliyor
tarafından
Ayn canım
0 oy
tarafından
düzenlendi
Kız siz adamla asker arkadaşı olmuşsunuz sjsjsj.

Şaka bir yana canım zaten senin 10 gün dolmuş leke gelse bile beklemene gerek yok.

Adet bitince nasıl gusül alıp namaz kılıyorsak kocayla da yakinlasabiliriz sakınca yoktur. Ekstra beklemeye de gerek yoktur 
tarafından
Hahaha canımsın ❤️ olmuyor da olursa aklımda olsun aşkom Allah razı olsun ❤️
tarafından
Anladım canım teşekkürler  :) herkese kolay gele snsjsj
tarafından
Rica ederim. Asıl sana kolay gele sjsjs ☺️☺️
tarafından
Ne demek ablacım. Sende canımsın ❤️❤️
tarafından
☺☺☺☺ utanma emojisiii :))

İlgili sorular

0 oy
9 cevap 517 göst.
7 Temmuz 2021 Aile kategorisinde Seldaekinci (530 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 343 göst.
19 Ağustos 2022 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
13 cevap 963 göst.
16 Ocak 2021 Aile kategorisinde Irmakbskrt (255 puan) tarafından soruldu
0 oy
18 cevap 827 göst.
24 Haziran 2022 Diğer kategorisinde Beytnurrr2727277 (1,730 puan) tarafından soruldu

376,678 soru

11,273,526 cevap

34,658 kullanıcı

...